Як перевірити та очистити історію прослуховування Spotify

Spotify має функцію історії прослуховування, яку ви можете перевірити, щоб переглянути пісні, які ви нещодавно слухали. Якщо ви шукали способи переглянути список пісень, які ви нещодавно грали на Spotify, читайте інструкції далі. Ми також пояснили, чи можна очистити історію прослуховування Spotify.

Перевірте та очистіть історію прослуховування Spotify (2022)

Перевірте історію прослуховування Spotify (комп’ютер і Інтернет)

1. Відкрийте програму Spotify, і ви побачите розділ «Нещодавно відтворені» на вкладці «Головна». Натисніть кнопку «Подивитися все», щоб переглянути повний список.

2. Після розгортання списку Spotify показує ваші нещодавно відтворені пісні, виконавців і списки відтворення. Якщо замість цього ви хочете побачити список нещодавно відтворених пісень, перегляньте наступний крок.

3. Якщо ви хочете побачити пісні, які ви нещодавно грали, натисніть кнопку «Черга» у нижньому правому куті програми та перейдіть на вкладку «Нещодавно відтворені».

4. Тепер ви побачите історію прослуховування Spotify. За допомогою цього розділу ви можете легко відстежувати список пісень, які ви нещодавно грали на Spotify.

  Як вимкнути регулювання потужності процесора Dell для невідомих адаптерів живлення

Перевірте історію прослуховування Spotify на мобільному пристрої (Android та iOS)

Перевірити історію прослуховування Spotify на мобільному телефоні ще простіше. Відкрийте програму Spotify і торкніться значка годинника у верхньому правому куті екрана. Натиснувши цю кнопку, ви перейдете до списку пісень. Так само, як і його настільний аналог, ви також знайдете розділ «Нещодавно відтворені» на вкладці «Головна» програми.

Очистити історію прослуховування Spotify: чи це можливо?

У старій настільній програмі Spotify раніше була можливість видаляти пісні з розділу, який нещодавно відтворено. Однак із новим інтерфейсом Spotify більше неможливо очистити історію прослуховування Spotify. Між тим, варто згадати, що пісні, які ви граєте під час приватної сесії, також відображаються в списку нещодавно відтворених.

Якщо ви хочете приховати те, що ви зараз граєте, від людей, за якими ви підписалися на Spotify, перегляньте наступний розділ.

  Як використовувати GIF-файли в Signal

Зробіть історію прослуховування Spotify приватною

1. Щоб приховати активність прослуховування Spotify на робочому столі, натисніть свій профіль і виберіть Налаштування. Тепер прокрутіть униз, доки не знайдете розділ «Соціальні мережі» та вимкніть перемикач «Поділитися моєю активністю прослуховування на Spotify». Крім того, ви також можете ввімкнути приватні сеанси на цій сторінці. Музика, яку ви граєте на приватних сесіях, не впливає на ваші рекомендації.

2. У мобільному додатку Spotify ви можете вимкнути прослуховування, торкнувшись значка налаштувань у верхньому правому куті та вимкнувши перемикач «Активність прослуховування».

Часті запитання

З: Чи можу я використовувати приватний сеанс Spotify, щоб уникнути запису пісень в історію прослуховування?

Всупереч поширеній думці, пісні, які ви граєте на приватній сесії, з’являються у вашій історії прослуховування. Коли ви вмикаєте приватні сеанси, Spotify не показує друзям музику, яку ви граєте, і не впливає на рекомендації пісень.

З: Чи можу я побачити історію прослуховування Spotify інших?

  10 фільмів, які ви повинні подивитися на День подяки

Ні, Spotify не відображає історію прослуховування інших користувачів. Однак ви можете переглядати останніх гравців інших виконавців, якщо вони ввімкнули цю опцію. Ви також можете побачити, що зараз грають ваші взаємні підписані друзі, на правій бічній панелі в настільному додатку.

З: Чи можуть усі бачити мою історію прослуховування Spotify?

Хоча інші можуть бачити ваших нещодавно відтворених виконавців, якщо ви ввімкнули перемикач «Показувати моїх нещодавно граних виконавців у моєму загальнодоступному профілі», ніхто не зможе переглядати вашу історію прослуховування.

Перевірте історію прослуховування Spotify

Таким чином, ви можете перевірити історію прослуховування Spotify на комп’ютері та мобільному пристрої. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб дізнатися про свої звички слухання Spotify, не забудьте прочитати нашу статтю про те, як переглянути свою статистику Spotify. Щоб отримати більше таких порад, не соромтеся ознайомитися з нашим оглядом найкращих порад і прийомів Spotify.