Як перевірити, для якої версії Windows призначений ключ продукту

Є два способи легально отримати Windows 10; Ви можете придбати ноутбук з ліцензією OEM на Windows 10 або придбати ліцензію в Microsoft. Якщо ви купуєте ліцензію від Microsoft, ви не помилитеся, проте багато людей також купують ліцензії через сторонніх постачальників. Таким чином, є більше місця для помилок, і ви можете отримати ключ продукту, який не відповідає версії Windows, яку ви хочете придбати. Ось як можна перевірити, для якої версії Windows призначений ключ продукту.

Щоб дізнатися, для якої версії Windows призначений ключ продукту, вам потрібна програма під назвою ShowKeyPlus. Ця програма може зчитувати ключі продукту, які є на вашій материнській платі, тобто ключі OEM, але також може дозволити вам перевірити, для якої версії Windows призначений ключ. Це не обов’язково має бути ключ, який зчитується з поточної інсталяції або з вашого обладнання. Будь-який ключ, який у вас під рукою, можна перевірити.

  Як виправити помилку 0x80240fff в оновленні Windows 10

Видання Windows – ключ продукту

Завантажте та запустіть ShowKeyPlus. Запустіть програму, і вона прочитає поточний ключ у вашій системі та визначить, яка версія Windows встановлена. Він також повідомляє вам поточний номер збірки та 32-розрядну чи 64-розрядну Windows. Ви можете зберегти цю інформацію в текстовому файлі, якщо хочете, натиснувши кнопку Зберегти.

Оскільки ми стурбовані тим, щоб знайти, для якої версії Windows призначений ключ продукту, нам потрібно перейти на вкладку Перевірити ключ продукту.

Тут введіть ключ, який у вас є, і він перевірить, для якого видання він призначений. Програма автоматично введе тире між кожними п’ятьма символами ключа.

  Як оновити програми Microsoft Office на Windows 10 і Mac

ShowKeyPlus повідомляє вам, чи є ключ продукту для Windows Home, Professional або Education, а також повідомляє вам тип ліцензії, тобто ліцензію OEM чи ліцензію EULA (не пов’язано з певним комп’ютером), і чи є це корпоративна ліцензія чи ні. .

Очевидно, що ви не можете перевірити ключ, якщо спочатку не купите його, тому цей інструмент не буде особливо корисним, якщо ви підозрюєте, що особа/постачальник, у якого ви купуєте ліцензію, ненадійний. Інструмент корисний, якщо ви купуєте у надійного постачальника і підозрюєте, що він надав неправильні ключі. Це простий спосіб перевірити та припустити, що між усіма причетними є добра воля, ви можете отримати відшкодування або змінити ключі.

  Як автоматично запускати сценарії PowerShell у Windows 10