Як перевірити, хто ретвітнув твіт

Пару десятиліть тому, якби ви запитали людей, що таке твіти, вони, напевно, сказали б, що це звук, який видає птах. Сьогодні здається, що кожен і їх собака мають обліковий запис у Twitter.

Twitter — це найкращий інструмент обміну інформацією. Будучи місцем народження хештегу, Twitter — це місце, де останні новини, меми та щоденні витівки живуть пліч-о-пліч. Немає нічого подібного до запаморочення, коли вас помічають під час першого ретвіту.

Але як перевірити, хто зробив вам ретвіт?

У цій статті ми поділимося порадами щодо перевірки того, хто поділився вашим твітом, залежно від пристрою, який ви використовуєте. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.

Як перевірити, хто ретвітнув твіт на ПК

Відступ — це спосіб перепублікувати ваші твіти іншими обліковими записами. Він виглядає як звичайний твіт із оригінальним ім’ям автора та ім’ям користувача поруч із ним, за яким слідує значок ретвіту (дві стрілки, що утворюють квадрат).

Якщо ви отримуєте доступ до Twitter з ПК, ось як перевірити, хто вам ретвітує. Все, що вам потрібно зробити, це виконати ці три прості кроки:

 • Увійдіть у свій обліковий запис Twitter на своєму ПК.
 • На тимчасовій шкалі «Домашня» натисніть вкладку «Сповіщення».
 • Тут ви повинні бачити всю вашу активність у Twitter, включно з тими, хто ретвітнув вас.
 • Як перевірити, хто ретвітнув твіт на iPhone

  Ось як перевірити, хто робив вам ретвіт за допомогою програми Twitter для iPhone.

 • Завантаживши програму Twitter, торкніться значка (білий птах із світло-блакитним фоном).
 • Увійдіть, і ви побачите чотири значки внизу екрана. Торкніться значка дзвіночка.
 • Наступний екран — це ваша сторінка сповіщень, де ви можете перевірити свою активність у Twitter, включаючи будь-які згадки чи ретвіти.
 • Як перевірити, хто ретвітнув твіт на Android

  Щоб побачити, хто саме робив вам ретвіт, вам просто потрібно зробити наступне:

 • Увійдіть у додаток.
 • Знайдіть значок дзвіночка внизу екрана та торкніться його.
 • Ви будете перенесені на сторінку сповіщень. Тут ви зможете побачити всю вашу активність у Twitter, включаючи ретвіти.
 • Додаткові поширені запитання

  Я отримав сповіщення про ретвіт, але не бачу, хто зробив ретвіт. Чому це?

  Причина, чому ви іноді можете отримувати сповіщення про ретвіт, але не можете побачити, хто це зробив, полягає в тому, що обліковий запис, який ретвітнув вас, налаштований на «Приватний». Це означає, що будь-яку активність приватного облікового запису можуть бачити лише їхні підписники.

  Як вимкнути ретвіти?

  Хоча неможливо вимкнути всі ретвіти або видалити їх із хронології, ви можете вимкнути, які ретвіти ви бачите з певних облікових записів. Якщо вам не подобається те, чим діляться деякі користувачі Twitter, цю функцію легко вимкнути. Ось як:

  На пристрої iOS:

  1. Перейдіть у профіль облікового запису та торкніться значка шестірні.

  2. Виберіть опцію «Вимкнути ретвіти».

  З Інтернету та пристроїв Android:

  1. Перейдіть до профілю облікового запису та натисніть або торкніться значка переповнення (три вертикальні точки).

  2. Виберіть «Вимкнути ретвіти».

  Чому деякі твіти не можна ретвітнути?

  Якщо ви попросили підписатися на якісь приватні облікові записи, ви не зможете ретвітити жодний з їхніх твітів. З очевидних причин власник облікового запису не хоче, щоб його твіти широко розповсюджувалися, тому функція ретвітів вимкнена, коли він використовує свій обліковий запис. Ці облікові записи мають значок замка поруч із іменем у Twitter, що вказує на те, що їхні твіти захищені.

  Чи є обмеження щодо кількості ретвітів твіту?

  Хоча немає обмежень на кількість разів, коли хтось може ретвітувати твіт, Twitter відображає лише перші 100 облікових записів, які зробили ретвіт. Якщо ви хочете, щоб знаменитість помітила, ви не забудьте зайти туди завчасно і ретвітити їхні матеріали раніше, ніж всі інші.

  Що таке твіт із цитатою і чим він відрізняється від ретвіту?

  Відповідь не «Твіт із лапками». Замість цього твіт із цитатою — це ретвіт із можливістю залишити коментар, гарантуючи, що оригінальний твіт все ще видимий. Це чудовий інструмент для спілкування з підписниками, оскільки він дає іншим користувачам Twitter уявлення про ваші думки щодо теми. Параметр Quote Tweet також може підвищити видимість вашого Twitter, а також збільшити зростання мережі.

  Як видалити ретвіт?

  Видалення ваших ретвітів є простим процесом. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути значок ретвіту в твіті, яким ви поділилися. Твіт більше не відображатиметься на вашій особистій сторінці у Twitter; однак це не видаляє оригінальний твіт. Це може зробити лише власник рахунку.

  Розповідає нам маленька пташка

  На відміну від інших сайтів соціальних мереж, Twitter не означає «дружити», а «підписуватися». З моменту запуску він перетворився на найкраще джерело новин. У ці дні новини потрапляють у Твіттер, перш ніж потрапляють до масової стрічки новин.

  Тому знання навігації в Твіттері та таких функцій, як ретвіт, стає все більш важливим. Це допомагає нам бути в курсі останніх тенденцій і починати розмови з людьми з усього світу.

  Ви завзятий твіттер? Ви освоїли функцію ретвіту? Якою б не була ваша позиція з цього приводу, ми хотіли б почути від вас відповідь. Поділіться з нами своєю думкою та залиште коментар нижче.