Як перевірити експериментальні функції штучного інтелекту YouTube прямо зараз

YouTube починає використовувати штучний інтелект (AI) і тестує нові експериментальні функції для платформи. У той час як більшості користувачів доведеться почекати ширшого розгортання, підписники YouTube Premium можуть швидко ознайомитися з експериментальними доповненнями.

Які функції штучного інтелекту YouTube?

YouTube тестує дві нові функції ШІ, про які було оголошено в Повідомлення служби підтримки Google 6 листопада 2023 р. Функції — це інструмент ШІ для розмови та теми коментарів, узагальнені ШІ.

Інструмент розмовного штучного інтелекту YouTube

Інструмент розмовного штучного інтелекту на YouTuve — це більш-менш чат-бот. Ви можете ставити йому запитання щодо відео, яке ви переглядаєте, і отримувати рекомендації щодо подібного вмісту.

Наприклад, якщо ви перебуваєте в середині кулінарного уроку, ви можете запитати температуру духовки, не зупиняючи відео. Або, якщо вам потрібні рекомендації щодо пов’язаного вмісту, ви також можете надіслати запит на це.

Чат-бот також може отримати доступ до інформації з YouTube та Інтернету, щоб отримати додатковий контекст. Ви можете викликати чат-бота будь-коли, натиснувши кнопку Запитати на сторінці перегляду відео.

Незважаючи на те, що на момент написання статті він був недоступний, цей інструмент буде запущено вперше в США для користувачів Android, які підписалися на YouTube Premium, щоб експериментувати протягом наступних кількох тижнів.

Інший експериментальний інструмент штучного інтелекту YouTube, підсумовувач коментарів, теж досить цікавий. Цей інструмент використовує штучний інтелект, щоб сканувати всі коментарі до відео та підсумовувати ключові теми, про які люди говорять.

Інструмент узагальнення коментарів YouTube на момент написання статті доступний лише англійською мовою та тестується на невеликій кількості відео. Тому ви можете побачити це ще не на кожному відео. Але якщо вас оберуть тестувальником, ви побачите зведені теми коментарів під звичайним розділом коментарів.

Як отримати доступ до експериментальних функцій штучного інтелекту YouTube

Якщо ви хочете отримати ранній доступ і спробувати деякі з цих нових експериментів самостійно, найпростіший спосіб – якщо ви вже є учасником YouTube Premium. YouTube часто надає користувачам Premium ранній доступ до тестування нових функцій.

Все, що вам потрібно зробити, це відвідати youtube.com/new. Якщо ви бачите підказку спробувати новий експеримент, вітаємо, ви в цьому. Але перевіряйте частіше, якщо ви не бачите нічого відразу; може тобі пощастить.

Крім того, ви можете ввімкнути доступ на своєму пристрої Android або iOS, натиснувши вкладку «Ви», а потім піктограму налаштувань (зубчасте колесо) на

додаток YouTube. Торкніться «Спробувати нові функції» та ввімкніть усі доступні експериментальні функції.

На тій самій сторінці також є посилання для реєстрації відгуку, яке ви можете заповнити, щоб повідомити YouTube, що ви думаєте про його експериментальні функції та інші продукти Google. Це може бути початком нових крутих інструментів ШІ на YouTube.

Можливість випробувати експериментальні функції може бути одним із факторів, які допоможуть вам вирішити, чи вартий YouTube Premium своїх грошей.

Спробуйте нові функції штучного інтелекту YouTube (якщо пощастить)

Поки що немає жодної інформації про те, коли інструменти штучного інтелекту YouTube для розмови та узагальнення стануть доступними для всіх, але як учасник Premium ви можете спробувати їх зараз, якщо отримаєте доступ. Перегляньте сторінку «Спробуйте нові функції», щоб дізнатися, чи пощастило вам.

Хто знає, які ще чудові функції на основі штучного інтелекту YouTube з’явиться найближчими днями? Наразі розважайтеся з доповненнями для розмови та підсумку коментарів.