Як перевірити, чи не працює Minecraft Realms

Існують тисячі серверів Minecraft, на яких ви можете грати. Поки ви володієте грою, ви можете приєднатися до будь-якого сервера. Сервери Minecraft чудові, і багато з них працюють онлайн 24/7, але гра значною мірою залежить від того, з ким ви граєте. З деякими серверами це звичайна анархія, тому існують царства Minecraft.

Царства Майнкрафт

Сервери Minecraft легко налаштувати, але їх потрібно десь розмістити, і не всі під силу. Це просто, але займає багато часу, а налаштування будь-якого типу сервера вперше супроводжується ускладненнями, які вимагають багато пошуку в Google.

  Як знайти і використовувати мідь в Minecraft

Minecraft Realms — офіційний хостинг серверів від Minecraft. Їх легше налаштувати, і вони орієнтовані на менші групи з десяти гравців.

Minecraft Realms не працює?

Сервери можуть вийти з ладу, і Realms не відрізняється. Це добре керовані сервери з великою кількістю резервних копій, а професіонали стежать за всім, крім того, що сервер може вийти з ладу. Якщо ви та ваші друзі не можете підключитися до царства, можливо, Realms не працює.

Minecraft Realms не має офіційної сторінки статусу служби. Щоб перевірити, чи не працює служба, перше місце для перевірки – це Обліковий запис Mojang Status у Twitter.

  Як перемістити Minecraft на інший диск у Windows 10

Якщо служба, пов’язана з Minecraft, не працює, має бути оновлення з облікового запису. Після цього потрібно дочекатися усунення проблеми.

Перевірте вниз детектор

Якщо Mojang не опублікував оновлення або вони не знають про проблему з Realms, ви можете спробувати Вниз детектор. Down Detector працює на тенденціях пошуку користувачів. Якщо багато людей, навіть ті, хто не грає в тому самому Realm, що й ви, є Google, якщо Realms не працює, це з’явиться на Down Detector.

Якщо це так, можна з упевненістю припустити, що є проблема на стороні сервера. Ви можете надіслати твіт до облікового запису підтримки Mojang в Twitter, щоб привернути їхню увагу.

  Як виправити скіни, які не завантажуються в Minecraft

Висновок

Minecraft Realms — це менші сервери, але у багатьох людей налаштовано власне Realm. Одне царство може обслуговувати лише кілька людей, але сама послуга є величезною. Нечувано, щоб служба такого розміру та характеру впала. Тим не менш, якщо всі можуть підключитися до сфери, а ви ні, малоймовірно, що Realms не працює. Перевірте підключення, визначення антивірусу та налаштування брандмауера. Можливо, вони оновилися або скинулися, а також блокували з’єднання.