Як очистити кеш Instagram на Android та iOS

Останніми роками популярність Instagram виросла. У кожного є обліковий запис в Instagram, який почався як додаток для обміну фотографіями. Він досяг таких висот, що бренди використовують відомих користувачів Instagram як впливових осіб для поширення своєї продукції. Як і інші програми, додаток Instagram генерує файли кешу, які дозволяють йому завантажуватися швидше щоразу, коли ви його відкриваєте. Файли кешу зберігаються на вашому мобільному пристрої і іноді можуть займати багато місця. Але ви можете дізнатися, як очистити кеш Instagram. Якщо ви шукаєте поради про те саме, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як очистити кеш Instagram.

Як очистити кеш Instagram на Android та iOS

Instagram широко використовується на смартфонах, і його додаток є одним з найбільш завантажуваних додатків як на Android, так і на iOS. Ми навчимо вас, як очистити кеш-пам’ять Instagram на обох платформах.

  Як синхронізувати повідомлення з iCloud на iOS та MacOS

Спосіб 1: на Android

Очистити кеш програми Instagram на Android досить просто, і ви можете зробити це, виконавши ці кроки.

Примітка. Смартфони не мають однакових параметрів налаштувань. Вони відрізняються від виробника до виробника, тому перевірте правильні налаштування, перш ніж змінювати будь-які. Ми показали кроки за допомогою смартфона Honor Play.

1. Відкрийте Налаштування, натиснувши піктограму Налаштування.

2. Потім торкніться «Налаштування програм» і перейдіть до параметра «Усі програми».

3. Знайдіть і торкніться програми Instagram. Відкриється інформація про програму.

4. Торкніться опції Storage.

5. У сховищі торкніться опції Очистити кеш.

Після цього кеш Instagram буде видалено. Тепер ви знаєте, як очистити кеш Instagram на Android.

Спосіб 2: на iOS

Apple не дозволяє очищати файли кешу програм безпосередньо на iOS. Вам доведеться видалити програми, щоб стерти їх файли кешу. Виконайте наведені нижче дії, щоб очистити кеш Instagram на iOS.

  20 найкращих високошвидкісних зарядних пристроїв для Android

1. Торкніться значка Налаштування, щоб відкрити Налаштування.

2. Знайдіть параметр «Загальні» та натисніть на нього.

3. Торкніться опції iPhone Storage.

4. Знайдіть додаток Instagram і торкніться його.

5. Торкніться опції Видалити програму. Це видалить додаток Instagram з вашого iPhone.

6. Поверніться на головний екран і торкніться значка App Store, щоб відкрити App Store.

7. Знайдіть програму Instagram та встановіть її знову.

Таким чином, ви можете очистити кеш Instagram на iOS та Android. Щойно встановлений додаток Instagram не матиме файлів кешу.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи може Instagram видалити неактивні облікові записи?

Відповідь В Instagram немає офіційної інформації про це, але користувачі помітили, що деякі облікові записи припиняються, якщо вони не активні протягом тривалого часу. Обов’язково час від часу входьте в Instagram, щоб уникнути подібних проблем.

  Як створювати, ділитися та дивитися ролики Instagram

Q2. Що таке приватний обліковий запис Instagram?

Відповідь За замовчуванням ваш Instagram може переглядати будь-хто в Інтернеті, навіть той, хто не має облікового запису Instagram. Приватний Instagram – це обліковий запис, який можуть переглядати лише його підписники, що означає, що лише ті, хто підписався на цей обліковий запис, можуть бачити фотографії, відео та місця, якими він поділився.

Q3. Скільки можуть бути ролики Instagram?

Відповідь Коли він був вперше представлений, барабани могли тривати до 30 секунд, але через TikTok і його зростаючу популярність Instagram вирішив збільшити цей ліміт до 60 секунд. Тепер ви можете опублікувати хвилинний ролик в Instagram.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли дізнатися, як очистити кеш Instagram. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.