Як перевірити, коли заголовок покидає Netflix

Все хороше закінчується, а фільми та телевізійні назви на Netflix закінчуються. Нові фільми та телешоу надходять на Netflix майже щотижня, а також майже щотижня потоковий сервіс вилучає частину свого вмісту. Ці назви можуть бути додані або не додані пізніше. Гарантії на це немає, тож зазвичай ви хочете закінчити перегляд, поки воно ще доступне. Питання, звичайно, полягає в тому, як кінцевий користувач може перевірити, коли заголовок покидає Netflix.

Сповіщення Netflix

Якщо заголовок покидає Netflix, служба сама повідомить вам, чи ви зараз його переглядаєте. Ви отримаєте сповіщення, якщо термін дії закінчиться через 30 днів або менше. Це сповіщення з’явиться через кілька секунд після того, як ви відтворите його. На Netflix.com ви також можете перевірити сторінку з деталями назви, щоб побачити, чи скоро вона виходить.

  Виправити помилку рівня функцій DX11 10.0

Користувачі з США також можуть налаштувати свій список на сортування вручну та отримати оцінку терміну дії своїх назв.

Інтернет-ресурси

Якщо вам потрібно знайти, які назви залишають Netflix, ви можете знайти інформацію в Google. Багато веб-сайтів, наприклад Лайфхакер, надати вам щотижневий список того, що буде на Netflix. Правда, списки орієнтовані на американську аудиторію, тобто назви, які залишаються (і прибувають), є тими, які доступні в США. Користувачам це не дуже корисно, якщо вони не використовують VPN для Netflix для доступу до вмісту в США.

Набагато легше знайти нові назви на Netflix для різних країн, ніж знайти терміни придатності. Це пов’язано з двома факторами; за межами США нові назви додаються не так часто, а також вони не так часто закінчуються. Є також той факт, що Netflix оновлює титри. Насправді, компанія може продовжити назву до того, як вона офіційно закінчиться, і якщо вона опублікує попередній термін дії назви, її критикують за те, що вона спонукає користувачів переглядати вміст, боячись пропасти.

  Що робити, коли термін служби вашого Chromebook закінчується

Можливо, ви зможете знайти веб-сайти зі списком назв, термін дії яких закінчується для вибраних країн, але вам буде важко знайти їх для кожної окремої країни, яку підтримує Netflix. Це, а також негайна доступність цілих серіалів одночасно, є причиною того, що люди схильні переглядати телешоу на Netflix.

Якщо вам цікаво, як веб-сайти, які публікують ці списки, визначають, коли виходить заголовок, вони часто реєструються як учасники медіа та мають доступ до додаткового вмісту та інформації для назв на Netflix.