Як переглянути блокади та затори на Google Maps

Карти Google — це найпопулярніший додаток для отримання маршрутів. Однак це більше, ніж просто навігаційний додаток. Додаток може розповісти вам, чи відкрито конкретне місце, який найкращий час для відвідування, якщо ви хочете уникнути натовпу, і чи є місце для паркування чи ні. Він також може повідомити вам, чи є затор або дорогу заблоковано, і дасть приблизний час відкриття. Ось як ви можете переглядати блокування та затори на Картах Google.

Карти Google відображають кілька різних типів інформації. Кожен тип має свій власний шар, який потрібно ввімкнути, якщо ви хочете переглянути інформацію з нього. Інформація про затори на Google Maps нічим не відрізняється. Це ще один вид інформаційного шару, який вам потрібно ввімкнути, щоб переглядати затори на Google Maps.

  Як створити межу сторінки в Microsoft Word

Затори та блокади

Відкрийте Карти Google і торкніться кнопки шарів у верхньому правому куті під рядком пошуку. Відкриється меню з вибором типів карт і деталей карти. Торкніться «Трафік».

Поверніться на карту, і ви побачите помаранчеві лінії там, де інтенсивний рух. Для особливо поганих ситуацій на дорогах, коли він заторований або коли дороги були повністю заблоковані, ви побачите червоні лінії та знаки зупинки. Якщо ви торкнетеся одного з цих знаків, ви зможете побачити, коли відкриється певна дорога.

Повідомити про закриту дорогу

Це дані з натовпу, тому, якщо ви натрапите на дорогу, яка, за словами Google Maps, закрита, але вона відкрита для руху, ви можете повідомити, що вона відкрита.

  Ваш старий маршрутизатор все ще отримує оновлення безпеки?

Так само, якщо ви перебуваєте на дорозі, яка закрита, але Карти Google не змогли ідентифікувати її як таку, ви можете повідомити про неї. Щоб повідомити про закриту дорогу, торкніться й утримуйте її, доки Карти Google не встановлять шпильку й не ідентифікують адресу. Коли адреса буде визначена, проведіть пальцем вгору по адресній картці та торкніться опції «Повідомити про проблему».

Під цією опцією виберіть «Дорога закрита».

Щоб позначити заблоковану або відкриту дорогу, не потрібна лише одна людина. Знадобиться принаймні кілька звітів від різних людей, перш ніж Карти Google позначать дорогу відкритою чи закритою. Це може сповільнити швидке одержання інформації, але це також стримує витівки. Якби Карти Google повідомляли про те, що дорога закрита лише через один або два повідомлення, імовірно, багато людей не доїдуть до школи чи роботи.

  Чи варті монітори 4K для загального використання комп’ютера?

Якщо ви хочете випробувати цю функцію та перевірити, наскільки вона ефективна, знайдіть свій маршрут додому на Картах Google у годину пік.