Як переглядати Reddit з робочого столу Linux за допомогою Giara

Якщо вам подобається Reddit, але ви віддаєте перевагу переглядати вміст із програми, Giara може бути для вас. Це програма для Linux, яка дозволяє користувачам використовувати вміст Reddit з робочого столу. У цьому посібнику ми покажемо вам, як його встановити та використовувати у своїй системі.

Примітка. Ви повинні мати обліковий запис Reddit, щоб використовувати програму Giara в Linux. Щоб створити новий обліковий запис Reddit, перейдіть до Reddit і натисніть нову кнопку «зареєструватися».

Встановлення Giara на Linux

Додаток Giara доступний для всіх користувачів Linux через магазин додатків Flathub як Flatpak. Крім того, користувачі можуть інсталювати програму Giara через репозиторій користувачів Arch Linux і скомпілювати вихідний код вручну.

Щоб розпочати встановлення Giara на вашому комп’ютері Linux, відкрийте вікно терміналу на робочому столі Linux. Ви можете відкрити вікно терміналу, натиснувши Ctrl + Alt + T на клавіатурі. Або відкрийте меню програми та знайдіть «Термінал», щоб запустити його.

Коли вікно терміналу відкрите та готове до роботи, можна розпочати встановлення Giara. Використовуючи інструкції зі встановлення нижче, запустіть програму Giara.

  Як перетворити Raspberry Pi на NAS Linux

Flatpak

Основним методом розповсюдження Giara в Linux є магазин додатків Flathub. Якщо ви хочете встановити програму через магазин додатків Flathub, вам потрібно встановити на свій комп’ютер середовище виконання Flatpak.

Налаштувати середовище виконання Flatpak в Linux відносно легко. Для цього встановіть пакет «flatpak» за допомогою менеджера пакетів. Якщо у вас виникли проблеми з налаштуванням середовища виконання, дотримуйтесь нашого посібника на цю тему.

Коли у вашій системі налаштовано середовище виконання, настав час увімкнути магазин додатків Flathub. Використовуючи команду flatpak remote-add, додайте Flathub до джерел програми Flatpak.

flatpak remote-add --if-not-exists flathub https://flathub.org/repo/flathub.flatpakrepo

Коли ви додасте магазин додатків Flathub на свій комп’ютер, можна розпочати встановлення Giara. Використовуючи команду встановлення flatpak нижче, налаштуйте програму.

flatpak install flatpak install flathub org.gabmus.giara

Arch Linux

Giara доступна для користувачів Arch Linux, а також користувачів Manjaro через репозиторій користувачів Arch Linux. Цей репозиторій є ресурсом спільноти, який користувачі можуть використовувати для завантаження програм для встановлення іншим.

Щоб отримати в руки програму Giara з AUR, вам спочатку потрібно встановити помічник Trizen AUR. Ця програма автоматизує встановлення програм AUR. Використовуючи наведені нижче команди, налаштуйте додаток Trizen.

sudo pacman -S git base-devel

git clone https://aur.archlinux.org/trizen.git

cd trizen/

makepkg -sri

Після налаштування програми Trizen встановлення Giara можна виконати за допомогою команди trizen -S нижче.

trizen -S giara

Вихідний код

Якщо ви хочете встановити програму Giara на свій комп’ютер, створивши її з вихідного коду, ви можете. Щоб отримати код, зверніться до посадовця Сторінка Giara Gitlab і дотримуйтесь інструкцій зі складання.

  Як зробити Linux схожим на Windows XP

Як використовувати Giara в Linux

Щоб використовувати Giara в Linux, дотримуйтесь покрокових інструкцій нижче.

Крок 1. Відкрийте програму Giara на комп’ютері з Linux, знайшовши її в меню програми. Після його відкриття з’явиться синя кнопка входу. Виберіть цю кнопку, щоб увійти у свій обліковий запис Reddit.

Крок 2: Після вибору кнопки входу у вашому браузері за замовчуванням відкриється вікно Reddit «Підключитися». Звідси прочитайте застереження Reddit. Потім перейдіть у нижню частину сторінки та натисніть кнопку, щоб дозволити Giara взаємодіяти з вашим обліковим записом Reddit.

Крок 3. Коли ви підключите свій обліковий запис Reddit до програми Giara, він завантажить вашу стрічку новин Reddit. За замовчуванням у розділі «Найкращі» відображатимуться публікації з усіх ваших підписок.

  Як налаштувати сервер DLNA на Linux

Щоб вибрати інший тип відображення для Giara у своїй програмі, натисніть кнопку спадного меню поруч із значком ракети. Після вибору цієї кнопки з’явиться меню. У цьому меню є кілька варіантів корму на вибір. Виберіть варіант, який найкраще підходить для вас.

Крок 4. Після вибору каналу натисніть кнопку оновлення. Ця кнопка завантажить нові елементи у вашій стрічці Reddit.

Публікація

Giara не тільки дозволяє користувачам переглядати свій канал Reddit на робочому столі Linux. З додатком його також можна публікувати в будь-якому субреддіті. Щоб створити допис, знайдіть значок «плюс» і клацніть на ньому мишею.

Після того, як ви виберете знак плюс, з’явиться спливаюче вікно. У цьому вікні ви побачите «текст», «посилання» та «Медіа». Виберіть тип публікації, яку ви хочете створити за допомогою миші. Потім виберіть свій Subreddit в інтерфейсі користувача та напишіть свою публікацію.

Коли ви закінчите писати свою публікацію, натисніть кнопку «Надіслати», щоб опублікувати її на Reddit через Giara.