Як переглядати публікації та історії в Instagram без облікового запису

Categories:

Instagram щодня збирає велику базу клієнтів, і завдяки чудовій політиці конфіденційності довіра до цієї платформи набула високої цінності. У додатку Instagram ви можете знайти низку цікавих функцій, як-от історії, DP і останнім часом ролики коротких історій. Ця конфіденційність також допомогла створити деякі шпигунські програми, за допомогою яких ви можете переглядати коментарі в Instagram без облікового запису. Після короткого огляду деяких із цих платформ ви отримаєте просту відповідь про те, як переглядати публікації та історії в Instagram без облікового запису.

Зміст

Як переглядати публікації та історії в Instagram без облікового запису

Хіба не важко перевіряти чиїсь публікації та історії, коли ти таємно в них закоханий? На жаль, ви не маєте уявлення про те, як це зробити, тому вам може бути цікаво вивчити ці досить прості прийоми, які пояснюються дуже точно.

Чи можете ви переглядати публікації в Instagram без облікового запису?

Так! Ви можете переглядати публікації в Instagram без облікового запису. Бувають випадки, коли все, що вам потрібно зробити, це непомітно перевірити публікації в Instagram. Ви просто не любите користуватися соціальними мережами, але оскільки ваші близькі друзі регулярно публікують оновлення в Instagram, ви можете іноді захотіти побачити, що відбувається в їхньому житті. Отже, є спосіб, але єдине застереження полягає в тому, що ви повинні ввійти за допомогою свого облікового запису Instagram, незалежно від того, використовуєте ви програму Instagram чи веб-сайт. Це жахливо, особливо якщо у вас немає облікового запису Instagram або якщо його випадково відключили.

Однак є кілька обхідних шляхів. Для отримання найкращих результатів можна використовувати програму перегляду Instagram. Ви можете переглядати зображення, відео, публікації та історії з відкритих облікових записів Instagram за допомогою цієї неймовірно зручної програми. Отже, тепер ви знаєте рішення питання про те, чи можна переглядати пости в Instagram без облікового запису. Тепер давайте підемо далі та розглянемо, як переглядати історії в Instagram без облікового запису більш детально.

  Як заблокувати образливі коментарі в Instagram

Читайте також: Як вимкнути бачення в Instagram

Як переглядати історії Instagram без облікового запису

У наш час дивно дізнатися, що хтось не має облікового запису Instagram. Однак люди, які не наважуються використовувати цю соціальну мережу, знають історії в Instagram. Однак заковика в тому, що навіть без облікового запису ви все ще маєте доступ до історій Instagram. Давайте перевіримо, як

Єдиним способом перегляду історій Instagram без облікового запису є використання сторонніх програм. Ми склали список найпопулярніших програм і інструментів сторонніх розробників, а також інструкції з використання.

1. Переглядач Insta Stories

Ви можете переглядати історії, не створюючи облікового запису за допомогою Insta Stories Viewer, який є простим і безкоштовним інструментом. Вам не потрібно завантажувати програми чи додатки, щоб використовувати його, оскільки це веб-сайт. Крім того, вам не потрібно реєструватися для цього.

1. Відкрийте браузер і перейдіть до Інста історії сайт.

2. Введіть ім’я користувача в рядок пошуку та натисніть Enter або клацніть піктограму лупи праворуч.

Примітка. Не забудьте включити будь-які розділові знаки, якщо вони присутні в імені користувача.

3. Щоб переглянути їх історії, клацніть обведену піктограму профілю, коли профіль відобразиться вперше.

Примітка: Крім того, ви можете прокрутити, щоб переглянути всі останні історії цього користувача, і вибрати ту, яку ви бажаєте переглянути.

4. Якщо ви зацікавлені в перегляді останніх розповідей, натисніть кнопку зі стрілкою вліво або вправо.

Використовуючи інструмент Insta Stories, ви також можете завантажувати історії у свою галерею. У верхньому правому куті все, що вам потрібно зробити, це натиснути опцію завантаження.

2. РозповідіIG

StoriesIG — це ще один простий і безкоштовний веб-сайт для перегляду та завантаження історій Instagram без облікового запису. Вам не потрібно турбуватися про пристрій, оскільки його можна використовувати як на комп’ютері, так і на мобільному пристрої.

1. Перейдіть до браузера та перегляньте ІсторіїIG.

2. Введіть ім’я користувача в рядок пошуку.

Примітка. Слідкуйте за будь-якими спеціальними символами в імені користувача.

3. Якщо існують історії, вони відображатимуться під іменем користувача.

4. Ви також можете зберегти їх, натиснувши кнопку Завантажити.

StoriesIG також дозволяє переглядати та завантажувати основні моменти профілю.

3. Дампор

Dumpor дозволяє шукати та завантажувати історії, публікації та відео анонімно. Ще одна інтригуюча функція — це можливість пошуку за допомогою хештегів або місцезнаходження.

1. Перейти до Дампор веб-сайт.

2. Введіть ідентифікатор користувача в рядок пошуку.

3. Ви побачите багато профілів, виберіть той, який шукаєте.

4. Тепер натисніть «Показати історії @thisisbillgates», щоб переглянути їхні історії.

Примітка. @Usename відрізнятиметься залежно від результатів пошуку.

5. Завантажте його, натиснувши кнопку завантаження, якщо хочете.

4. Місталк

Mystalk не схожий на інших зовнішніх спостерігачів профілю Instagram. Як і інші служби, Mystalk дозволяє ввести своє ім’я користувача та вибрати відповідний профіль. Тому вам не потрібно знати точне ім’я користувача. Крім того, згадка повного імені людини допоможе вам знайти її (якщо вона додала його в Instagram).

1. Перейдіть до бажаного браузера та перегляньте Mystalk.

2. Введіть ім’я користувача в рядок пошуку.

3. Виберіть профіль, який ви хочете стежити.

  Як помахати комусь в Instagram Live

4. Під іменем користувача видно історії профілю.

5. Щоб завантажити їх на свій пристрій, натисніть «Завантажити» у верхньому лівому куті історії.

Якщо у вас немає облікового запису, Instagram не дає вам доступу до історій інших людей. Однак за допомогою численних інструментів, доступних в Інтернеті, цю проблему можна вирішити. Крім того, вони також зручні та абсолютно безкоштовні.

Читайте також: Чи можете ви приховати, на кого підписалися в Instagram?

Як переглянути профіль Instagram за допомогою програми перегляду Instagram

Веб-сайти для перегляду Instagram дозволяють переглядати профілі в Instagram, навіть якщо у вас немає облікового запису. Ви можете переглядати профілі Instagram анонімно за допомогою цих сторонніх програм. Існують різні типи глядачів Instagram, з яких можна вибрати. Популярними є ImgInn, Iganony.com, GreatFon і Anon IG Viewer.

1. Imglnn

Imginn — безкоштовний сервіс, з його допомогою можна переглядати Instagram без створення облікового запису. Крім того, він дозволяє завантажувати зображення, ролики та історії. Давайте подивимося, як це працює.

1. Перейдіть до бажаного браузера та відвідайте Imglnn сайт.

2. Введіть ім’я користувача в рядок пошуку.

3. Ви зустрінете багато профілів зі схожими назвами. Виберіть потрібний профіль.

4. Перейдіть до його профілю та збережіть фотографію, ролик або історію, яку ви хочете зберегти, натиснувши «Завантажити».

5. Якщо ви хочете переглянути коментарі, просто прокрутіть вниз.

Ви можете читати коментарі до публікацій за допомогою Imginn. Це дозволяє переглядати Instagram без створення облікового запису, тому вам не потрібно реєструватися.

2. Iganony.com

За допомогою веб-інструменту Iganony.com ви можете таємно переглядати історії та публікації в Instagram людей, які вас цікавлять. Щоб переглянути історії та опублікувати, просто виконайте наведені нижче дії.

1. Перейдіть до бажаного браузера та перегляньте Іганони.

2. Введіть ім’я користувача у вікні пошуку.

3. Під їхнім профілем ви отримаєте можливість побачити позначених користувачів, історії та публікації.

4. Щоб переглянути публікацію, просто натисніть Публікації, і ви зможете переглянути всі їхні публікації.

3. GreatFon

За допомогою GreatFon ви можете завантажувати зображення, відео та історії з будь-якого облікового запису Instagram і анонімно відвідувати будь-який публічний профіль Instagram, не входячи у свій обліковий запис. Ви можете переглядати популярні профілі Instagram і популярні категорії на головній сторінці GreatFon, а також переглядати коментарі Instagram без облікового запису.

1. Перейти до GreatFon веб-сайт.

2. Введіть ім’я користувача потрібного профілю.

3. Виберіть профіль, який хочете переглянути.

4. Після цього можна переглянути потрібні відео та фотографії.

4. Anon IG Viewer

Anon IG Viewer — це веб-інструмент, який, як випливає з назви, дає змогу анонімно переглядати історії та публікації людей в Instagram. Ви можете переглядати лише кількість підписників і публікацій за допомогою цього засобу перегляду профілів Instagram.

1. Відвідайте сайт Переглядач Anon IG.

2. Ви можете знайти потрібний профіль, ввівши його ім’я користувача в рядок пошуку.

Читайте також: Як знайти випадкові життя в Instagram

Існує два способи перегляду коментарів в Instagram без облікового запису

1. Ви можете скористатися хаком імені користувача, якщо хочете знати, як переглянути профіль Instagram за допомогою програми перегляду Instagram. Введіть Instagram.com/username, а потім ім’я користувача облікового запису в адресному рядку Google Chrome. Ви можете зробити це, щоб перейти до стрічки облікового запису.

Ця стратегія має деякі недоліки. Вводячи ім’я користувача облікового запису, який ви шукаєте, ви повинні бути точними. Якщо вам пощастить, так, ви можете знайти його в Google або інших платформах соціальних мереж. Але проблема в тому, що цей підхід працює лише з загальнодоступними профілями, тому ви не можете здійснювати пошук в приватних облікових записах Instagram за допомогою нього.

2. Другий спосіб перегляду коментарів Instagram без облікового запису – це використання стороннього інструменту. Ви можете використовувати свій веб-браузер, щоб знайти програму перегляду Instagram, яка дає змогу переглядати численні профілі Instagram без входу в систему. Є численні інструменти перегляду Instagram, такі як Anon IG Viewer, Imginn, Dumpor та багато інших.

Обмеження використання стороннього сайту без облікового запису

Ви не матимете доступу до багатьох функцій, оскільки Instagram справді не хоче, щоб хтось використовував платформу без профілю. Ось деякі обмеження щодо перегляду публікацій і історій в Instagram без облікового запису

  • Додано наклейки та ефекти камери
  • Перегляд найкращих моментів
  • Публікація оригінальних матеріалів
  • Спілкування з іншими користувачами Instagram
  • Збільшення фото
  • Коментування постів

Часті запитання (FAQ)

1. Як можна анонімно переглядати публікації в Instagram?

Відповідь Необхідно встановити Chrome IG Story Chrome Extension. Вам потрібно увійти в Instagram у веб-браузері. За допомогою розширення Chrome ви можете переглядати кожну історію Instagram Stories приватно.

2. Чи можете ви видалити свою інформацію зі сторонніх сайтів?

Відповідь Так, але якщо у вас старіший обліковий запис, це може бути складно. На цих веб-сайтах є місця, де ви можете попросити видалити вміст, але коли ваш профіль стане приватним, ви повинні зробити це для кожного веб-сайту окремо.

3. Чи можете ви отримати доступ до приватних облікових записів Instagram без входу?

Відповідь Якщо профіль встановлено як приватний, це неможливо.

4. Яке програмне забезпечення третіх сторін має найкращий рейтинг для перегляду профілів Instagram без облікового запису?

Відповідь Dumpor є одним з найкращих сторонніх програм.

5. Чи може власник облікового запису відстежувати моє місцезнаходження, якщо я використовую сторонню програму перегляду Instagram для перегляду облікового запису?

Відповідь Ні, ніхто не може відстежувати, хто відвідує ваш Instagram.

6. Чи є незаконним перегляд профілю Instagram через третю сторону?

Відповідь Перегляд публічних профілів Instagram не є незаконним.

***

Ми сподіваємося, що цей блог був корисним для вашого запитання про те, як переглядати публікації та історії в Instagram без облікового запису. Тепер ви знаєте, як переглядати публікації та історії в Instagram без облікового запису. Не потребуючи реєстрації облікового запису, ви можете використовувати цей метод для перегляду публічних профілів Instagram. Однак дописи в Instagram, які ви можете читати без облікового запису користувача, обмежені, тому вам слід бути обережними, використовуючи для цього програмне забезпечення сторонніх розробників. Прочитайте цю статтю та сміливо залишайте коментарі щодо своїх запитів.