Як перевірити список підписників на Twitch

Якщо ви молодий стример Twitch, вам може бути цікаво дізнатися, хто стежить за вами на платформі. Перевірка списку підписників на Twitch допоможе вам проаналізувати свій розвиток на Twitch і познайомитися зі своїми шанувальниками. Якщо вам цікаво, скільки ваших підписників на Twitch, ви в правильному місці. У цій статті ми детально розповіли, як перевірити, хто підписався на вас на Twitch.

Перевірте, хто стежить за вами на Twitch (2022)

Перевірте свій список підписників Twitch на комп’ютері (ПК, Mac)

1. Відкрийте Twitch і клацніть зображення профілю у верхньому правому куті екрана.

2. Коли з’явиться список параметрів, натисніть «Панель інструментів для творців», щоб отримати доступ до налаштувань свого облікового запису для авторів.

3. На лівій бічній панелі натисніть «Список підписників», щоб побачити список ваших підписників на Twitch.

  Як видалити обліковий запис Twitch

4. Тепер ви побачите всіх, хто стежить за вами на Twitch. На цій сторінці ви можете легко додати свого підписника в друзі, підписатися на нього або надіслати йому повідомлення.

Перевірте свій список підписників Twitch на мобільному пристрої (Android, iOS)

Перш ніж ми перейдемо до кроків, варто зазначити, що ви не можете переглянути список своїх підписників Twitch у мобільних програмах компанії, доступних на Android або iOS. Що ви можете зробити з програми, так це перевірити кількість підписників у вас. Якщо ви хочете побачити точний список своїх підписників Twitch, вам потрібно буде отримати доступ до веб-версії Twitch з браузера. Ми додали інструкції для обох, тому читайте далі, щоб дізнатися, як ви можете дізнатися, хто стежить за вами на Twitch з вашого телефону.

1. Відкрийте програму Twitch і торкніться значка профілю у верхньому лівому куті екрана. Тепер програма перенесе вас на сторінку налаштувань облікового запису.

2. Далі торкніться зображення свого профілю, і ви побачите кількість підписників Twitch. Як ми згадували вище, ви не можете переглянути повний список своїх підписників у мобільному додатку. Нічого не відбувається, коли ви торкаєтесь кількості підписників у додатку. Виконайте наведені нижче кроки для обхідного шляху, щоб переглянути своїх підписників Twitch на телефоні Android або iOS.

  Як вимкнути автоматичне створення кліпу на Twitch

3. Відкрийте свій улюблений веб-браузер і перейдіть до веб-версії Twitch. За замовчуванням Twitch переведе вас на мобільну версію веб-сайту. Однак ви не можете увійти у свій обліковий запис Twitch з мобільної версії сайту. Отже, ви повинні натиснути на вертикальну іконку трьох крапок у браузері та вибрати «Сайт для робочого столу», щоб отримати доступ до настільної версії Twitch зі свого телефону.

4. Тепер ви побачите веб-версію Twitch у своєму мобільному браузері. Коли ви тут, натисніть кнопку «Увійти» у верхньому правому куті, щоб увійти у свій обліковий запис.

5. Після входу кроки для перегляду ваших підписників такі ж, як і у веб-версії. Щоб згадати, вам потрібно натиснути на значок свого профілю та вибрати «Інформаційна панель творця».

6. Натисніть «Список підписників» на лівій бічній панелі, і ви зможете перевірити свій список підписників Twitch прямо зі свого телефону.

  Як побачити, хто дивиться в Twitch

Питання що часто задаються

З: Як побачити, хто стежить за вами на Twitch на мобільному?

Ви не можете переглянути список підписників Twitch у мобільному додатку. Вам доведеться використовувати браузер і переглядати своїх підписників з Інтернету.

З: Чи можуть вас забанити на Twitch за купівлю підписників?

Так, покупка підписників Twitch суперечить умовам обслуговування компанії, і ваш обліковий запис може бути забанено.
З: Скільки підписників вам потрібно, щоб стати партнером Twitch?

Щоб приєднатися до партнерської програми Twitch, вам знадобиться 50 підписників, 8 годин трансляції та 7 різних днів. У вас також має бути принаймні в середньому 3 глядачі на потік.

Легко перевірте своїх підписників Twitch

Отже, ось як ви можете перевірити список своїх підписників на Twitch. Якщо ви новий автор, який не знає, як перевірити підписників Twitch, ми сподіваємося, що цей посібник вам допоміг. Не забудьте ознайомитися з нашими статтями про те, як організувати онлайн-вечірку фільмів на Twitch і як транслювати на Twitch з PS5.