Як очистити кеш DNS на Mac

Якщо у вас виникають проблеми із завантаженням веб-сайтів у веб-переглядачі, причиною може бути кеш DNS. Ви можете очистити цей кеш без шкоди для свого Mac, і це потенційно може вирішити ваші проблеми із завантаженням веб-сайту. Ми покажемо вам, як це зробити, виконавши команду терміналу.

Виконайте команду для очищення кешу DNS

Далі вам потрібно буде використати утиліту Terminal, щоб виконати команду та очистити кеш DNS на вашому Mac. Відкрийте термінал, знайшовши його за допомогою Spotlight, Launchpad або Finder. Тепер просто введіть таку команду в програму Terminal і натисніть клавішу Return:

sudo dscacheutil -flushcache; sudo killall -HUP mDNSResponder 

Якщо ви помітили, кожна команда має префікс sudo; це означає, що перед виконанням команди вас попросять ввести пароль адміністратора Mac. Переконайтеся, що у вас під рукою є пароль, перш ніж спробувати виконати цю команду на вашому Mac.

  Як виправити помилку входу в League of Legends (LoL не вдалося ввійти в недійсний сеанс)

Чому вам слід очищати кеш DNS на Mac?

Як правило, вам слід очистити кеш DNS, коли на вашому Mac виникають помилки, пов’язані з DNS. Це стосується будь-яких повідомлень про помилки DNS, які ви бачите у своїх браузерах або програмах на Mac. Дізнайтеся більше про те, що таке DNS-сервер і чому він може бути недоступним.

Очищення кешу DNS допомагає вирішити деякі проблеми, пов’язані з переглядом. Це пов’язано з тим, як DNS працює на вашому комп’ютері. Можливо, ви вже знаєте, що DNS перетворює ваші доменні імена на IP-адреси. Якщо кеш DNS пошкоджується або з ним виникають інші проблеми, цей переклад не вдається виконати, що призводить до переривання сеансів перегляду. Очищення кешу DNS допомагає вирішити ці проблеми на вашому Mac.

  Як додати свій веб-сайт до партнерської програми Amazon Associates

Чи спричиняє проблеми очищення кешу DNS?

Коли ви очищаєте кеш DNS, ви видаляєте лише кешовані записи DNS. У вас не виникне проблем із видаленням цих файлів кешу DNS. Наступного разу, коли ви спробуєте підключитися до сайту зі свого веб-браузера, останній отримає нові записи з DNS-сервера. Кеш DNS збереже ці записи, і цикл продовжиться.

Очищення кешу DNS жодним чином не зашкодить вашому Mac — ви можете зробити це без будь-яких вагань щоразу, коли виникне проблема з DNS. Як ви бачили, для усунення багатьох проблем доменних імен на вашому комп’ютері, пов’язаних із сервером, потрібна лише проста команда.

  11 найкращих інструментів Video Cropper для особистого чи комерційного використання