Як перевернути відео: 3 простих способи

Перегортання відео може створювати унікальні та привабливі ефекти, чи то для художніх цілей, щоб підкреслити певний момент, чи просто для розваги. Ця техніка може зробити певні сцени більш драматичними або додати творчий відтінок вашим відео.

На щастя, вам не обов’язково бути професійним редактором або мати дороге програмне забезпечення, щоб перевернути відео. Процес такий же простий, як 1-2-3, доступний для новачків, аматорів або професіоналів.

У цьому посібнику описано три прості способи перевернути відео за допомогою онлайнових, настільних і мобільних інструментів. Ми розглянемо все, від опису продукту до основних кроків і порад, які допоможуть вам досягти бажаних результатів.

3 реверси відео, які варто спробувати

1. Онлайн відеоредактор від Movavi

Movavi здебільшого відомий своїм програмним забезпеченням для настільних комп’ютерів, яке дозволяє користувачам легко редагувати відео з професійними результатами. Однак ви також можете отримати доступ до його онлайн-редактора відео, який пропонує основні функції редагування, такі як обрізання, об’єднання та перевертання відео.

Цей веб-додаток створено для швидкого й безпроблемного редагування відео. Його зручний інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і забезпечує зручну навігацію.

Плюси:

 • Простий у використанні.
 • Акуратний інтерфейс.
 • Працює безпосередньо у вашому браузері.
 • Пропонує завантаження з Dropbox.

Мінуси:

 • Обмежені функції порівняно з більш комплексними настільними програмами.
 • Обмеження розміру та формату файлу.

Як перевернути відео за допомогою Online Video Editor від Movavi:

1. Відвідайте зворотне відео на сайті Movavi.
2. Виберіть кнопку «Додати свої файли» або опустіть своє відео в призначену область. Пам’ятайте, що він має бути у форматі MP4 і має бути менше 500 МБ.
3. Після завантаження ви перейдете на екран експорту. Тут ви можете попередньо переглянути своє відео та налаштувати параметри збереження.
4. Програма автоматично переверне ваше відео; ви можете завантажити його на свій пристрій після завершення.

  4 нездорові процеси, які можуть зіпсувати ваш спринт

2. DaVinci Resolve

Так, ви також можете перевернути відео за допомогою цієї програми! DaVinci Resolve є одним з провідних програмне забезпечення для редагування відео доступний на Mac, Windows і Linux. Він пропонує широкий спектр функцій, які дозволяють розширену корекцію кольорів, візуальні ефекти, анімаційну графіку тощо.

Однак, як початківець, ви можете вважати його інтерфейс і функції приголомшливими, оскільки він призначений насамперед для професійного використання. З огляду на це, давайте зосередимося на процесі перегортання відео.

Плюси:

 • Надійний набір функцій для комплексного редагування відео.
 • Високоякісний вихід.
 • Доступна безкоштовна версія.

Мінуси:

 • Більш крутий процес навчання завдяки широкому функціоналу.
 • Для безперебійної роботи потрібен потужний комп’ютер.

Ось як перевернути відео за допомогою DaVinci Resolve:

 • Завантажте та інсталюйте DaVinci Resolve.
 • Завантажте своє відео на медіа-панель проекту та перетягніть його на часову шкалу.
 • Клацніть відеокліп правою кнопкою миші та виберіть «Змінити швидкість кліпу».
 • У вікні, що з’явилося, позначте опцію «Швидкість заднього ходу».
 • Натисніть «Змінити», щоб зберегти зміни. Відтворіть своє відео, щоб переглянути зворотний ефект.
 • 3. VivaVideo

  VivaVideo — популярна програма для редагування відео для смартфонів, призначена для користувачів, які цього хочуть зробити відео швидко і легко в дорозі. Він доступний як на пристроях iOS, так і на Android, що робить його доступним для широкого кола користувачів.

    9 найкращих редакторів WYSIWYG для інтеграції у вашу програму [Developer-Friendly]

  Додаток для зворотного відео включає різні функції, такі як вирізання, обрізання, додавання музики та реверсування відео, призначене для користувачів, які хочуть редагувати відео безпосередньо зі своїх мобільних пристроїв.

  Плюси:

  • Чистий інтерфейс
  • Швидке та просте редагування
  • Різноманітність ефектів

  Мінуси:

  • Обмежена функціональність порівняно з настільним програмним забезпеченням
  • Щоб розблокувати всі функції, можуть знадобитися покупки в додатку

  Виконайте такі дії, щоб перевернути відео за допомогою VivaVideo:

  1. Відкрийте програму з App Store або Google Play Store свого смартфона.
  2. Торкніться «Редагувати відео» та виберіть із медіа-галереї відео, яке потрібно повернути назад.
  3. Натисніть кнопку «Назад» і зачекайте, поки програма обробить ваше відео.
  4. Перегляньте та внесіть будь-які корективи, якщо необхідно.
  5. Натисніть «Зберегти», щоб завантажити перевернуте відео.

  Поради щодо реверсу відео

  • Майте на увазі, що перевертання відео також переверне його звук. Якщо ви бажаєте зберегти оригінальну аудіодоріжку, не забудьте відокремити її від відео перед реверсом.
  • Перевірте різні швидкості відтворення для перевернутого відео. Деякі сцени можуть виглядати краще в уповільненій зйомці, тоді як інші добре працюють на вищій швидкості.
  • Додайте додаткові ефекти, фільтри або переходи, щоб покращити перевернуте відео та виділити його.
  • Користуючись мобільними програмами або онлайн-інструментами, переконайтеся, що ваш пристрій підключено до надійного та стабільного Інтернет-з’єднання для безпроблемної обробки.
  • Збережіть копію оригінального відео, перш ніж повертати його назад, якщо ви хочете повернутися до нього.

  FAQ

  1. Що означає перевернути відео?
  Перевернути відео означає відтворити відео у зворотному напрямку, щоб останній кадр став першим і навпаки. Цей ефект може створити цікавий і креативний відеоконтент, який часто використовується в художніх цілях, підкреслюючи певні дії або створюючи унікальний елемент оповідання.

    Виправте помилку виконання NVIDIA Geforce Experience C++

  2. Чи є якісь обмеження під час реверсування відео за допомогою безкоштовного програмного забезпечення?
  Під час використання безкоштовного програмного забезпечення для перевертання відео можуть бути обмеження, наприклад обмеження щодо розміру файлу, тривалості відео або наявності розширених функцій редагування. Однак багато безкоштовних інструментів все ще пропонують просте рішення для реверсування відео для випадкового чи непрофесійного використання.

  3. Чи можу я повернути назад лише частину відео?
  Багато інструментів для редагування відео дозволяють виділити певну частину, а не повертати все відео назад. Ви також можете вирізати або обрізати фрагменти відео та застосовувати ефект до них окремо, даючи вам більше контролю над своїм відеопроектом.

  4. Чи потрібен досвід редагування відео, щоб перевернути відео?
  Ні це не так. Більшість інструментів зручні для користувача та забезпечують прості, покрокові процеси, які не вимагають попереднього досвіду редагування.

  Висновок

  Ось три простих способи перевернути відео, щоб додати цікавий елемент до вмісту. Незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу онлайн-редактору, програмному забезпеченню для настільних комп’ютерів чи мобільній програмі для зворотного відео, кожен варіант пропонує різні рівні функціональності та доступності.

  Дотримуйтеся наведених вище кроків і не бійтеся експериментувати з різними відеокліпами чи ефектами, щоб досягти унікальних результатів. Пам’ятайте, практика робить ідеальне, тож продовжуйте досліджувати та отримуйте задоволення від перегляду відео.