Як перевірити історію коментарів на YouTube

Ключовою частиною роботи YouTube є можливість коментувати та ділитися своїми думками щодо відео на платформі. Якщо ви користуєтеся YouTube деякий час, ви, напевно, коментували кілька відео протягом багатьох років. Хоча YouTube не доступний безпосередньо, він пропонує спосіб легкого перегляду ваших попередніх коментарів. У цій статті ми пояснили, як перевірити історію коментарів на YouTube, щоб знайти свої старі коментарі.

1. Відкрийте YouTube і натисніть кнопку «Історія» на лівій бічній панелі.

2. У правому меню виберіть «Коментарі», щоб переглянути список усіх коментарів YouTube, які ви вже опублікували.

3. Тепер ви бачитимете всі свої коментарі YouTube у зворотному хронологічному порядку. Щоб переглянути, відредагувати або видалити коментар, все, що вам потрібно зробити, це натиснути виділене посилання поруч із коментарем.

  Як вставити відео YouTube у PowerPoint

4. Натиснувши посилання, ви перейдете безпосередньо до відео та вашого коментаря. Потім ви можете редагувати, видалити чи додати нові відповіді до нього.

Перегляд історії коментарів YouTube за допомогою мобільного додатка (Android та iOS)

1. Щоб знайти історію коментарів, відкрийте додаток YouTube і торкніться значка профілю у верхньому правому куті. На екрані свого профілю виберіть «Ваші дані на YouTube».

2. Тепер YouTube переспрямує вас на сторінку «Ваші дані на YouTube», на якій є інформаційна панель вашого облікового запису. Тут натисніть «<число> коментаря», щоб переглянути коментарі, які ви зробили на сьогодні.

3. Ви можете натиснути посилання поруч із коментарем, щоб переглянути свій коментар у програмі YouTube. Натискання кнопки з трьома крапками поруч із коментарем дає вам можливість редагувати або змінювати оригінальний коментар.

  Як видалити коментарі на Facebook, Twitter, YouTube тощо

Отже, це два способи знайти, відредагувати та видалити історію коментарів YouTube. Сподіваємося, що цей посібник вам допоміг, чи то для повторного перегляду коментаря, який ви зробили багато років тому, чи видалення якогось зауваження, яким ви більше не пишаєтеся. Тим часом, якщо ви хочете позбутися своїх моделей використання YouTube, перейдіть до нашого пов’язаного посібника для видалення історії YouTube.