Як отримувати сповіщення, коли гра Nintendo Switch надійде в продаж

Може бути неприємно пропустити розпродаж гри Nintendo Switch, на яку ви деякий час дивилися. Ми рекомендуємо налаштувати сповіщення, щоб більше ніколи не пропустити розпродаж гри Switch. Ось як.

Зростання цифрових продажів Nintendo Switch

Кілька років тому побачити хорошу цифрову гру в продажу в Nintendo eShop було досить рідко. Однак, оскільки магазин Nintendo стає дедалі популярнішим способом придбання назв для свого Switch, кількість продажів також зросла. Зараз в eShop щотижня продаються десятки ігор Nintendo Switch, від приватних ігор до блокбастерів.

У eShop все ще є чимало функцій, яких не вистачає, і одна з них – це система оповіщення. Незважаючи на те, що Nintendo має функцію списку бажань, немає способу налаштувати сповіщення про те, коли ці ігри надійдуть у продаж. Однак з’явилося кілька сторонніх служб і спеціалізованих спільнот, щоб допомогти людям отримати найкращі пропозиції.

Subreddit для Nintendo Switch

The r/NintendoSwitchDeals subreddit — це спільнота для власників комутаторів, які люблять вигідні пропозиції, це також чудовий спосіб отримувати сповіщення про продажі. Користувачі не тільки відстежують і виділяють чудові пропозиції в eShop, але також публікують знижки, які вони знаходять у традиційних роздрібних продавців і на веб-сайтах електронної комерції. Користувачі також часто діляться продажами периферійних пристроїв, аксесуарів, подарункових карток і самої консолі.

  8 найкращих інструментів і програмного забезпечення для налаштування мережі

Найприємніше те, що субреддіт має бота, який сканує продажі в усіх країнах і веде безперервний список усіх угод у будь-який момент часу. Цей список прикріплений у верхній частині сайту та оновлюється в режимі реального часу. Будь-який користувач може додати гру до свого списку бажань за допомогою легкої команди бота, і він автоматично отримає приватне повідомлення на Reddit, коли ця гра надійде в продаж. Якщо у вас є Додаток Reddit на телефоні ви отримаєте push-сповіщення.

Крім надійної системи відстеження та оповіщення суб’єкта, вони також мають обговорення поточних угод, де люди можуть обговорити, чи варто купувати гру. Усе це робить його однією з найкращих спільнот для будь-якого власника Switch.

  12 порад щодо відеоконференцій під час роботи з дому

Створіть список бажань за допомогою DekuDeals

The DekuDeals веб-сайт також є чудовим способом відстежувати продажі. Він отримує дані як з eShop, так і з великих роздрібних продавців, таких як Amazon, BestBuy і Gamestop, щоб ви могли отримувати сповіщення як про фізичні, так і про цифрові угоди. Вони також відстежують пропозиції щодо аксесуарів та обладнання.

Ви створюєте обліковий запис, а потім починаєте додавати ігри до свого списку бажань, і ви отримаєте електронний лист, коли ціна впаде або досягне рекордно низького рівня. Ви також можете додати ігри, які вже є у вас, на сторінку особистої колекції. DekuDeals дає змогу переглядати всі поточні продажі, а також історичні дані про ціни для кожної назви.

Вони також щотижня надсилають електронну пошту, в якій збираються найкращі розпродажі та знижки за тиждень. Це дозволяє вам не відставати від продажів ігор, які раніше не були на вашому радарі. Переконайтеся, що ви додали їх електронні адреси до свого білого списку, щоб отримувати сповіщення.

Використання веб-сайту PSPrices

Є також кілька інших сторонніх сайтів, які відстежують ціни на ігри на різних платформах. PS Ціни існував ще до Nintendo Switch, але додав ціни в eShop до своєї бібліотеки ігор. Вони також відстежують назви на Playstation, Xbox та інших платформах Nintendo, тому вони є чудовим вибором, якщо ви використовуєте кілька консолей одночасно.

  6 порад і хитрощів, як стати майстром Microsoft Planner

Налаштувати сповіщення так само просто, як створити обліковий запис, додати ігри до списку бажань та отримувати сповіщення електронною поштою, коли вони надходять у продаж. Ви також можете побачити рейтинг гри OpenCritic, який є агрегатором оцінок.

Відстеження цін в електронному магазині

Якщо ви хочете більше контролювати речі вручну, Відстеження цін в електронному магазині це хороша ставка. Хоча він не має таких функцій, як система сповіщень або історичні дані про ціни, він має миттєве перетворення цін між регіонами. Він відображає всі ігри Nintendo Switch у великій сітці з можливістю пошуку та автоматично показує всі ціни у бажаній валюті.

Ви також можете порівняти ціни в різних країнах. Якщо у вас є обліковий запис Nintendo у двох різних регіонах, ви можете дізнатися, в якому eShop гра буде дешевшою.

Хоча це не заміна надійного інструменту сповіщень і моніторингу, він дуже добре працює в унісон з одним із інших методів, які ми згадували.