Як переглядати свій профіль у Facebook так, як його переглядав би хтось інший

Ви ніколи не можете бути занадто обережними, публікуючи речі на Facebook. Події та зображення, якими потрібно поділитися з друзями чи родиною, можуть випадково стати доступними для інших очей. Існують налаштування, призначені для запобігання цьому, але перевірити кожну публікацію на підтвердження статусу «Приватний» досить складно.

На щастя, у Facebook є можливість дозволити вам побачити, які з ваших завантажень доступні для перегляду всім. У цій статті показано, як переглядати свій профіль Facebook, як хтось інший, що дасть вам контроль над тим, який вміст ви публікуєте.

Перегляд профілю Facebook як загальнодоступного в Windows, Mac або Linux

Перегляд профілю таким, яким його бачать інші, є простим процесом на ПК або Mac. Для цього дотримуйтесь цих інструкцій:

  Як знайти друзів у певному місті у Facebook
 • Відкрийте «Facebook» у браузері, потім натисніть «перевернутий трикутник» (меню «Обліковий запис») у верхньому правому розділі.
 • Виберіть «Переглянути свій профіль» у самому верху.
 • Клацніть на «горизонтальні крапки» (три горизонтальні точки) під заголовком профілю.
 • Виберіть «Налаштування профілю та тегів».
 • Прокрутіть праву панель донизу. Біля «значка ока» натисніть «Переглянути як», щоб переглянути, що інші бачать на сторінці вашого профілю.
 • Перегляд вашого профілю Facebook як загальнодоступного на Android/iOS/iPhone

  Facebook Mobile дозволяє переглядати ваш профіль Facebook як загальнодоступний, як це може зробити браузер, хоча ввімкнення його дещо відрізняється. Ось що вам потрібно зробити:

 • Відкрийте «додаток Facebook» і перейдіть на «сторінку профілю», торкнувшись «значка профілю» або «значка гамбургера» (меню) у верхній частині екрана.
 • Торкніться «горизонтальних крапок» (три горизонтальні лінії), щоб отримати доступ до меню свого профілю.
 • Виберіть «Переглянути як».
 • З’явиться ваш профіль із усім загальнодоступним вмістом.
 •   Як зберегти посилання на свій обліковий запис Google замість Facebook

  Чому ви хочете переглядати свій профіль як хтось інший?

  Соцмережі кардинально змінили те, як ми спілкуємося з іншими. Це зробило публікацію наших думок і щоденних звичок другою натурою. Однак прийняття як належне того, що ми завантажуємо, може призвести до багатьох ризиків для безпеки як для вас, так і для вашої родини, і не слід ігнорувати його.

  Люди недооцінюють кількість даних, які відображає просте зображення. Вуличний знак, орієнтир або навіть навколишні будинки можуть передати ваше місцезнаходження будь-кому, хто достатньо наполегливий, щоб спробувати його знайти, не кажучи вже про всі дані про місцезнаходження в самому файлі зображення.

    Як від'єднати Facebook від Instagram

  Якщо ви публікуєте зображення, щоб похизуватися друзям, це добре, але досить легкою помилкою забути змінити налаштування конфіденційності, коли вони стануть загальнодоступними. Перегляд свого профілю як хтось інший дає змогу побачити, які публікації ви зробили доступними для всіх інших.

  Ви можете швидко вирішити, чи можна залишити ці дописи у вашому загальнодоступному профілі чи згодом зробити їх приватними. Опція «Переглянути як» дає змогу одночасно переглядати всі ваші «загальнодоступні» публікації та усуває виснажливий процес покрокової перевірки.

  Відстеження ваших завантажень

  Соціальні мережі стали чимось настільки буденним, що в наш час це сприймається як належне. Люди публікують майже все і все, від великих свят до того, що вони їли на обід. Важливо стежити за тим, що ви завантажуєте, оскільки ви не хочете ділитися речами з людьми, яких не хочете бачити.