Як перевірити системні вимоги для гри Steam

Не всі ігри в Steam створені рівними. Деякі ігри досить старі та мають дуже основні системні вимоги. Інші, новіші заголовки вимагають більше оперативної пам’яті, більше місця на диску та кращого графічного процесора. Якщо ваша система не відповідає мінімальним системним вимогам для гри, ваша покупка може пропасти даремно. Якщо ваша система відповідає мінімальним вимогам для гри, ви зможете грати з певним компромісом у грі. На щастя, у всіх іграх Steam прямо згадуються мінімальні системні вимоги для гри. Поки ви перевіряєте системні вимоги для гри, ви ніколи не помилитеся.

Відвідайте сторінку завантаження гри Steam, яку ви хочете завантажити. Ви можете перевірити системні вимоги до гри Steam як на веб-сайті Steam, так і в клієнті Steam. Клієнт Steam більш-менш просто завантажує веб-сайт, коли справа доходить до показу деталей гри.

  Пояснення ASTC 3.0: телевізійне мовлення надходить на ваш телефон

Відвідайте сторінку гри та прокрутіть вниз, повз опис і огляди. Є спеціальний розділ під назвою «Системні вимоги». У цьому розділі наведено мінімальні вимоги до обладнання, необхідні для гри. У ньому також є розділ «Рекомендовано», який розповість вам, який апаратний чи програмний компонент забезпечить вам кращий досвід гри.

Використовуйте мінімальні системні вимоги для гри Steam як основу та порівняйте їх із апаратною конфігурацією вашої системи. Якщо у вас є апаратні компоненти, які відповідають або кращі за перераховані, ви зможете грати в гру.

Якщо ви хочете грати в гру на найвищих налаштуваннях, вам доведеться трохи більше дослідити. Подивіться, яке обладнання рекомендує розробник або інші гравці, щоб отримати найкращий ігровий досвід. Ви також повинні переглянути блоги та веб-сайти, які спеціально присвячені новинам про ігри та ігрові ПК. Вони також зможуть сказати вам, яке обладнання вам потрібно, щоб грати в певну гру на «високих» налаштуваннях.

  Чому вам слід розганяти свою оперативну пам’ять (це легко!)

Ігри будуть працювати ідеально, якщо у вас є гарне обладнання. Жодна гра не обмежує вас певною маркою та моделлю графічного процесора. Він говорить вам, яку модель або серію, як мінімум, ви повинні мати, і все, що вище, означає кращий ігровий досвід. Якщо ви хочете створити ігровий ПК, перевірте, у які ігри ви хочете грати, і знайдіть вимоги до обладнання, які дозволяють грати у свої ігри з найкращими/найвищими налаштуваннями. У більшості випадків це дозволить вам грати в більшість інших ігор.

Якщо ви затятий геймер, ви, швидше за все, захочете придбати найновішу/найновішу техніку, яка доступна, але для середнього гравця або любителя, система, яка відповідає загальним вимогам популярних ігор, прослужить кілька років.

  Як використовувати Memoji під час дзвінка FaceTime на iPhone та iPad