Як переглянути взаємодію Twitter з користувачем [Chrome]

| | 0 Comments| 12:14 AM
Categories:

Twitter часто буває безладним місцем. Важко відслідковувати вашу взаємодію, тому що люди можуть змінювати своє ім’я та поводитися за бажанням, майже будь-хто може писати вам у Twitter, і немає можливості перевірити історію ваших розмов. Повідомлення в Twitter — це одна з небагатьох форм організованих думок, які ви знайдете на сайті. Недоліки Twitter не є великою проблемою, якщо ви не використовуєте соціальний сайт для чогось важливого. Єдина проблема в тому, що багато людей користуються нею мережею. Це сучасне «з вуст в уста». Twitter Interactions — це розширення Chrome, яке дозволяє переглядати взаємодію Twitter із користувачем, за яким ви стежите, або який є загальнодоступним.

Коли ви відвідуєте профіль Twitter, відображається повна історія всіх твітів, які ви надіслали в обліковий запис. Ви можете прокрутити їх і натиснути твіт, щоб переглянути весь ланцюжок розмови.

  Як вимкнути ключові слова та відфільтрувати яйця в Twitter

Перегляд взаємодій Twitter

Встановити Взаємодії Twitter із Веб-магазину Chrome. Відвідайте профіль Twitter, і ви побачите новий розділ на сторінці, який показує всі твіти, які ви надіслали в обліковий запис. Коли ви натискаєте твіт, ви переходите безпосередньо до нього. Якщо твіт не був відповіддю на інший твіт, розширення відкриє його. Якщо це частина ланцюжка, ви побачите твіт у правильному форматі ланцюжка.

Коли ви натискаєте твіт, він відкривається на вкладці. Якщо твіт містить мультимедіа, наприклад, відео чи зображення, ви не отримаєте його мініатюру на панелі. Все, що ви бачите на панелі твітів, це посилання. Ви можете переглядати взаємодію Twitter з будь-яким профілем, до якого маєте доступ. Це означає, що якщо ви підписалися на приватний обліковий запис Twitter, ви зможете побачити всі взаємодії з цим обліковим записом.

  Як використовувати закладки Twitter, щоб зберегти твіти на потім

Якщо профіль Twitter, на який ви ніколи не підписалися, був загальнодоступним, а потім перейшов на приватний обліковий запис, ви не зможете побачити попередні взаємодії. Головне, щоб мати доступ до облікового запису, і якщо ви не можете цього зробити, розширення не працюватиме для вас. Попередні взаємодії включають лише твіти, а не DM чи лайки.

Обмеження

Розширення насправді не має обмежень, але ми повинні попередити, що якщо ви використовуєте його для перегляду твітів приватного облікового запису, не витрачайте свій час. Це розширення не є інструментом для подолання обмежень конфіденційності Twitter. Аналогічно, якщо ви були заблоковані обліковим записом, ви не зможете побачити попередні взаємодії. Якщо публічний обліковий запис заблокував вас, ви завжди можете переглянути їхні твіти, коли ви не ввійшли в Twitter, але це розширення вимагає, щоб ви ввійшли, щоб воно знаходило всі попередні взаємодії.

  Як записати та надіслати голосовий твіт у додатку Twitter