Як отримати інструмент розмітки екрана Android P на будь-якій версії Android

| | 0 Comments| 3:44 PM
Categories:

Попередній перегляд Android P для розробників доступний, і Google припинив підтримку пристроїв Nexus. Він також скопіював функцію, яку Apple додала в iOS 11; розмітка скріншоту. Ця нова функція дозволяє розмічати знімки екрана, коли ви їх робите. Це позбавляє вас клопоту з відкриттям їх у редакторі. Користувачі iOS 11 вважають цей інструмент надзвичайно корисним, тому, ймовірно, його скопіювали. Єдина проблема полягає в тому, що на даний момент Android P вже обмежений лише невеликою кількістю пристроїв, і цей інструмент корисний для всіх, незалежно від того, яку версію Android вони використовують. На щастя, ви можете отримати інструмент розмітки екрана Android P на своєму телефоні зараз. Це можливо через порт програми, розроблений користувачем XDA Quinny899.

  Nokia випустила новаторський Z Launcher для Android

Додаток Sideload на Android

Завантажте Google Markup для Android P. Він завантажиться як файл APK, який потрібно завантажити на телефон Android. Бокове завантаження програми — це елементарно, але ми розповімо вам про це. Насамперед; завантажте APK, підключіть телефон Android до ПК та скопіюйте файл APK у сховище пристрою.

Далі відкрийте програму Налаштування на телефоні Android. У розділі Безпека знайдіть параметр, щоб увімкнути невідомі джерела. Якщо ви використовуєте Android Oreo, все буде трохи інакше. У Android Oreo ви повинні дозволити певним програмам встановлювати інші програми з невідомих джерел. Наприклад, такий додаток, як ваш браузер, може завантажити та встановити програму. Якщо ви використовуєте Android Oreo, найкраще перейти до програми «Налаштування» та вибрати опцію «Зберігання». Тут торкніться «Файли» та перейдіть до папки, в яку ви скопіювали файл .apk. Торкніться файлу .apk, і він спочатку повідомить вам, що програму не можна встановити. Він переспрямує вас туди, де ви можете ввімкнути додатки збоку, тобто інсталювати програми з невідомих джерел. Увімкніть його та встановіть програму.

  Як вимкнути сенсорний ввод на телефоні Android [No-root]

Інструмент розмітки знімків екрана Android P

Після встановлення ви можете відкрити знімок екрана для редагування під час його створення, торкнувшись сповіщення про знімок екрана на панелі сповіщень і вибравши Поділитися. Крім того, ви можете відкрити будь-яку фотографію в програмі «Фотографії», натиснути кнопку з трьома крапками вгорі та вибрати «Редагувати в розмітці». Це відкриє фотографію в інструменті розмітки, де у вас є інструменти обрізання, перо та пензлик для малювання.

Інструмент розмітки в Android P є основним. Він не може конкурувати з інструментами, які Apple має в iOS 11. Оскільки цей інструмент дебютував у першому попередньому перегляді для розробників, і є деякий час до остаточного випуску, ми можемо сподіватися на певне покращення.

  Програма для групових повідомлень для Android і iPhone для офісів