Як перевірити акумулятор AirPods на iPhone, Apple Watch і Mac

Categories:

Легко залишати AirPods у вухах годинами. Хочете перевірити відсоток заряду батареї навушників, перш ніж почуєте дзвінок AirPods-майже закінчився? Ось як перевірити акумулятор AirPods на iPhone, iPad, Apple Watch і Mac.

Відкрийте футляр AirPods біля свого iPhone або iPad

Найпростіший спосіб перевірити час роботи батареї ваших AirPods або AirPods Pro — це відкрити чохол біля вашого iPhone або iPad, коли він розблокований.

Ви побачите панель підключення AirPods, яка висувається вгору. Окрім автоматичного підключення до вашого пристрою, він також повідомить вам час роботи від акумулятора AirPods та зарядного футляра AirPods.

Якщо ви хочете переглянути час роботи батареї на окремих AirPods, надіньте одну накладку, а іншу тримайте в футлярі.

  Як використовувати інструмент відкладення в Outlook Online

Запитайте Siri на своєму iPhone або iPad

Що робити, якщо ви перебуваєте на прогулянці чи пробіжці і не хочете діставати свій iPhone і чохол AirPods? Ну, ви можете запитати Siri, скільки соку залишилося у ваших AirPods.

Ви можете зробити це зі своїх AirPods, iPhone або iPad. Натисніть і утримуйте кнопку «Side/Power» на вашому iPhone або iPad або двічі торкніться/подвійно клацніть на AirPods, щоб викликати Siri.

Звідти скажіть щось на кшталт: «Скільки акумулятора залишилося на AirPods?» або навіть щось таке коротке, як «Акумулятор AirPods».

Siri зчитує час автономної роботи AirPods або AirPods Pro.

Додайте віджет батареї на iPhone або iPad

Якщо ви завзятий користувач панелі віджетів на своєму iPhone або iPad, вам слід використовувати віджет «Акумулятори», щоб відстежувати час автономної роботи всіх пристроїв, підключених до вашого смартфона або планшета Apple. Тут ви побачите свої Apple Watch, AirPods, навушники Bluetooth і навіть час автономної роботи зовнішньої миші.

  Як розширити буфер обміну вашого браузера до 10 елементів

Щоб додати віджет «Акумулятори», проведіть пальцем ліворуч на головному екрані iPhone або iPad, щоб відкрити екран віджетів «Перегляд сьогодні». Тут проведіть пальцем до нижньої частини екрана та натисніть кнопку «Редагувати».

Тепер натисніть кнопку «Плюс» (+) поруч із віджетом «Акумулятори», щоб додати його до свого списку.

Ви можете використовувати піктограму «Ручка», щоб змінити порядок віджета «Акумулятори». Коли ви закінчите, натисніть кнопку «Готово».

Віджет «Акумулятори» тепер покаже час автономної роботи підключених навушників AirPods або AirPods Pro.

Використовуйте Центр керування на Apple Watch

Ваш Apple Watch може показувати час автономної роботи підключених AirPods із Центру керування.

Щоб отримати доступ до меню, проведіть пальцем вгору від нижньої частини циферблата, щоб відкрити Центр керування. Звідти торкніться значка відсотка заряду акумулятора. Тут, під час автономної роботи Apple Watch, ви побачите час автономної роботи ваших AirPods.

Це працює, якщо ви підключили AirPods безпосередньо до Apple Watch, або якщо вони підключені до iPhone, який під’єднано до Apple Watch.

  Як слухати Spotify офлайн на годиннику Samsung

Використовуйте ярлик на панелі меню Bluetooth на Mac

Користувачам Mac потрібно лише зазирнути до рядка меню, щоб переглянути час роботи акумулятора своїх AirPods. Після підключення AirPods натисніть кнопку «Bluetooth» на панелі меню.

Тут наведіть курсор на свої AirPods. У меню ви зможете переглянути відсоток заряду акумулятора ваших AirPods і футляра AirPods.

Виникли проблеми з AirPods або AirPods Pro? Ось як усунути найпоширеніші проблеми.