techukraine.net Windows Як перевірити порожні слоти оперативної пам’яті на комп’ютері з Windows 10

Як перевірити порожні слоти оперативної пам’яті на комп’ютері з Windows 10

Categories:

Комп’ютер, будь то настільний чи ноутбук, має материнську плату, і ця материнська плата визначає, які фізичні компоненти, тобто обладнання, можна встановити на ПК. Подумайте про це як про плату живлення, до якої можна підключити кілька приладів. Якщо ваша плата має лише три точки, ви можете підключити до неї лише три прилади. На материнській платі є спеціальні місця, тобто слоти для різних апаратних компонентів, які можна підключити. Одним із поширених прикладів є слоти RAM. Коли ви купуєте (або збираєте) ПК, можуть використовуватися деякі або всі слоти оперативної пам’яті. Ви можете перевірити порожні слоти оперативної пам’яті, фізично відкривши комп’ютер, або, якщо у вас Windows 10, ви можете перевірити в диспетчері завдань.

  Як запускати програми в режимі адміністратора з вікна запуску в Windows 10

Порожні слоти оперативної пам’яті

Відкрийте диспетчер завдань і перейдіть на вкладку продуктивність. Виберіть «Пам’ять» і під графіком пам’яті знайдіть поле «Використані слоти». Він покаже вам, скільки із загальної кількості слотів використовується на даний момент. На скріншоті нижче система має всього 2 слоти, і один з них використовується.

Тепер, коли ви знаєте, скільки слотів оперативної пам’яті є на вашому комп’ютері, ви можете вирішити, чи хочете ви, чи можете додати до нього більше оперативної пам’яті. Зазвичай, якщо у вас є порожній слот, він зможе підтримувати стільки оперативної пам’яті, скільки вже встановлено у вашій системі. Наприклад, на скріншоті вище система має 8 ГБ оперативної пам’яті та один порожній слот RAM. На цю систему можна встановити ще одну карту оперативної пам’яті на 8 ГБ.

  Скопіюйте зображення або вміст текстового файлу, не відкриваючи його [Windows]

Додаткова оперативна пам’ять, яку ви додаєте до системи, не обов’язково має бути тієї ж конфігурації, що й та, що встановлена ​​в іншому слоті, тобто лише тому, що у вас є карта RAM 8 ГБ в одному слоті, це не означає, що вам потрібно встановити ще 8 ГБ у другому слоті. Замість цього ви можете додати 4 ГБ, якщо це відповідає вашим потребам.

Деякі люди вважають, що якщо ви використовуєте обидва слоти RAM, вам слід збалансувати ємність між картами, які ви використовуєте. Це може бути правдою чи ні, але загалом ви хочете уникнути занадто великої невідповідності між двома картами. Єдина річ, на яку потрібно звернути увагу, це характеристики самої оперативної пам’яті за межами її пам’яті. Наприклад, якщо оперативна пам’ять у вашій системі наразі DDR3, ви не можете встановити з нею оперативну пам’ять DDR4. Виникнуть проблеми з продуктивністю або ваша система може взагалі не працювати.

  Як додати програми для веб-сайтів у Windows 10