Як перевірити стан телефону за допомогою номера IMEI

Номер IMEI служить індивідуальним ідентифікаційним кодом для кожного мобільного пристрою.

IMEI означає International Mobile Equipment Identity. Це 15-значний номер, який можна знайти на всіх мобільних телефонах. Він є окремим для кожного пристрою та дозволяє негайно захистити ваш телефон у разі крадіжки.

Номер IMEI містить інтегровану інформацію, таку як назва виробника пристрою, номер моделі тощо. Перші вісім цифр містять інформацію про походження пристрою та ідентифікатор продукту, тоді як мобільний розробник вибирає інші цифри.

Цей номер IMEI використовується органами влади та операторами послуг, щоб запобігти підключенню піратських або втрачених пристроїв до будь-якої мережі.

Навіщо використовувати IMEI?

  • Щоб заблокувати та захистити гаджет у разі крадіжки.
  • Щоб перевірити легітимність пристрою.
  • Щоб активувати пристрій, якщо користувач забув пароль.
  • Отримайте детальний звіт про гаджети, включаючи номер моделі, походження пристрою, виробництво та дату закінчення гарантії.

Нездатність визначити місцезнаходження свого мобільного телефону є найбільш неприємною ситуацією. Дуже важливо негайно повідомити органи влади та свого оператора мережі, коли ви втратили мобільний телефон. Можливість надати номер IMEI в цьому випадку є досить вигідною.

У наш час майже важко вкрасти мобільний телефон і втекти з ним через прогрес у цифровизації та технологіях. Знайти вкрадений гаджет просто; все, що вам потрібно зробити, це надати інформацію IMEI місцевій поліцейській дільниці.

Оператор мережі внесе його в чорний список, а органи поліції можуть використовувати для розслідування.

Як знайти номер IMEI?

Кожен мобільний пристрій має унікальний номер IMEI. USSD-код – це найшвидший спосіб дізнатися номер IMEI вашого пристрою.

Використання USSD коду

  • Наберіть *#06# на клавіатурі

Номер IMEI автоматично відобразиться на екрані. Це найбільш широко використовуваний підхід. Немає різниці, який у вас смартфон. Згідно з правилами зв’язку, кожен мобільний телефон має окремий номер IMEI.

Ви також можете знайти номер IMEI пристрою в налаштуваннях мобільного пристрою. Спробуйте знайти IMEI в налаштуваннях свого мобільного телефону.

телефон Android

  • На смартфоні Android запустіть програму «Налаштування».
  • Натисніть «Про телефон» після прокручування вниз.
  • Знову натисніть «Статус», щоб знайти інформацію про IMEI разом з IP-адресою, MAC-адресою пристрою тощо.

Apple iPhone

Як і Android, Apple надала користувачам можливість знаходити та зберігати інформацію IMEI на своїх iPhone. Кожна модель iPhone дотримується майже однакових процедур.

  • Запустіть меню налаштувань. Натисніть Загальні. Далі виберіть Про програму.
  • Ви можете знайти свій номер IMEI під опцією Bluetooth після прокручування вниз.

У цій статті ми склали список найкращих онлайн-інструментів для перевірки стану телефону за допомогою номера IMEI.

Основні переваги цих онлайн-інструментів, за допомогою яких ви можете оцінити стан телефону за допомогою номера IMEI, полягають у тому, що ви можете отримати доступ до всіх відповідних даних, включаючи дату виробництва, стан гарантії мобільного телефону, назву моделі та багато іншого.

Давайте розпочнемо!

IMEI.Інфо

IMEI.Info — це зручний і чудовий веб-сервіс для перевірки стану телефону за допомогою номерів IMEI. Введіть 15-значний унікальний номер IMEI та натисніть кнопку «перевірити», щоб продовжити. Основою для створення цього веб-сайту стала публічна дослідницька база даних IMEI TAC.

Ця функція пошуку IMEI є безкоштовною та простою у використанні. Цей веб-сайт також пропонує калькулятор IMEI разом із інструментом перевірки IMEI.

Swappa

Swappa — онлайн-сервіс для продажу вживаних смартфонів і ноутбуків. На Swappa ви обмінюєтеся гаджетами безпосередньо з іншими клієнтами. Крім того, він також пропонує надійну перевірку IMEI для перевірки стану телефону.

Введіть номер IMEI або TAC (код розподілу типу) і натисніть Enter, щоб почати перевірку інформації про пристрій.

Він також підтримує інтеграцію GSMA за допомогою вбудованого реєстру пристроїв GSMA; він швидко перевіряє IMEI користувача за допомогою бази даних списку заблокованих пристроїв.

IMEI Pro

IMEIpro — ще один безкоштовний міжнародний засіб перевірки чорного списку IMEI. Введіть потрібний номер IMEI та натисніть кнопку «перевірити», щоб знайти інформацію про пристрій за допомогою IMEI у глобальній базі даних.

З дуже високою точністю ви можете легко дізнатися, чи було повідомлено про втрату мобільного телефону десь у світі за допомогою цього онлайн-інструменту.

IMEI 24

IMEI24 — це безкоштовна та потужна програма перевірки IMEI. Цей веб-сайт дуже корисний. Після введення номера IMEI у відповідному полі введення ви зможете швидко знайти всю необхідну інформацію про свій гаджет.

ви також можете повідомити про втрачений телефон до бази даних реєстру чорного списку. Ви отримаєте сповіщення, якщо введете свій унікальний номер IMEI, і особа, яка це зробила, дізнається, що ви шукаєте саме цей пристрій.

eIMEI 24

eIMEI24 — ще один фантастичний онлайн-інструмент для перевірки стану телефону за допомогою номера IMEI. Введіть свій 15-значний унікальний номер IMEI та натисніть кнопку перевірки.

Виробник і версія вашого гаджета розпізнаються миттєво. Крім того, ви будете проінформовані про гарантію вашого пристрою та статус чорного списку.

IMEI.org

Потужний і зручний інструмент пошуку IMEI, запропонований IMEI.org, надає користувачеві повний привілейований доступ до найбільшого сховища даних IMEI в Інтернеті. Введіть цільовий номер IMEI та натисніть «перевірити IMEI» після вибору служби.

Цей веб-сервіс дозволяє користувачеві перевірити номер IMEI пристроїв Android і Apple. Ви також можете використовувати номери IMEI, MEID та ESN, щоб отримати інформацію про пристрій.

Він також пропонує доступ до API, що дозволяє підключитися до вбудованих можливостей перевірки IMEI та отримати переваги від миттєвих відповідей і ефективних даних.

Заключні слова

Важливо запам’ятати номер IMEI свого мобільного телефону, оскільки ви ніколи не дізнаєтесь, коли він може знадобитися.

Сподіваюся, ви щось дізналися з цієї статті про те, як перевірити стан телефону за допомогою номера IMEI, і про найкращі інструменти.

Вам також може бути цікаво дізнатися про найкращі програми двофакторної автентифікації для додаткового захисту ваших облікових записів у соціальних мережах.