Як перевірити орфографію та граматику в iOS

Categories:

Перевірка орфографії та граматики є основною особливістю будь-якого текстового процесора. Сторінки, Документи Google і Word мають перевірку орфографії та граматики. Насправді, додатки для підвищення продуктивності, які не є текстовими процесорами, також містять цю функцію. Наприклад, Outlook, OneNote і PowerPoint мають функцію перевірки орфографії та граматики. Якщо ви використовуєте інтелектуальний текст на iOS, то знаєте, що це допоможе вам виправити орфографію. Якщо воно читає слово з помилкою, воно виділяє його червоним кольором. Це не дуже добре передбачити правильне слово, якщо ви його написали з помилкою. Якщо ви шукаєте кращу та розумнішу перевірку орфографії та граматики в iOS, встановіть Граматична клавіатура.

Grammarly — це дуже старий, дуже відомий інструмент письма. Він особливо популярний серед письменників, але багато людей за межами цієї ніші також використовують його. Деякі навіть вважають, що це краще, ніж загальносистемна перевірка орфографії як в macOS, так і в Windows 10. Служба постійно вчиться на основі того, як її користувачі друкують, і вона досить розумна. Вони щойно випустили клавіатуру для iOS, яка може виконувати перевірку орфографії та граматики будь-якого тексту, який ви вводите під час введення, на своєму iPhone або iPad.

Увімкнути клавіатуру Grammarly

Встановіть програму для клавіатури Grammarly та увійдіть. Після входу потрібно ввімкнути клавіатуру. Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone та перейдіть до «Загальні» > «Клавіатура». Торкніться «Додати клавіатуру» та виберіть «Граматичний». Коли Grammarly буде додано як клавіатуру, торкніться її ще раз і ввімкніть повний доступ.

Перевірка орфографії та граматики

Відкрийте будь-яку програму, яку ви можете ввести, наприклад, програму Notes. Перейдіть на клавіатуру Grammarly; натисніть і утримуйте значок глобуса на екранній клавіатурі. У маленькому меню, що з’явиться, виберіть Grammarly. Почніть вводити. Кожного разу, коли ви робите помилку, G на панелі передбачення показує червоний значок і починає рахувати помилки в тексті. З кожною помилкою клавіатура надає альтернативу, яка її виправляє.

  Як вимкнути синхронізацію голосових нотаток на iOS 12

Щоб замінити неправильне слово на те, яке пропонує Grammarly, просто торкніться пропозиції. Якщо ви передумаєте пізніше, ви можете натиснути кнопку скасування. Grammarly може обробляти декілька помилок одночасно, тобто ви можете ввести ціле речення або абзац, а клавіатура зберігатиме список усіх помилок у ньому. Коли ви закінчите вводити, ви можете повернутися назад і переглянути пропозиції від Grammarly.

Клавіатура досить розумна, але трохи повільна, тому краще ввести те, що вам потрібно, а потім переглянути орфографічні та граматичні помилки в кінці. До того часу Grammarly знайде їх усі, і знадобиться час, щоб зрозуміти контекст, у якому вживаються слова.

  Програма на основі дій швидше з’єднує вас із вашими контактами [iOS]