techukraine.net Android Як перевірити FPS в іграх на Android: 2 способи

Як перевірити FPS в іграх на Android: 2 способи

| | 0 Comments| 9:15 PM
Categories:

Незалежно від того, граєте ви звичайний гравець чи любитель змагань, отримати максимальну продуктивність із свого пристрою ніколи не завадить. Один із найпростіших способів перевірити, чи плавно ви граєте, — стежити за лічильником FPS.

Є багато способів відстежувати частоту кадрів в іграх на ПК, але ваші можливості стають рідкісними, коли мова йде про ігри на телефоні. Читайте далі, щоб дізнатися, як перевірити кількість кадрів за секунду в іграх на телефоні або планшеті Android.

Що таке лічильник FPS?

Термін FPS має кілька значень, але саме «кадри в секунду» є чудовим способом вказати, наскільки оптимально та плавно працюють ваші ігри. Лічильник FPS – це простий інструмент, який відображає кількість кадрів, які ваш пристрій рендерить щосекунди.

Ці обчислення виконуються в режимі реального часу й корисні для порівняльних показників, діагностики проблем або просто для забезпечення душевного спокою. Загальна формула передбачає, що чим більше у вас кадрів за секунду, тим кращим буде ваш досвід гри.

  12 способів вирішити проблему, яка зараз не вдається завантажити на пристрій Android

Увімкнути цю функцію на комп’ютері легко та доступно, враховуючи, скільки хороших програм для лічильників FPS для Windows існує. Для Android, з іншого боку, ваші можливості обмежені та досить вибагливі.

1. Відстежуйте FPS за допомогою програми Game Booster за умовчанням

Більшість телефонів Android, орієнтованих на продуктивність, мають власну програму для покращення ігор або якийсь плагін. Для Poco це сервіс Game Turbo, для телефонів ROG він називається X Mode, а також є ігровий режим для пристроїв OnePlus.

Зазвичай найпростіший спосіб увімкнути ігровий режим на вашому телефоні — це запустити гру, яку підтримує плагін Game Booster, і ви повинні автоматично побачити сповіщення, що пропонує вам увімкнути або змінити кілька параметрів. Якщо ні, знайдіть окрему програму «Ігри» в ящику програм і переконайтеся, що ваші улюблені ігри додано до списку.

Наприклад, щоб увімкнути лічильник FPS на телефоні OnePlus:

  Як додати «Позначити як прочитане» до сповіщень Gmail на Android
 • Запустіть будь-яку гру, у яку ви хочете грати, і ви побачите сповіщення про те, що ви можете використовувати функції ігрового режиму для цієї гри.
 • Проведіть пальцем вниз від верхнього лівого або верхнього правого кута екрана, і має з’явитися меню з безліччю функцій.
 • Прокрутіть униз параметри та торкніться Стан системи.
 • Під час гри має з’являтися лічильник FPS. Залежно від вашого телефону, можливо, ви навіть зможете переглянути інші деталі, як-от використання ЦП і ГП.

  2. Відстежуйте частоту кадрів за допомогою програми третьої сторони

  Наведеного вище методу має бути достатньо для більшості ігрових телефонів таких виробників, як OnePlus, Xiaomi, ROG і навіть Google. На жаль, не всі телефони мають попередньо встановлений ігровий режим.

  У магазині Play є кілька сторонніх програм, які стверджують, що зроблять цю роботу за вас. Однак більшість тестованих нами програм повідомляють лише про частоту оновлення вашого екрана, а не про фактичну частоту кадрів, яку рендерить ваш графічний процесор. Нам вдалося знайти одну безкоштовну програму, яка досить точно відображала FPS у грі: лічильник кадрів у секунду та записувач екрана.

    Виправити автоматичне вимикання Wi-Fi на Android
 • Завантажити Додаток FPS Counter з Play Store і запустіть його.
 • Увімкніть перемикач FPS Meter і, коли буде запропоновано, натисніть «Почати зараз», щоб дозволити програмі записувати та транслювати ваш екран.
 • Запустіть будь-яку гру, яка вам подобається, і ви побачите на екрані лічильник FPS.
 • Закінчивши гру, обов’язково поверніться до програми та вимкніть перемикач.
 • Ви також можете ввімкнути низькі значення 1% і 0,1% для FPS і записувати ігри за допомогою програми. Під час нашого тестування програма не завжди успішно відображала FPS у певних іграх, але це був єдиний інший варіант.

  Витисніть максимум продуктивності зі свого телефону

  Можливість переглядати свій FPS, щоб забезпечити плавний ігровий процес, є другою натурою для геймерів. Однак цифри означають ще не все, і є інші способи підвищити продуктивність телефону в іграх без параної зниження частоти кадрів.