Як перевірити, чи є ваш ключ продукту Office 2016 справжнім

| | 0 Comments| 6:11 AM
Categories:

Компанії, які пропонують ліцензоване програмне забезпечення, почали використовувати модель на основі підписки для своїх програм. Це робиться для боротьби з підробкою програмного забезпечення. Adobe більше не дозволяє купувати ліцензію на свої програми. Натомість вам потрібно придбати місячну або річну підписку. Крім того, Microsoft також пропонує модель придбання Office 365 на основі підписки. Ви все ще можете придбати ключ продукту Office 2016, але Microsoft мало рекламує його. Насправді, Windows 10 навіть спонукає вас купити підписку на Office 365. Це призвело до того, що користувачі думають, що вони більше не можуть отримати ключ продукту Office 20116 від Microsoft, і вони звертаються до сторонніх продавців, щоб отримати його. Єдина проблема полягає в тому, що не всі вони продають вам справжній ключ.

  Як підключити Google Drive до Slack

Якщо ви підозрюєте, що ваш ключ продукту Office 2016 не є справжнім, Microsoft пропонує спосіб перевірити його.

Перевірте ключ продукту Office 2016

Відвідайте цю сторінку, і ввійдіть за допомогою свого облікового запису Microsoft. Це може бути будь-який обліковий запис Microsoft. Не має значення, чи прив’язано ви його до підписки на Office 365 чи до облікового запису Windows 10. Ні те, ні інше не потрібно. Підійде будь-який обліковий запис Microsoft.

Ця сторінка, по суті, дозволяє завантажити файли встановлення Office 2016, але перш ніж це зробить, вона просить ввести ключ продукту. Якщо ваш ключ продукту дійсний, вам буде надано посилання для завантаження файлів налаштування.

  Чому Netflix запитує: «Ви все ще дивитеся?» (і як це зупинити)

Якщо ключ продукту недійсний, ви отримаєте повідомлення про помилку, як показано нижче;

Якщо ви купили ключ для іншої версії Office, наприклад Office 2010, Office 2007 або Office для Mac, він переспрямує вас до цю сторінку де ви можете перевірити ключ продукту та завантажити потрібну версію Office.

Microsoft не говорить вам, що ключ не справжній, але якщо він не може знайти ключ у своїй базі даних, можна з упевненістю сказати, що вам продали підробку. Якщо ви купили ключ у відомого продавця, можливо, ви зможете його повернути, і це, ймовірно, чесна помилка. Якщо ви купили ключ у випадкового продавця на Craigslist, Amazon чи eBay, варіантів повернення коштів майже не існує.

  Як спілкуватися з друзями в «Animal Crossing: New Horizons»

Єдиний спосіб уникнути обману – купити ключ безпосередньо в Microsoft. Може знадобитися трохи покопатися, але ви все одно можете придбати Office 2016 і пропустити модель Office 365 на основі підписки. Якщо з якоїсь причини ви не можете придбати безпосередньо в Microsoft, спробуйте придбати Office у надійного постачальника. Крім того, якщо ви отримуєте продукт за смішно низькою ціною, можна з упевненістю припустити, що вас обманюють.