Як перевернути відео на вашому iPhone

Хочете перевернути відеокліп, щоб створити ефект ретроспекції, створити привабливі візуальні ефекти для синхронізації з музикою або «відмінити» шедевр ручної роботи, щоб показати, як його ретельно зібрано? Читайте далі, щоб дізнатися, як перевернути відео на вашому iPhone.

Як перевернути відео на iPhone за допомогою CapCut

iOS не пропонує вбудованого методу перевертання відео на вашому iPhone (поки що), тому вам потрібно буде використовувати програму стороннього розробника, як-от CapCut. Існує багато програм для редагування відео для iPhone, але CapCut дозволяє так легко перевернути будь-яке відео на вашому пристрої. Скористайтеся посиланням нижче, щоб установити програму та дотримуйтеся наших інструкцій:

Завантажити: CapCut (Безкоштовно, доступна підписка)

 • Запустіть програму та перейдіть на вкладку Редагувати в нижньому меню.
 • Торкніться синьої кнопки + Новий проект.
 • Перегляньте та виберіть відео, яке потрібно повернути назад. Потім натисніть Додати.
 • Натисніть Редагувати (значок ножиць) на нижній панелі інструментів. Горизонтально прокрутіть список. Знайдіть і торкніться зворотного ефекту.
 • Коли з’явиться повідомлення Reverse Applied, ви можете бути впевнені, що CapCut успішно перевернув ваше відео. Торкніться піктограми «Експорт» (підкреслена стрілка) у верхньому правому куті, щоб зберегти перевернуте відео в програмі «Фото» на вашому iPhone.

  Видалення водяного знака з перевернутого відео

  Ви, мабуть, помітили, що CapCut автоматично додає водяний знак у кінець вашого перевернутого відео. Як правило, вам потрібно покладатися на безкоштовні онлайн-інструменти для видалення водяних знаків відео, щоб позбутися цього. Але CapCut дозволяє безкоштовно видалити його водяний знак.

  Перш ніж експортувати відео, виберіть чорний кліп на часовій шкалі відео. Цей чорний ролик містить водяний знак CapCut. Потім на нижній панелі інструментів виберіть «Видалити», щоб видалити водяний знак. Потім ви можете експортувати перевернуте відео, виконавши ті самі кроки, описані вище.

  Окрім CapCut, ви можете редагувати та перевертати відео в подібних програмах, як-от Splice. Хоча Apple також має власну програму для редагування відео під назвою iMovie, інструмент реверсу відео доступний лише у версії програми для macOS. Тож наразі єдиний спосіб перевернути відео на вашому iPhone – це використовувати програми сторонніх розробників.