Як очистити Wine від Linux

Якщо ви вирішили більше не використовувати Wine на своєму ПК з Linux, вам, напевно, захочеться знати, як видалити його та видалити всі програми Wine зі своєї системи. На жаль, якщо ви новий користувач, немає вбудованого способу видалити Wine з вашої системи. Натомість вам доведеться робити це вручну. Ось як.

Примітка. У цьому посібнику ми покажемо вам, як саме можна видалити Wine. Ми розглянемо пакет «вин». Якщо ви встановили Wine на свій комп’ютер з Linux з іншим пакетом, ви самі.

Очистіть Wine від Ubuntu

Щоб очистити Wine від Ubuntu, почніть з відкриття вікна терміналу. Ви можете зробити це, натиснувши Ctrl + Alt + T на клавіатурі. Або знайдіть «Термінал» у меню програми.

Відкривши вікно терміналу, почніть з видалення папки Wine у ​​вашому домашньому каталозі за допомогою команди rm.

rm -rf ~/.wine

Після видалення цієї папки видаліть усі пакети Wine. Обов’язково використовуйте перемикач командного рядка –purge, щоб стерти всі файли конфігурації, які Wine має в Ubuntu.

sudo apt-get remove wine* --purge

Коли інсталяція буде завершена, вам також доведеться запустити команду autoremove, щоб видалити всі залишені пакети Wine, які ще можуть бути в системі.

sudo apt-get autoremove -y

Після завершення команди autoemove Wine видаляється з Ubuntu.

  Як грати в Subnautica на Linux

Очистіть Wine від Debian

Щоб повністю очистити та видалити Wine з Debian, почніть з відкриття вікна терміналу на робочому столі Debian. Зробіть це, натиснувши Ctrl + Alt + T на клавіатурі або знайдіть «Термінал» у меню програми. Далі скористайтеся командою rm, щоб видалити папку Wine з домашнього каталогу з відкритим вікном терміналу. У цій папці зберігаються всі програми, пов’язані з Wine.

rm -rf ~/.Wine

Далі скористайтеся командою apt-get remove, щоб видалити програму Wine та будь-які пов’язані з Wine програми в Debian. Нарешті, обов’язково використовуйте перемикач командного рядка –purge, оскільки це також видалить усі конфігураційні файли, які є в системі.

sudo apt-get remove wine* --purge

Коли все буде видалено з Debian, вам також потрібно буде використати команду autoremove, щоб позбутися від будь-яких залишкових пакетів Wine, які ще можуть бути там.

sudo apt-get autoremove -y

Тепер, коли команда automove завершена, Wine буде видалено з Debian.

  Як додати системну інформацію на робочий стіл Linux

Очистіть Wine від Arch Linux

Щоб видалити програму Wine з Arch Linux, почніть з відкриття вікна терміналу на робочому столі. Коли вікно терміналу відкрито та готове до використання, видаліть папку Wine за допомогою команди rm.

rm -rf ~/.Wine

Після видалення папки Wine вам потрібно буде видалити пакет Wine. Однак, роблячи це, не використовуйте команду pacman -R, оскільки це видалить лише пакунок “wine”, а не пакет “wine” та всі його залежності.

Замість цього видаліть пакет “wine” за допомогою перемикача командного рядка -Rsc. Ця команда допоможе вам видалити все, що стосується Wine на вашому комп’ютері, що існує.

sudo pacman -Rsc wine

Очистіть Wine від Fedora

Щоб почати, відкрийте вікно терміналу на робочому столі Fedora, натисніть Ctrl + Alt + T на клавіатурі або знайдіть «Термінал» у меню програми та запустіть його таким чином. Коли вікно терміналу відкрито, скористайтеся командою rm, щоб видалити папку Wine з комп’ютера.

rm -rf ~/.Wine

Тепер, коли папку Wine видалено з Fedora, вам потрібно буде видалити пакети Wine з Fedora. На щастя, на відміну від багатьох інших операційних систем Linux, не потрібно нічого очищати. Dnf робить це автоматично.

sudo dnf remove wine -y

Після видалення пакетів Wine з вашої системи Wine буде видалено з Fedora.

  Як знайти тексти пісень на Linux за допомогою програми пошуку пісень

Очистіть Wine від OpenSUSE

Щоб очистити Wine від OpenSUSE, почніть з видалення папки Wine з комп’ютера. Для цього вам потрібно відкрити вікно терміналу. Відкрийте термінал, натиснувши Ctrl + Alt + T на клавіатурі. Ви також можете відкрити його, знайшовши «Термінал» у меню програми.

Далі, використовуючи команду rm, видаліть папку Wine з домашнього каталогу. Запам’ятати; це призведе до видалення всіх встановлених програм і файлів Wine.

rm -rf ~/.Wine

Після видалення папки Wine вам потрібно буде позбутися пакетів Wine у ​​вашій системі. Для цього скористайтеся командою zypper rm, але не забудьте включити перемикач командного рядка -u. Цей перемикач також дозволить вам видалити всі пов’язані залежності від пакетів «wine» у вашій системі OpenSUSE.

sudo zypper rm -u wine

Після завершення встановлення пакету Wine та інших залежностей ви очистите Wine від своєї системи OpenSUSE.