Як перевірити, чи ваш телефон Android сертифікований Google

| | 0 Comments| 5:48 PM
Categories:

ОС Android розроблена компанією Google, і значна частина функцій і служб, які працюють на Android, функціонують за допомогою програм Google. Google Play Store – це місце, звідки більшість користувачів Android завантажують програми, і він має власний набір проблем із підробленими та підробленими програмами. Протягом багатьох років Android доводилося боротися з репутацією схильного до спаму та проблем із безпекою. Щоб боротися з цим, Google окреслив певні вимоги, яким повинні відповідати пристрої, щоб запустити Android. Якщо пристрій не відповідає цим вимогам, Android, який працює на ньому, має обмеження. Якщо ви шукаєте новий пристрій Android, ви можете перевірити, чи ваш телефон Android сертифікований Google чи ні.

  Як додати кнопку закриття до вкладок у Firefox Android

Телефон Android, сертифікований Google

Перевірити, чи ваш телефон Android сертифікований Google, надзвичайно легко. Google опублікував вичерпний список пристроїв, які сертифіковані і які ви можете завантажте його. Файл можна завантажити у форматі PDF та CSV. Google надає інструкції щодо використання файлу.

Пристрої перераховані спочатку за назвою виробника, а виробники — в алфавітному порядку. Кожен пристрій вказано під назвою виробника. Якщо ви не впевнені, як називається ваш пристрій, ви можете скористатися функцією пошуку у своєму веб-переглядачі або в Google Таблицях, або бажаною програмою перегляду PDF, щоб знайти назву виробника.

Якщо ви знаєте назву вашого пристрою, ви можете шукати його замість назви виробника. Якщо пристрій є в списку, у вас сертифікований Google телефон Android.

  Обмін текстом і URL-адресами між Android і Chrome за допомогою Message Beam

Несертифіковані пристрої

Нещодавно ми зробили публікацію про виправлення помилки “Пристрій не сертифіковано Google” на пристрої Android. Ця помилка є лише одним із прикладів обмежень, пов’язаних із володінням та використанням несертифікованого пристрою Android. Ви можете зіткнутися з іншими проблемами, зокрема з іншими службами Google.

Несертифікований пристрій не постраждає з точки зору обладнання. Якщо на пристрої працює апаратне забезпечення, яке воно заявляє, воно повинно працювати нормально. Проблеми виникають лише тоді, коли мова йде про використання сервісів Google, таких як Google Play Store або Google Assistant. Якщо ви плануєте використовувати такі сервіси, як Google Pay, вам слід придбати пристрій, сертифікований Google. Сертифікований пристрій – найкращий шлях. Це буде більш безпечним, а в довгостроковій перспективі ви зможете уникнути непередбачених проблем, які можуть виникнути під час використання служби, для якої потрібен сертифікований пристрій.

  Як підробити своє місцезнаходження на Android, рішення без root