Як переглядати вподобані публікації в Instagram

Пересічний користувач Instagram щодня бачить сотні публікацій на платформі для обміну фотографіями та відео. Якщо ви активно не зберігаєте дописи в Instagram, до яких хочете повернутися, або лайкаєте їх, можливо, вам буде важко спробувати знову переглянути ту саму публікацію. Хороша новина полягає в тому, що Instagram має простий спосіб дозволити вам переглядати всі публікації, які вам досі сподобалися. І не тільки це, ми також детально розповімо, як переглядати публікації, які сподобалися вашим друзям в Instagram.

Перевірте публікації, які сподобалися в Instagram (2022)

Переглядайте публікації, які вам сподобалися в Instagram

1. Відкрийте свій профіль Instagram за допомогою нижньої панелі навігації та торкніться меню гамбургерів у верхньому правому куті. У спливаючому меню, що з’явиться, виберіть «Ваша діяльність».

2. Тут натисніть «Взаємодії» та виберіть «Подобається», щоб переглянути публікації, які вам подобаються в Instagram.

  Як знайти свою URL-адресу в Instagram?

3. Тепер ви побачите всі публікації, які вам досі сподобалися, включаючи зображення, відео та барабани. Ви можете сортувати ці дописи від найновіших до найстаріших і навпаки, вказати тривалість або навіть відфільтрувати дописи від певного користувача Instagram. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути опцію «Сортувати та відфільтрувати» у верхньому правому куті, щоб застосувати фільтри.

Переглядайте публікації, які сподобалися вашим друзям в Instagram

У той час як ми обговорювали кроки, необхідні для перегляду публікацій, які вам сподобалися через ваш обліковий запис, деякі з вас, можливо, цікавляться, чи є також можливість побачити, що всім вашим друзям сподобалося в Instagram. Насправді в Instagram була вкладка «Підписки», на якій були перераховані всі публікації, які сподобалися до жовтня 2019 року.

  Як переглянути власні лайки в Instagram

Зображення надано: Twitter/@alex193a

Хоча зараз у нас немає методу перевірки дописів, які сподобалися іншим, надійний розробник додатків Алессандро Палуцці нещодавно помітив, що компанія, можливо, працює над поверненням цієї функції за лаштунками. Нам доведеться почекати та побачити, чи це матеріалізується.

До того часу вам доведеться вручну відвідувати список підписників вашого друга та перевіряти останні дописи від інших авторів, щоб дізнатися, чи ставив ваш друг останніми дописи «подобається». Цей підхід може бути ефективним, якщо ви хочете знати, чи лайкали ваші друзі публікації певних людей. Ось як це зробити:

1. Відкрийте профіль свого друга в Instagram і торкніться розділу «Підписки». Звідти відкрийте профіль особи, на якій ви хочете перевірити лайки.

2. Прокрутіть їхні дописи, і ви побачите «Подобається <ім’я друга>» над підписом до допису, якщо вашому другу допис сподобався. Якщо у вас є кілька спільних друзів із цією третьою особою, ви також можете торкнутися лічильника лайків, щоб переглянути повний список лайків. Зайве говорити, що ця особа повинна або мати публічний профіль, або ви повинні стежити за нею, щоб цей метод спрацював.

  Переживіть свої минулі роки на Facebook та Instagram у фотографіях

Слідкуйте за постами, які сподобалися в Instagram

Отже, це два методи, якими ви можете скористатися, щоб перевірити публікації, які вам подобаються в Instagram. Якщо ви хочете знову переглянути Instagram Reels, які ви переглядали весь цей час, сміливо прочитайте наш посібник про те, як перевірити свою історію переглядів Instagram Reels. А щоб отримати більше таких цікавих порад, перегляньте наш путівник із найкращими порадами та хитрощами Instagram за посиланням тут.