Як отримати 3-хвилинні відео на TikTok

TikTok — це платформа, де творці контенту, впливові особи, артисти та багато інших людей демонструють свої навички та креативність. TikTok має кілька захоплюючих функцій, таких як потокове відео в прямому ефірі, ігри з іншими творцями, програма TikTok Creator Fund Program, обмін повідомленнями в програмі та багато іншого. Ці функції дозволяють творцям вмісту взаємодіяти зі своєю аудиторією різними способами. TikTok стикається з жорсткою конкуренцією з боку Instagram Reels, але перевершує його з багатьох причин. Якщо ви хочете створити відео TikTok тривалістю 3 хвилини, прочитайте цей корисний і ефективний посібник до самого кінця. Він навчить вас, як отримувати 3-хвилинні відео на TikTok та інші речі щодо того ж.

Як отримати 3-хвилинні відео на TikTok

У той час як Instagram Reels пропонує максимум 90 секунд відео, TikTok дозволяє своїм користувачам створювати відео тривалістю 180 секунд. Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися, як ви можете зробити це у своєму додатку TikTok.

Чи можете ви завантажувати відео довше 60 секунд на TikTok?

Так, програма має три варіанти тривалості відео: 15 секунд, 60 секунд і 3 хвилини. У липні 2021 року TikTok почав тестувати 180-секундні відео на платформі через свою ідеологію, надаючи творцям контенту більше часу для демонстрації своєї творчості та таланту. Йдучи тим же шляхом, TikTok тепер прагне збільшити запропонований час більш ніж у три рази, тобто 10-хвилинне відео.

  Чи можу я присягнути в TikTok?

Чи можете ви завантажити більше ніж 1 хвилину відео на TikTok?

Так, ще в липні 2021 року TikTok випустив оновлення, яке дозволило творцям публікувати відео довше 3 хвилин. Зараз вони тестують 10-хвилинні відео для подальшого розвитку та залучення неосвоєних ринкових територій.

Чи можете ви опублікувати 3-хвилинні відео на TikTok?

Так, у додатку доступні три різні тривалості відео: 15 секунд, 60 секунд і 3 хвилини. TikTok почав тестувати 180-секундні фільми на сайті в липні 2021 року. Дотримуючись того ж підходу, TikTok тепер намагається пропонувати відео тривалістю понад 10 хвилин утричі.

Хто отримує 3-хвилинні відео на TikTok?

Після оновлення в липні 2021 року кожен зможе створювати та завантажувати 3-хвилинні відео в додаток TikTok. Якщо ви не бачите опції 3-хвилинного відео або не знаєте, як отримати 3-хвилинне відео на TikTok, продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про це.

Яка максимальна довжина відео TikTok?

Після того, як у лютому було оголошено про надання творцям 10-хвилинних відео, цілком очевидно, що максимальна тривалість відео TikTok становить 10 хвилин. Хоча цю функцію ще не розгорнули для всіх, вона поступово стане доступною для всіх користувачів після завершення етапу тестування.

  Як відредагувати звук для відео TikTok

Чому я не маю 3-хвилинного відео на TikTok?

Тепер, коли функція 3-хвилинного відео стала доступною для всіх, може бути лише одна причина, чому ви її ще не маєте. Можливо, ви використовуєте старішу версію програми. Обов’язково оновіть TikTok до останньої версії, щоб отримати доступ до 3-хвилинних відео. Шанс є. Ви також побачите 10-хвилинну опцію, якщо оновите свою програму зараз, оскільки TikTok перебуває на етапі тестування функції 10-хвилинного відео.

Як зробити довші TikToks?

TikTok постійно працює над своїм баченням, щоб дозволити своїм користувачам створювати довші відео, що дозволяє їм більше виражати себе. Вони очікують поштовху до творчості під час 10-хвилинного етапу тестування відео. Виконайте наведені нижче кроки, щоб створити відео TikTok тривалістю 3 хвилини:

1. Запустіть програму TikTok на телефоні Android або iOS.

2. Торкніться значка плюс (+) у нижній частині екрана.

3. Торкніться вкладки Камера під кнопкою зйомки, як показано нижче.

4. Над кнопкою зйомки торкніться опції 3 м.

Тепер ви можете почати запис відео максимальною тривалістю 3 хвилини.

Як регулювати секунди в TikTok?

Якщо ви новачок у TikTok або шукаєте, як отримати 3-хвилинні відео на TikTok, ваш пошук закінчується тут. Дотримуйтесь наших покрокових інструкцій, наведених нижче, щоб дізнатися, як налаштувати секунди в TikTok без будь-яких турбот:

  Як знайти відео, які вам сподобалися, у TikTok

1. Відкрийте програму TikTok на своєму мобільному пристрої.

2. Торкніться значка плюс (+) > вкладка Камера.

3. Виберіть потрібну тривалість із доступних варіантів, як зазначено нижче:

Тепер ви можете розпочати запис відео, довжина якого буде дорівнювати вибраній вами тривалості.

Як отримати більше часу в TikTok?

Творці в TikTok завжди шукають викликів і способів перевірити свій талант. Незалежно від того, чи то випереджаєте тенденції, чи навіть надаєте тенденціям новий виток. Якщо ви опинитесь серед цих людей, майбутня функція 10-хвилинного відео стане для вас ще одним серйозним викликом. Виконайте наведені нижче дії, щоб дізнатися, як отримати 3-хвилинні відео на TikTok:

1. Запустіть програму TikTok і торкніться значка плюс (+).

2. Торкніться вкладки Камера > 3 м, як показано нижче.

Тепер ви можете почати створювати відео, яке може тривати до трьох хвилин. Ви можете вибирати з різних інструментів, таких як фільтри, покращення тощо, щоб прикрасити свою історію.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, як отримати 3-хвилинні відео на TikTok. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.