Як перевірити, чи підтримує ваш телефон діапазони 5G

В Індії тривають аукціони 5G, і запуск послуг 5G неминучий. Тому ми склали список діапазонів 5G, які підтримуються в Індії та США, щоб користувачі могли перевірити, чи їхній смартфон 5G сумісний із спектром 5G у всьому світі. Але що, якщо ви хочете перевірити, які діапазони 5G підтримує ваш телефон? Що ж, у цій статті ми зібрали всі джерела, за допомогою яких ви можете знайти список діапазонів 5G, які підтримують ваш телефон Android або iPhone. На цій ноті давайте дізнаємося, як можна перевірити діапазони 5G, які підтримує ваш телефон.

Перевірте, які діапазони 5G підтримуються на вашому телефоні (2022)

У цій статті ми підсумували чотири простих способи перевірити підтримку діапазонів 5G на смартфонах, включаючи телефони iPhone і Android. Ви можете розгорнути таблицю нижче та перейти до будь-якого розділу.

1. Перевірте сторінку технічних характеристик пристрою

Підтримка діапазонів 5G Xiaomi 12 Pro

Найпростіший спосіб перевірити діапазони 5G, які підтримуються на вашому телефоні, — на офіційній сторінці специфікацій вашого смартфона. Майже кожен виробник пристроїв підтримує сторінку специфікацій для своїх смартфонів на своєму офіційному веб-сайті, де вони згадують усілякі деталі апаратного забезпечення, включаючи підтримку діапазонів 5G.

Отже, якщо ви шукаєте спосіб швидко перевірити підтримку діапазонів 5G на вашому смартфоні, ви можете натиснути на наведені нижче посилання залежно від виробника вашого пристрою. Перейдіть на сторінку технічних характеристик свого смартфона, щоб знайти детальну інформацію про діапазон 5G.

  Громадянська війна на Netflix з будь-якого місця

2. Перевірте упаковку свого смартфона

Деякі виробники телефонів роблять все можливе, щоб також згадати інформацію про діапазон 5G на роздрібній упаковці. Тому радимо поставити прапорець, щоб знайти детальну інформацію про підтримку діапазону 5G. Ви повинні перевірити інформацію про радіо на зворотному боці коробки. Його слід позначати як NR, що означає нове радіо (5G) або діапазон SA/NSA 5G. Деякі виробники також можуть згадувати діапазон частот 5G.

Роздрібна коробка iQOO

Як ви можете бачити на зображеннях вище, усі бренди BBK Electronics, крім OnePlus, згадують інформацію про діапазон 5G на роздрібній коробці свого телефону. Realme, Oppo, Vivo та iQOO включають повний список діапазонів 5G, які підтримують їхні смартфони, на задній частині коробки разом із низкою інших деталей, включаючи номер IMEI, значення SAR, конфігурацію RAM+ROM тощо.

Ми перевірили роздрібні коробки від усіх популярних виробників смартфонів, включаючи Motorola, Google, Nothing та інших, і виявили, що жоден із них не згадує підтримувані діапазони 5G на коробці. Трохи прикро бачити, що покупцям доводиться багато часу, щоб дізнатися інформацію про діапазони 5G для своїх смартфонів.

3. Перевірте інформацію про діапазон 5G на спеціальних веб-сайтах

Є кілька порталів, які збирають і зберігають інформацію про діапазони 5G для різних смартфонів. cacombos.com (відвідайте) — один із найвідоміших сайтів, на якому представлено список усіх діапазонів 5G. Ви можете не лише переглянути діапазони 5G, які підтримує ваш телефон, але й перевірити підтримку діапазонів 5G залежно від вашого регіону та оператора.

  Як виправити помилку завантаження Hulu на PS4

Крім того, на цьому веб-сайті показано агрегацію інформації про операторів і комбінації для різних смартфонів. Але, оскільки це портал, який підтримується спільнотою, діапазони 5G найновіших смартфонів можуть бути недоступні, а деякі дані про діапазони можуть бути відсутніми. Тим не менш, ви можете перевірити веб-сайт, посилання на яке наведено вище.

Підтримка діапазонів 5G Samsung Galaxy S22 / Джерело: cacombos.com

Крім того, gsmarena.com (відвідайте) відомий тим, що містить докладні характеристики смартфонів різних виробників. Ви можете шукати та переходити до аркуша характеристик свого смартфона на цьому веб-сайті. Потім вам просто потрібно розгорнути розділ «Мережа», щоб отримати повний список підтримуваних діапазонів 5G.

Підтримка діапазонів 5G S22 Ultra / Джерело: gsmarena.com

У розділі діапазонів 5G на GSMArena також відображається інформація про мережу для певного регіону, щоб ви могли знати, чи ваш пристрій підтримує діапазони 5G в Індії чи ЄС. Це стане в нагоді перед тим, як ви підете і купите смартфон.

4. Перевірте підтримувані діапазони 5G на iPhone

Як і більшість виробників Android, Apple не містить інформацію про діапазони 5G, які підтримуються на iPhone, на роздрібних коробках. Однак це полегшує користувачам перевірку підтримуваних діапазонів 5G для всіх моделей iPhone на одній сторінці. Apple також містить посилання на цю сторінку інформації про стільниковий зв’язок на упаковці iPhone. Тим не менш, давайте подивимося, як можна перевірити діапазони 5G в iPhone:

  • Ви можете перейти за такою адресою (www.apple.com/iphone/cellular) у настільному/мобільному браузері та переглянути інформацію про діапазони 5G для всіх моделей iPhone, які Apple продає прямо зараз.
  Як зробити зображення прозорим у Microsoft PowerPoint

  • Якщо ви хочете перевірити підтримувані діапазони 5G для певної моделі iPhone, вам потрібно перейти до цього продукту на офіційному веб-сайті Apple. Відкрийте цю сторінку, виберіть свій телефон і відкрийте «Технічні характеристики».

  • Тепер прокрутіть униз до розділу «Стільниковий і бездротовий зв’язок», і ви знайдете весь список діапазонів 5G, які підтримуються на вашому iPhone.

Знайдіть повний список діапазонів 5G для телефонів iPhone або Android

Отже, це чотири найпростіших способи перевірити підтримку діапазонів 5G на вашому смартфоні, будь то телефон Android або iPhone. Ми шукали додаток для перевірки підтримки діапазонів 5G на смартфонах, але не знайшли. Якщо така програма буде випущена в майбутньому, ми відповідним чином оновимо посібник. До того часу, якщо ви хочете дізнатися про розвиток 5G в Індії, перейдіть до нашої статті за посиланнями. А щоб знайти інформацію про різні частотні діапазони 5G, включаючи суб-6 ГГц і mmWave, у нас є докладний пояснювач. Нарешті, якщо у вас виникли запитання, повідомте нас у розділі коментарів нижче.