Як перевірити вихідну потужність USB-порту в Windows 10

| | 0 Comments| 2:14 PM
Categories:

Не всі порти USB на ноутбуці або настільній комп’ютері однакові. З новими системами вам буде важко знайти порт USB, який не є USB 3.0, однак у вас все одно буде композитний порт, який, швидше за все, служить портом для зарядки, і саме його слід використовувати для підключення принтера USB 2.0 . Порт зарядки у вашій системі — це той, який заряджатиме пристрій, навіть якщо ваш ноутбук вимкнено, і, ймовірно, також підтримує швидку зарядку. Інші порти USB також заряджатимуть пристрої, але вони можуть не підтримувати швидку зарядку. Також можливо, що порт USB не видає стільки потужності, скільки потрібно. Можливо, це пов’язано з несправністю апаратного забезпечення, несправністю внутрішньої проводки вашої системи, блоком живлення або, можливо, навіть драйвером. Якщо ви підозрюєте, що порт не працює, ви можете перевірити вихідну потужність порту USB за допомогою програми під назвою USBDeview.

  Moo0 File Monitor відображає зміни файлів у режимі реального часу та реєструє їх [Windows]

USBDeview це безкоштовна програма, розроблена компанією Nirsoft. Він надає вичерпну інформацію про USB-пристрої, підключені до вашої системи, і раніше ми представляли його як інструмент, який може визначити, який USB-пристрій було підключено до вашої системи в будь-який момент часу. Завантажте програму та запустіть EXE.

Вихідна потужність порту USB

Усі пристрої зеленого кольору – це ті, які в даний момент підключені до системи. Ось тут ви зіткнетеся з поширеною проблемою з USB-пристроями та USB-портами; ідентифікація. Нелегко визначити, який порт USB має назву в системі. Так само не так багато USB-пристроїв, окрім телефонів, можна ідентифікувати за їх іменами просто тому, що вони їх не мають.

  Як знайти версію Windows і зібрати з файлу ISO

Перегляньте цей список і спробуйте визначити тип продукту за допомогою стовпців Опис та Тип пристрою. Вам потрібно все, що підключено і є композитним USB-пристроєм або чимось подібним.

Двічі клацніть ваш пристрій, щоб переглянути всі його деталі у повному вікні. Тут знайдіть поле Потужність, яке вкаже, скільки енергії може вилучити пристрій. Це має відповідати технічним характеристикам на упаковці пристрою. У цьому розділі вказано, скільки енергії споживає ваш пристрій, але вам цікаво з’ясувати вихідну потужність порту USB, до якого підключено цей пристрій.

Знайдіть інші підключені USB-пристрої. Сам порт має бути вказаний трохи вище або під пристроєм, який ви підключили. Двічі клацніть його, щоб переглянути його вихідну потужність. Цілком можливо, що порт здатний видавати більше енергії, ніж пристрій. Вихідна потужність порту вкаже вам, яку потужність може забезпечити порт, тоді як значення потужності пристрою вкаже вам, скільки енергії пристрій може вивести з порту.

  Як змінити розмір системного шрифту в оновленні Windows 10 Creators