Як перевірити, чи сайт майніє криптовалюту

| | 0 Comments| 6:33 PM
Categories:


Для майнінгу криптовалюти потрібна система з досить хорошими характеристиками. Якщо ви вирішите добувати криптовалюту, можливо, вам доведеться спочатку інвестувати в хорошу настільну систему. Веб-сайти почали використовувати системні ресурси користувачів, які їх відвідують, для майнінгу валюти. Деякі говорять про це наперед і розкажуть вам за допомогою підказки на екрані, що відбувається. Це як відповідь веб-сайту на блокувальники реклами. Звичайно, не всі веб-сайти заздалегідь повідомляють, що вони роблять. Деякі майнить криптовалюту через ваш браузер, не повідомляючи вам. Хто займається майнінгом? це веб-додаток, який надає вам повний список відомих веб-сайтів, які видобувають криптовалюту. Це також дозволяє перевірити, чи веб-сайт видобуває криптовалюту, не повідомляючи вам.

  Як керувати кількома поштовими скриньками в Outlook

Відвідати Хто такий Майнінг? і введіть URL-адресу веб-сайту, який ви підозрюєте, що використовує ваш браузер для видобутку валюти. Програма повідомить вам, чи правдиві ваші підозри. Ви також можете переглянути список веб-сайтів, які займаються видобутком валюти.

Що стосується засобів, ви можете припинити відвідувати веб-сайт або заблокувати майнінг у своєму браузері за допомогою доповнення або розширення. Зазвичай ви можете перевірити веб-сайт, щоб дізнатися, чи видобуває він криптовалюту, перевіривши HTML-код, але для цього потрібно знати, що шукати, і це потребує часу. Це легше. Якщо ви раптом помітите сплеск використання ЦП без видимої причини під час перегляду веб-сторінок, може бути гарною ідеєю перевірити, чи веб-сайт видобуває криптовалюту, не повідомляючи вам.

  Як віддалено вийти з Netflix

Варто обговорювати, чи є ця практика етичною чи ні, але розрізняють, коли веб-сайти вирішують не розголошувати, що вони роблять. Деякі користувачі, які отримують вигоду від веб-сайтів, не сумніваються, що дозволяють використовувати їхню систему для майнінгу криптовалюти, однак користувач повинен вирішувати, чи хоче він зробити такий внесок. Крім того, це очевидний вплив на ваш процесор і навіть на рахунок за електроенергію. Ви не будете витрачати години на веб-сайті, але якщо ви залишите його відкритим на вкладці та забудете про нього, ваша система може нагрітися, ваша система може почати відставати, і, звичайно, вона споживатиме більше енергії.

  Як виправити Firestick не підключається до Wi-Fi

Якщо ви виявите, що веб-сайт справді займається майнінгом криптовалюти, у вас не буде багато можливостей. Здається, закону проти цього (поки що) немає. Ви можете заблокувати майнінг у своєму браузері за допомогою доповнень і розширень, або ви можете припинити відвідувати веб-сайт, який використовує цю практику.