Як перевірити перегляди основних моментів в Instagram

За кілька років Instagram досяг вершини соцмереж. Люди використовують його, щоб продемонструвати свої ідеї та те, як вони хочуть, щоб їх бачили інші. Основні моменти в Instagram – це функція, яка введена для цієї мети. Основні моменти в Instagram – це одна з форм історій в Instagram, але на відміну від історій вони назавжди залишаються у вашому профілі. Ви можете представляти свій профіль за допомогою основних моментів Instagram і час від часу оновлювати їх. Однак ви можете бачити лише перегляди Instagram Highlights та тих, хто переглядав його протягом 48 годин після публікації. Якщо ви хочете дізнатися, як побачити, хто переглядав ваші основні моменти в Instagram, то ви в правильному місці. Ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як побачити, хто переглядав основні моменти вашого Instagram.

  Як вимкнути звук облікового запису Instagram

Як перевірити перегляди основних моментів в Instagram

Перш ніж ми відповімо на ваші запитання, чи можете ви побачити, хто переглядає ваші основні моменти в Instagram? Ви повинні розуміти, що, оскільки ви можете бачити лише перегляди Instagram Highlights і хто переглядав їх протягом 48 годин, вам доведеться бути швидкими. Давайте перейдемо безпосередньо до кроків, щоб дізнатися, як побачити, хто переглядав ваші найкращі моменти в Instagram.

1. Торкніться значка Instagram, щоб відкрити програму Instagram.

2. Потім торкніться значка свого профілю в нижньому правому куті. Це відкриє ваш профіль.

3. Тепер торкніться виділення, яке ви хочете, щоб перевірити, хто його переглядав.

  Як переглянути історію переглядів каналів Instagram

4. Відкривши виділення, у нижньому лівому куті з’явиться напис Seen by. Seen by will слідує за номером, що вказує на перегляди Instagram Highlights.

5. Нарешті, торкніться опції Побачено. Після цього з’явиться спливаюче вікно зі списком усіх користувачів, які бачили ваше виділення в Instagram.

Тепер ви знаєте, як перевірити перегляди Instagram Highlights і хто їх переглядав.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як довго можуть бути основні моменти в Instagram?

Відповідь Немає обмежень для створення основних моментів в Instagram, але ви можете помістити не більше 100 фотографій або відео в одне виділення. Якщо ви публікуєте багато фотографій або відео в одному виділеному місці, ви можете переглянути їх, натиснувши ліворуч або праворуч.

Q2. Хто може бачити основні моменти Instagram?

  Як отримати підтверджений обліковий запис Instagram

Відповідь Досяжність вашої інформації в Instagram залежить від ваших налаштувань конфіденційності. Якщо у вас є приватний обліковий запис, лише ваші підписники можуть бачити ваші найкращі моменти. Але якщо ваш обліковий запис загальнодоступний, будь-хто може переглядати основні моменти.

Q3. Який стандартний розмір виділень в Instagram?

Відповідь Розміри основних моментів Instagram подібні до історій Instagram, які мають розмір 1080 x 1920 пікселів. Переконайтеся, що ваші обкладинки мають відповідні розміри, щоб зробити основні моменти ефектними.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли дізнатися, як перевірити перегляди основних моментів Instagram і які користувачі їх переглядали. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.