Як переглянути заархівовані повідомлення у Facebook Messenger

Categories:

Facebook відіграє вирішальну роль у нашій присутності в цифровому світі. Це був один з ініціаторів переходу до соціальних медіа, який світ переживає відтоді. Від використання його для зв’язку з людьми до гри на платформі, це був комплексний пакет для користувачів у всьому світі. Крім того, користувачі мають можливість архівувати повідомлення в будь-який час у своєму обліковому записі Facebook Messenger. Ця стаття допоможе вам зрозуміти, як переглянути заархівовані повідомлення у Facebook Messenger. Це також допоможе вам дізнатися, як переглядати заархівовані повідомлення та чому ви не бачите повідомлення, яке заархівовано в Messenger.

Як переглянути заархівовані повідомлення у Facebook Messenger

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як переглянути архівні повідомлення у Facebook Messenger із корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

  Як видалити старий обліковий запис Facebook

Який сенс архівованих повідомлень?

Архівні повідомлення означають, що користувач приховує чат із основного списку чатів. Ця функція не видаляє чат і не створює резервну копію. Архівування повідомлення приховує його, доки ви не поспілкуєтеся з цією особою наступного разу. Архівування та видалення — різні терміни. Видалення означає остаточне видалення історії повідомлень із папки вхідних повідомлень чату.

Чи можете ви переглянути заархівовані повідомлення у Facebook?

Так, ви можете переглядати свої архівні повідомлення у Facebook Messenger. Це допоможе вам тримати папку “Вхідні” безладною.

Як переглянути заархівовані повідомлення в програмі Facebook Messenger

Переглядати заархівовані повідомлення в програмі Messenger надзвичайно просто. Ось кроки, які допоможуть вам переглянути заархівовані повідомлення в програмі Messenger.

1. Відкрийте Messenger додаток на вашому телефоні.

2. Торкніться піктограми профілю у верхньому лівому куті екрана.

3. Потім натисніть «Архівовані чати», щоб переглянути всі чати, які ви вже заархівували в Messenger.

Як переглянути заархівовані повідомлення на Facebook Web (ПК)?

Ось кроки, які допоможуть вам переглянути заархівовані повідомлення на веб-сайті Facebook.

  Як видалити свій пароль Facebook, збережений у Windows 10

1. Відвідайте веб-сайт Facebook у вашому браузері.

2. Натисніть піктограму Messenger > Переглянути все в Messenger.

3. Потім натисніть піктограму з трьома крапками > Архівовані чати.

Як довго повідомлення Facebook зберігаються в архіві?

Архівування розмови у Facebook Messenger приховує її у папці «Вхідні», доки ви знову не поспілкуєтеся з цією особою.

Що відбувається, коли повідомлення Facebook архівується?

Коли повідомлення Facebook архівується, воно видаляється з розділу чатів Messenger у розділ «Архівовано». Він залишається в розділі «Архівовано», доки ви знову не побалакаєтеся з цією особою.

Чи може хтось усе одно надіслати вам повідомлення, якщо ви заархівуєте чат?

Так, вони можуть надсилати вам повідомлення, навіть якщо ви архівуєте їхні чати.

Чому я не бачу заархівованих повідомлень у Facebook?

Може бути багато причин, чому ви не бачите заархівовані повідомлення у Facebook Messenger. Деякі з причин:

  • Погане підключення до Інтернету: Messenger використовує Інтернет, щоб завантажити все ваші чати. Повільне або нестабільне з’єднання, швидше за все, спричинить цю проблему.

  • Сервери Facebook не працюють: сервери можуть не працювати, поки ви відкриваєте Messenger. Отже, вам слід відкрити свій Messenger через деякий час, коли сервери Facebook запрацюють.

  • Випадково видалено чат: оскільки багато людей плутають «Архівування» та «Видалення» як одне й те саме, можливо, ви видалили свої чати замість того, щоб архівувати чат.

Причин може бути набагато більше, але основні причини перераховані вище.

***

Отже, ми сподіваємося, що посібник був корисним і ви зрозуміли, як переглянути заархівовані повідомлення у Facebook Messenger із детальними кроками для вашої допомоги. Ми також дізналися, що архівування та видалення – це не одне й те саме й вони мають різне значення у Facebook Messenger. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.