Як переглянути використання акумулятора за годину на iOS 12

Технологія батареї, що стосується споживчих товарів, не дуже покращується. Все інше стає краще, і на даний момент виробники процесорів і графічних процесорів намагаються зменшити кількість енергії, необхідної для роботи своїх пристроїв. Ось чому, коли ви купуєте дорогий телефон, важливе значення має заряд акумулятора та тривалість використання пристрою на одному заряді. Apple знає, що розмір акумулятора є обмеженням, тому iOS додала корисний графік батареї, який дозволяє дивитися на використання батареї.

На iOS 12 покращився графік використання акумулятора. Тепер ви можете переглядати використання акумулятора за годину. Ось як.

Використання батареї на годину

Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до батареї. Зачекайте, поки ваш пристрій покаже вам графік. На старіших пристроях для заповнення графіка може знадобитися час. Трохи під графіком рівня заряду акумулятора знаходиться графік активності.

Обидва графіки взаємопов’язані. Рівень заряду акумулятора за кожну годину відповідає активності на вашому пристрої. Якщо ви торкнетеся однієї зі смужок на графіку рівня заряду батареї на iOS 12, ви зможете побачити свою активність протягом певної години.

На графіку активності програми також буде відфільтровано, щоб ви бачили лише ті, якими користувалися протягом цієї години. Програми можна відсортувати за використанням акумулятора та за активністю.

Якщо у вас старий пристрій, який все ще може працювати з iOS 12, новий графік батареї буде дуже корисним. Якщо ви намагаєтеся керувати часом використання екрана на iOS, знову ж таки, графік буде корисним для перегляду погодинного використання вашого додатка, не кажучи вже про те, які програми найбільше споживають електроенергію.

Якщо ви дивитеся на використання батареї за годину, актуальним є дані про використання за останні 24 години, але оскільки ця функція в кінцевому підсумку призначена для того, щоб допомогти вам краще керувати акумулятором вашого пристрою, перегляд десяти днів буде не менш корисним. За допомогою перегляду 10 днів ви можете переглядати використання акумулятора за день і визначити, чи є певні дні, наприклад, понеділок чи п’ятниця, коли ви використовуєте свій пристрій більше, ніж зазвичай. Можливо, ви використовуєте його частіше, коли ви на роботі або коли ви вдома у вихідні.

Для щоденного використання акумулятора ви все одно зможете переглядати активність додатків за використанням і споживанням акумулятора. Це також гарний час, щоб згадати, що програма заміни акумулятора Apple завершиться цього року, і залишилося всього кілька тижнів. Якщо ви плануєте замінити акумулятор, ви хочете зробити це перед сезоном свят.