Як перевернути кнопки миші для використання лівшою

Categories:

Світ сильно налаштований на ліворуких користувачів. Все, від письмових стільців у коледжах до ноутбуків і телефонів, створено для правшів. Смуги прокрутки у вашому браузері розташовані праворуч, тому що це більш інтуїтивно зрозуміло для правшів. Якщо ви візьмете телефон і відкриєте програму, ви побачите, як більшість елементів інтерфейсу розміщені так, щоб їх було легше використовувати для правшів. Навіть тачпад на ноутбуці підходить для правшів. Існує не так багато ноутбуків, створених для лівшів. Хоча апаратне забезпечення має менше можливостей для лівшів, ви можете розраховувати на програмне забезпечення, яке прийде на допомогу. Наприклад, Android має альтернативний макет для лівшів. На ноутбуках користувачі можуть використовувати мишу та повертати кнопки миші для використання лівшою. Для цього вам потрібен додаток під назвою Moure.

Зворотні кнопки миші для використання лівшами

Moure це не програма, яка дозволить вам широко переназначати клавіші чи кнопки на миші. Якщо у вас є ігрова миша, яку ви хочете налаштувати для використання лівшою, це не програма для цього. Ця програма виконує одну просту річ; він може повертати кнопки миші для використання лівшою. По суті, кнопка лівої кнопки миші за замовчуванням, яка може вибирати та виконувати файли/елементи, функціонує як кнопка правого клацання. Це дозволить вам отримати доступ до меню та додаткових налаштувань. Кнопка клацання правою кнопкою миші переназначається приблизно таким же чином, тобто вона виконує функцію лівої кнопки клацання.

  Як вставити символи в документи та слайди Google

Встановіть Moure та запустіть програму. Він автоматично виявить всі вказівні пристрої, підключені до вашої системи. Він виявить ваш трекпад і будь-яку USB або бездротову мишу, яку ви могли підключити. Кожен пристрій ідентифікується своїм кодом пристрою. Поставте прапорець «Кнопки заміни» поруч із пристроєм і вийдіть із програми. Кнопки миші будуть змінені.

Ідентифікація вашого пристрою

Вказівні пристрої зазвичай не мають імен, як накопичувачі або USB-накопичувачі. Натомість вони ідентифікуються за ідентифікатором обладнання. Щоб знайти ідентифікатор обладнання або ідентифікатор об’єкта, як у цьому випадку, потрібно зайти в Диспетчер пристроїв. Розгорніть категорію «Миші та інші вказівні пристрої». Виберіть мишу, яку ви впізнали, і двічі клацніть її, щоб перейти до її властивостей. У вікні «Властивості» виберіть вкладку «Деталі». Відкрийте спадне меню та виберіть Ім’я об’єкта фізичного пристрою. Ось як Моур ідентифікує вашу мишу.

  Найкращі способи резервного копіювання вашого Mac

Використовуйте цю інформацію, щоб вибрати, для якого вказівного пристрою потрібно перевернути кнопки миші. Щоб скасувати це, просто запустіть програму та зніміть прапорець кнопок заміни біля пристрою.