Як перевірити, чи ваш iPhone новий чи відремонтований

| | 0 Comments| 1:32 PM
Categories:

iPhone є одним з найдорожчих смартфонів на ринку. З iPhone X ціна базової моделі досягла 1000 доларів. Для деяких iPhone є завищеною ціною, гальмованим обладнанням. Для інших це надійний пристрій, який, якщо Apple не завадить йому, прослужить роки. Якщо у вас є iPhone 4 або навіть iPhone 3, який стоїть десь у вашому гаражі, є ймовірність, що він увімкнеться і працюватиме ідеально навіть зараз. Це буде повільно, але цього слід очікувати, оскільки ми вже звикли до швидших пристроїв. Надійне обладнання є гарною причиною для покупки iPhone, але якщо ви купуєте порівняно дешевий, цілком можливо, ви отримаєте відремонтований телефон. Ось як ви можете перевірити, чи є iPhone новим чи відремонтованим.

  Як змінити орієнтацію сторінки для однієї сторінки в MS Word

Номер моделі вашого iPhone визначає, новий iPhone чи відремонтований. Це інформація, яку ви можете встановити на прапорці, а також в iOS.

Прапорець

Якщо ви щойно купили свій iPhone і ще не відкрили його, переверніть коробку і подивіться на дно. Ви побачите цілу низку інформації про свій телефон, включаючи його номер IMEI. Те, що вам потрібно шукати, це номер моделі. Це має бути написано прямо біля назви моделі iPhone.

Перевірка iOS

Якщо ви вже відкрили свій iPhone або у вас більше немає коробки, в якій він був, ви можете перевірити, чи ваш iPhone новий чи відремонтований із iOS. Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Загальні>Про програму. Шукайте номер моделі тут.

  Як автоматично організувати програми Gnome у папки програм за допомогою програми App Fixer

Новий і відремонтований номер моделі

Номер моделі нового iPhone починається з літери M. Номер моделі оновленого iPhone починається з літери F. У рідкісних випадках номер моделі може навіть починатися з літери N, яка призначена для замінних пристроїв.

Ви можете отримати відремонтований телефон або через сторонніх продавців, або безпосередньо в Apple. Відремонтований телефон коштує дешевше, але якщо ви купуєте його в Apple, на нього надається така ж гарантія, що й на абсолютно новий iPhone. Якщо ви заплатили ціну за новий iPhone і отримали відремонтований, вам слід звернутися за поверненням або заміною. Це, швидше за все, станеться тільки в тому випадку, якщо ви купуєте пристрій у ненадійних продавців. Apple насправді не робить таких помилок, але виправляє їх, якщо вони трапляються.

  Як скасувати підписку на додаток на iPhone або iPad

Apple вже давно продає відремонтовані iPhone. Минулого року це дозволило користувачам також замовляти оновлений iPhone онлайн. Їх нерідко можна побачити і вони не є несправними пристроями. Вони настільки ж надійні у використанні, як і будь-який продукт Apple.