Як перевірити акумулятор Apple TV Remote

Пульт дистанційного керування Apple TV (Siri Remote) поставляється з акумулятором, який перезаряджається, і здебільшого вам не потрібно буде думати про заряджання пульта дистанційного керування, оскільки його зарядки вистачає на кілька місяців. Однак, якщо ви просто цікавитесь терміном служби акумулятора Siri Remote, чи цікавитесь, чи варто заряджати його, ось як легко перевірити акумулятор пульта Apple TV.

Як перевірити, зарядити та змінити акумулятор Apple TV Remote (tvOS 15/16)

Хоча Apple TV показує сповіщення, коли рівень заряду батареї на пульті дистанційного керування падає нижче 20%, давайте подивимося, як ви можете вручну відстежувати рівень заряду батареї на пульті Apple TV.

Як перевірити відсотковий рівень заряду батареї пульта Apple TV

Додаток налаштувань має спеціальний розділ «Дистанційний», щоб ви могли легко відстежувати рівень заряду батареї вашого Apple TV.

  • Спочатку запустіть програму Налаштування на своєму Apple TV.

  • Тепер виберіть Пульт дистанційного керування та пристрої.

Тут ви зможете побачити відсоток заряду акумулятора пульта Apple TV.

Примітка:

  • Важливо зауважити, що якщо ваш Siri Remote заряджається, праворуч від пульта дистанційного керування з’явиться значок блискавки.
  • Однак, якщо ваш Siri Remote не заряджається, на панелі всередині значка акумулятора відображатиметься відносний рівень заряду.
  15 чудових команд терміналу Mac OS X, яких ви могли не знати

Як зарядити пульт дистанційного керування Siri

Заряджати пульт дистанційного керування Siri настільки просто, наскільки це можливо. Залежно від моделі вашого Apple TV (Apple TV 1-го покоління, Apple TV HD, Apple TV 4K тощо), у вас може бути старий пульт Siri Remote (той з величезною сенсорною панеллю) або новий Apple TV Remote (алюмінієвий). один, показаний ліворуч на зображенні нижче). Однак, незалежно від моделі Apple TV у вас, обидва пульти дистанційного керування заряджаються однаково.

1. Щоб почати, підключіть один кінець кабелю Lightning до порту Lightning, розташованого на нижній частині пульта Siri Remote.

Зображення надано: Apple

2. Тепер підключіть інший кінець кабелю до USB-адаптера живлення або USB-порту комп’ютера, а потім дайте пульту дистанційного керування спокійно заряджатися.

Часті запитання про акумулятор Apple TV Remote Battery

  • Скільки часу потрібно для повної зарядки Siri Remote?

Зазвичай Siri Remote займає близько трьох годин (у деяких випадках — двох з половиною годин), щоб повністю увімкнути живлення. Отже, вам доведеться набратися терпіння. Добре те, що ви можете продовжувати використовувати свій Siri Remote, поки він заряджається. Або ви можете використовувати свій iPhone для керування Apple TV під час заряджання пульта дистанційного керування.

  • Чи можете ви зарядити пульт дистанційного керування Siri за допомогою кабелю iPhone або iPad?
  Як працюють навушники з кістковою провідністю?

Так, ти можеш. Оскільки Siri Remote 1-го і 2-го покоління мають порт Lightning, його можна заряджати за допомогою того самого кабелю Lightning, який ви використовуєте для заряджання iPhone або iPad.

  • Як поміняти акумулятор у пульті Apple TV?

Оригінальний пульт Apple TV Remote з білим або алюмінієвим дизайном поставляється зі змінною кнопковою батарейкою CR 2032. Таким чином, ви можете легко змінити акумулятор свого оригінального пульта Apple TV Remote. Кнопковий акумулятор CR 2032 доступний у більшості звичайних роздрібних продавців, і ви також можете придбати його в Інтернеті.

На жаль, Apple не дозволяє міняти батарею в Siri Remotes першого і другого покоління. Якщо пульт дистанційного керування Siri не тримає заряд довше, найкращим рішенням буде покупка заміни.

  • Чи можу я додати батарею дистанційного керування Apple TV до віджета «Акумулятор» на iPhone?
  Як змінити місцезнаходження на Chromebook

Ні, ви не можете переглянути відсоток заряду акумулятора пульта Apple TV у віджеті батареї iOS. На даний момент у віджеті акумулятора iOS відображаються пристрої, підключені до вашого iPhone, наприклад AirPods, AirPods Pro, Apple Watch тощо.

Легко перевірте акумулятор свого пульта Apple TV

Таким чином, ви можете відстежувати рівень заряду акумулятора пульта Apple TV Remote і заряджати його. Чудово, що вам не потрібно купувати батарейки для пульта дистанційного керування Siri, а ви можете просто заряджати його за допомогою кабелю Lightning раз на кілька місяців. І тепер, коли ви знаєте, як перевірити відсоток заряду акумулятора пульта Apple TV, ви можете переконатися, що у вас залишилося достатньо заряду, коли захочете. Siri Remote також дуже корисний, він підтримує купу чудових ігор для Apple TV, і ви завжди можете підключити контролер до свого Apple TV і грати в ігри tvOS на Apple Arcade.