techukraine.net techukraine.net Як перевірити модель Mac

Як перевірити модель Mac

Categories:

Нові моделі Mac виходять не так часто, як нові моделі iPhone. Навіть iPad, незважаючи на популярність, не оновлюється щорічно. Різниця між моделями Mac також часто не так помітна, тому з першого погляду може бути нелегко визначити, яка ваша модель Mac. Насправді, деякі моделі iPhone ви не можете відрізнити їх, якщо ви дійсно не використовуєте пристрій і не помітите різницю в функціях. Комп’ютери Mac, як і iPhone, мають вбудований метод перевірки моделі Mac MacBook, iMac чи Mac mini.

Перевірте модель Mac

На вашому Mac перейдіть до меню Apple і виберіть Про цей Mac.

  Як додати підписи до фотографій і відео на iPhone та iPad

Це відкриє вікно з оглядом Mac. Вікно за замовчуванням відкривається на вкладці Огляд, яка має розповісти вам, яка ваша модель. На скріншоті нижче показано, що Mac, про який йде мова, є MacBook Pro, але він не показує рік.

Щоб отримати рік, ви можете скопіювати серійний номер, вказаний на цій самій вкладці, і ввести його Сторінка Apple для перевірки покриття обслуговування та підтримки.

Результати покажуть вам, крім інших речей, вашу точну модель Mac разом із назвою та роком.

Наведені вище два методи працюють для всіх типів комп’ютерів Mac, наприклад, Macbook, Mac minis та iMac. Це практично небезпечно. Якщо вам потрібен спосіб перевірити модель Mac, не вмикаючи її, переверніть свій Macbook або огляньте підставку для iMac, і ви знайдете номер моделі, надрукований на ній. Це має бути п’ятизначне буквено-цифрове число, яке ви можете шукати в Інтернеті, а також на власному веб-сайті Apple, щоб перевірити модель Mac. Якщо ви не можете знайти номер на Mac, поставте його прапорець. Такий же номер має бути надрукований десь на ньому.

  Як вимкнути вхід у Google Apps у Chrome 69

Загалом, підробити цю інформацію неможливо. Якщо ви хвилюєтеся, чи є Mac, який ви купуєте, справжнім, модель або серійний номер — це найпростіший спосіб перевірити це, якщо погляд на нього сам по собі не допоможе. Це також хороший спосіб перевірити характеристики Mac, який, якщо ви купуєте його б/у, ви повинні зробити, щоб переконатися, що все так, як має бути.

Якщо хочете, ви також можете перевірити свою модель iPhone за кодом на коробці.