Як очистити кеш браузера програми Facebook

Facebook – це всюдисуща соціальна мережа, яка слідкує за вами, де б ви не були в Інтернеті. Його спільні віджети є настільки важливою частиною Інтернету, що важко знайти веб-сайт, на якому їх немає. Віджети Facebook інтегрують не лише веб-сайти. Ваші смартфони та настільні комп’ютери нічим не відрізняються, оскільки iOS і macOS підтримують його ізначально. Звичайно, не тільки ваш браузер відстежує вас. Додаток Facebook має власний браузер і, як і будь-який браузер, має кеш. Facebook не обмежує розмір кешу свого браузера, тому він може стати досить великим і спричинити роботу програми. Ось як можна очистити кеш браузера програми Facebook.

Кеш браузера програми Facebook

Відкрийте програму Facebook і торкніться вкладки більше. Це той із значком гамбургера. Прокрутіть вниз до самого низу і торкніться «Налаштування».

Facebook має п’ять різних типів налаштувань, але для цього натисніть «Налаштування облікового запису». На сторінці налаштувань облікового запису прокрутіть униз і торкніться пункту «Веб-переглядач». Пункт браузера має лише одну опцію; Очистити дані. Торкніться його, і ваші дані будуть негайно очищені.

Кеш браузера програми Facebook створюється, коли ви відвідуєте посилання всередині програми. Наприклад, якщо ви бачите посилання на новину зі сторінки BBC у Facebook і відвідуєте її, воно додасть до кешу браузера. Це не має нічого спільного з тим, що вам подобається чи коментуєте у Facebook. Очищення кешу не очистить усі записи про вашу активність у Facebook. Це все ще там і добре задокументовано.

Відстеження та конфіденційність

Це працює лише на поточному пристрої, який у вас є. Якщо ви використовуєте програму Facebook на двох окремих пристроях, наприклад, iPhone та iPad, вам доведеться очистити кеш на обох окремо. Очищення кешу на вашому iPhone не вплине на додаток Facebook на вашому iPad.

Це мало додасть вашій конфіденційності. Якщо ви відвідуєте посилання в програмі Facebook, вона відстежує вас незалежно від кешу. Видалення кешу може зробити програму менш млявою, і вона може зайняти трохи менше місця на вашому пристрої. Крім цього, він не має жодних переваг. Якщо вас турбує конфіденційність, ви можете взагалі припинити користуватися Facebook. Якщо це не підходить для вас, наприклад, вам доведеться використовувати для роботи, подумайте про вхід до нього в окремому профілі веб-переглядача на робочому столі, щоб зберегти вашу звичайну активність у веб-переглядачі конфіденційною.