Як переглянути ваші старі списки відтворення Spotify

| | 0 Comments| 8:30 AM
Categories:

Spotify Wrapped — це те, чого з нетерпінням чекають багато користувачів Spotify. Він показує вам усі ваші найкращі пісні та виконавців, які ви слухали протягом року, а також інші цікаві факти. Одна з найкращих частин полягає в тому, що він створює власний список відтворення, який містить усі ваші найкращі пісні року.

Але що, якщо ви не збережете цей список відтворення? Після того, як Wrapped зник, ваш список відтворення також зник? На щастя, ні. Ви можете будь-коли переглянути список відтворення Wrapped цього року та свій список відтворення минулих років. Отже, якщо ви хочете переглянути свої старі списки відтворення Spotify Wrapped, ось як це зробити.

Як переглянути ваш поточний загорнутий список відтворення Spotify

Під час випуску Spotify Wrapped, який зазвичай припадає на 1 грудня, ви повинні побачити розділ Spotify Wrapped на своїй домашній сторінці, коли відкриваєте програму. Там ви побачите список відтворення під назвою Ваші найкращі пісні 2021 (або іншого року). Цей список відтворення міститиме всі пісні, які ви найчастіше слухали того року, незалежно від того, чи пісня чи виконавець увійшли до вашої п’ятірки найкращих у Spotify Wrapped.

  5 найкращих платіжних платформ для фрілансерів і блогерів

Як переглянути старі списки відтворення Spotify

Переглядати ваші списки відтворення з минулого легко. Однак Spotify ще не має спеціальної сторінки в програмі для цього.

Щоб переглянути свої старі пісні, виконайте пошук у Ваших найпопулярніших піснях на панелі пошуку, і ви знайдете там свій список відтворення. Однак деякі користувачі створюють списки відтворення під тим самим іменем, і вони також відображатимуться. Переконайтеся, що список відтворення належить Spotify, щоб отримати офіційний список відтворення.

Крім того, щоб переглянути свої старі списки відтворення з 2021 року або раніше, вам потрібно буде ввійти в Spotify на робочому столі та відкрити посилання нижче. Ви також можете відкрити ці посилання на будь-якому мобільному пристрої, і відкриється програма Spotify, якщо ви її завантажили.

  Як використовувати функції І та АБО в Google Таблицях

Цікава особливість цих списків відтворення полягає в тому, що вони показують не лише ваші найпопулярніші пісні, а й найпопулярніші пісні та виконавців того року.

Якщо ви шукаєте більше функцій, подібних до Spotify Wrapped, є інші чудові програми Spotify, які можуть дати вам уявлення про ваші звички слухати.

Як зберегти загорнуті списки відтворення Spotify

Якщо ви хочете зберегти ці списки відтворення у вашій поточній бібліотеці, не відкриваючи посилання знову, натисніть кнопку «Додати», щоб зберегти цей список відтворення у вашій бібліотеці.

Просто не забудьте зберегти їх у порядку зростання від найстаріших до найновіших, щоб зберегти їх у хронологічному порядку. Ви також можете поділитися своїми списками відтворення Spotify з друзями.

  Який фреймворк веб-розробки вибрати?

Згадайте своє минуле через старі списки відтворення Spotify

Хоча пісні, які вам подобалися, може бути весело, музика також викликає спогади. Зберігаючи ці списки відтворення, ви можете мати капсулу часу у своєму профілі Spotify. Цікаво згадувати, що ми робили або де були, коли слухали наші улюблені пісні того року.

Знаючи, як переглянути свої старі списки відтворення Spotify Wrapped, ви можете будь-коли відкопати цю капсулу часу. Сподіваємось, Spotify продовжує створювати такі списки відтворення, щоб через 10 років ви могли слухати те, що слухаєте зараз.