Як очистити історію веб-перегляду Safari на iPhone або Mac

Дані веб-перегляду розкривають ваші звички веб-перегляду, і до них можуть отримати доступ сайти, які ви відвідуєте. Якщо ви турбуєтеся про свою конфіденційність, ви можете керувати своєю історією веб-перегляду та видалити її.

Навігація цифровим світом створює слід, подібний до того, як наші кроки залишають сліди в реальному житті. Ці цифрові сліди від відвіданих сайтів до пошукових запитів можуть становити загрозу конфіденційності. Отже, важливо знати, як очистити історію веб-перегляду.

Незалежно від того, чи бажаєте ви очистити історію пошуку на своєму iPhone або Mac, видалити історію за певний проміжок часу в Safari або повністю очистити історію веб-перегляду, Apple пропонує спрощені рішення. Давайте поглянемо.

Як видалити історію веб-перегляду Safari на iPhone або iPad

Якщо ви хочете очистити історію веб-перегляду Safari з програми Safari на iPhone або iPad, ви шукаєте не туди. Apple розміщує такі параметри в програмі «Налаштування», і ось як їх знайти:

 • Відкрийте програму Налаштування. Потім прокрутіть вниз і торкніться Safari.
 • Прокрутіть униз до розділу «Конфіденційність і безпека» та торкніться «Очистити історію та дані веб-сайту».
 • Коли з’явиться підвікно, виберіть часовий проміжок і натисніть «Очистити історію».
 • Якщо вам потрібно видалити свою історію за короткий проміжок часу, подумайте про те, щоб використовувати приватний перегляд (або режим анонімного перегляду) у Safari замість того, щоб часто відкривати програму «Налаштування».

  Як очистити історію веб-перегляду в Safari на Mac

  На відміну від iPhone або iPad, ви знайдете все, що вам потрібно для очищення історії Safari, у програмі. Немає необхідності відкривати параметри системи. Ось як це зробити:

 • Запустіть Safari за допомогою пошуку Spotlight (Command + Space) або будь-яким іншим потрібним способом.
 • У Safari наведіть вказівник миші на рядок меню та натисніть «Історія». Потім у спадному списку виберіть «Очистити історію».
 • З’явиться діалогове вікно. Виберіть часовий проміжок за допомогою спадного меню «Очистити» та натисніть «Очистити історію», коли ви вирішите.
 • Є ще кілька речей, які вам доведеться зробити, якщо ви хочете скинути Safari до налаштувань за замовчуванням. Але цей спосіб — усе, що вам потрібно, щоб видалити історію веб-перегляду Safari на Mac.

  Safari зберігає вашу історію приватною

  Не хвилюйтеся, якщо ви підозрюєте, що Apple продає ваші дані веб-перегляду; це далеко від істини. Apple заслужила репутацію компанії, яка надає пріоритет конфіденційності та безпеки, і навіть докладає додаткових зусиль, щоб захистити вас від рекламодавців і третіх осіб.

  Насправді Safari може бути безпечнішим у використанні, ніж Google Chrome, оскільки Google не пропонує таких же зобов’язань щодо конфіденційності, як Safari. За потреби скористайтеся режимом приватного перегляду або видаліть свою історію, якщо все ж хочете зберегти її від сторонніх очей.