Як отримати чийсь номер телефону з Instagram

Зараз Instagram вважається одним із найпопулярніших і провідних сайтів соціальних мереж з мільйонами активних користувачів. Ця платформа з’єднує людей з їхніми друзями, дозволяє завантажувати фотографії та історії, щоб ділитися своїми щоденними подіями, а також дозволяє спілкуватися з вашими близькими. Instagram став однією з найпопулярніших соціальних мереж для користувачів з різних причин. Це найкраща платформа для обміну своїми щасливими, сумними, смішними та іншими спогадами. Якщо у вас уже є обліковий запис Instagram, ви повинні використати свій номер телефону для його створення. Для використання платформи всі сайти соціальних мереж вимагають підтвердження номера телефону. Хоча номер телефону не потрібен для підтвердження, достатньо буде електронного листа. Однак налаштувати обліковий запис за допомогою номера телефону набагато простіше. Ну, в цьому випадку питання полягає в тому, чи можна отримати чийсь номер телефону з Instagram чи ні. Давайте почнемо цю статтю, щоб дізнатися, як знайти номер мобільного телефону в обліковому записі Instagram і як знайти номер телефону за ідентифікатором Instagram.

Як отримати чийсь номер телефону з Instagram

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як отримати чийсь номер телефону в Instagram і як знайти номер мобільного телефону в обліковому записі Instagram з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Як отримати чийсь номер телефону з Instagram?

Завжди приємно мати нових друзів, і щоб краще їх знати, ми також можемо захотіти зв’язатися з ними за допомогою мобільного телефону. Або нам може знадобитися контакт деяких власників бізнесу в Instagram. Особливо у нас може виникнути багато запитань щодо продуктів або послуг, які пропонуються через Instagram. У цьому посібнику ми обговоримо різні способи, як знайти номер телефону за ідентифікатором Instagram. Давайте розглянемо кожну з них.

Спосіб 1: знайдіть номер телефону в профілі IG

Перший спосіб отримати чийсь номер телефону в Instagram – це переглянути сторінку профілю IG. Ця платформа дозволяє користувачам дуже легко підтримувати свої бізнес-профілі. Якщо ви шукаєте мобільний номер компанії, вам слід переглянути профіль користувача. Коли компанія або творець створює сторінку в Instagram, вони можуть вводити таку інформацію, як номер телефону, веб-сайт, електронна адреса тощо. Маючи всю цю інформацію, Instagram дозволяє користувачам зв’язуватися з творцями чи компаніями, з якими вони хочуть зв’язатися.

  Як переглянути свої старі історії в Instagram

Отже, якщо вам потрібен номер телефону компанії чи автора, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму Instagram на своєму Android або iOS пристрій.

2. Перейдіть до потрібного профілю IG, у якому ви хочете знайти номер телефону.

3. Торкніться опції «Контакт», розташованої під біографією.

4. Знайдіть номер телефону в розділі «Дзвінок», як показано нижче.

Примітка. Якщо особа, яку ви шукаєте, не має номера телефону, указаного в біографії, і він вам потрібен, вона повинна вказати свою адресу електронної пошти у своєму профілі. Ви можете надіслати електронного листа власнику сторінки та попросити його номер телефону. Переконайтеся, що електронний лист має бути ніжним і ввічливим. Якщо ви шукаєте ділову співпрацю, ви також повинні вказати це у своїй електронній пошті. Просто будьте етичними, спілкуючись з ними.

Давайте розглянемо інші методи, щоб дізнатися, як знайти номер мобільного телефону в обліковому записі Instagram.

Спосіб 2. Перейдіть до іншого облікового запису в соціальних мережах

Ще один спосіб отримати чийсь номер телефону з Instagram – це перейти на сторінку Facebook або будь-яку іншу сторінку в соціальних мережах того самого профілю Instagram. У їхній біографії в профілі Instagram, можливо, згадувався інший ідентифікатор соціальної мережі. В інших їхніх акаунтах у соціальних мережах може бути вказаний номер телефону.

Примітка. Посилання на облікові записи інших соціальних мереж зазвичай можна знайти за допомогою посилання Linktree, наведеного в біографії профілю IG, як показано нижче.

Спосіб 3: Запит на номер телефону за допомогою DM

Ця платформа для всіх, незалежно від того, чи ви окрема особа, автор чи власник бізнесу. Є багато доступних функцій та інструментів, які допоможуть вам отримати найкращу взаємодію з користувачем Instagram. Instagram має функцію месенджера, відому як Directs. Будь-хто з обліковим записом Instagram може використовувати цю функцію, щоб зв’язатися з будь-ким іншим. Якщо вам цікаво, як знайти номер телефону за допомогою ідентифікатора Instagram, ви можете скористатися функцією DM.

Щоб отримати доступ до цієї функції, вам потрібно торкнутися опції «Повідомлення» на сторінці потрібного профілю IG, щоб відкрити вікно DM. Звідси ви можете надіслати повідомлення в обліковий запис Instagram і запитати контактну інформацію.

  Як створити анонімний обліковий запис Instagram

Спосіб 4: Знайдіть номер телефону за посиланням на веб-сайт

Якщо в будь-якому профілі Instagram не згадується жодна з наведених вище деталей, як-от адреса електронної пошти, номер телефону чи навіть посилання на обліковий запис Facebook, наступним способом отримати чийсь номер телефону з Instagram є посилання на веб-сайт.

У більшості випадків спільною точкою контакту може бути веб-сайт. Вам просто потрібно знайти посилання на веб-сайт у їхній біографії або описі в Instagram. Посилання на веб-сайт представлене у форматі www.companyname.com, і його можна легко побачити в біографії профілю користувача. Щоб перейти на офіційний веб-сайт, просто натисніть на посилання.

Перейшовши на веб-сайт, ви можете знайти на сайті опцію «Зв’язатися з нами» або «Про нас». Ці сторінки ефективно надають вам контактний номер і навіть адресу.

Як знайти чийсь номер телефону в Instagram?

Ви можете скористатися методами, згаданими вище, щоб знайти чийсь номер телефону в Instagram.

Ще один спосіб отримати чийсь номер від IG — це використовувати інструменти сторонніх розробників. Ці інструменти можуть допомогти вам знайти номер телефону, який використовується для створення певного облікового запису Instagram.

Одним із інструментів, який може допомогти вам отримати чийсь номер телефону від IG, є BeenVerified. Це один із найефективніших інструментів для відстеження чийогось номера телефону. Вам потрібно просто ввести ім’я користувача, ім’я, адресу електронної пошти або фізичне місцезнаходження, і BeenVerified прогляне мільярди записів у своїй базі даних, щоб знайти всю відповідну інформацію та організувати її в детальний звіт для вас. Зазвичай це включає їхні номери телефонів.

Є багато інших інструментів, які також можуть допомогти вам знайти чийсь номер телефону. Усі інструменти перераховані нижче:

Чому я не можу знайти людей в Instagram за номером телефону?

Ви не завжди можете отримати чийсь номер телефону з Instagram, яким би методом ви не користувалися. На це може бути дві причини.

  • Можливо, вони не вказали його в Instagram: однією з поширених причин, чому ви не можете отримати чийсь номер телефону в IG, може бути те, що вони не вказали його. Багато компаній або бізнес-акаунтів додають номер до свого Instagram, якщо вони виділили службовий телефон. Однак впливові особи та приватні користувачі рідше вказують свої особисті номери мобільних телефонів. Крім того, деякі люди не хочуть ділитися своїми особистими номерами в Інтернеті.

  • Немає прямого способу пошуку телефонних номерів: ще одна причина полягає в тому, що для цього немає прямих функцій. Ви також не можете використовувати функцію «Знайти людей», якщо не знаєте чийсь номер телефону. Як наслідок, бувають випадки, коли просто неможливо отримати чийсь номер телефону або знайти його профіль за номером телефону, який у вас уже є!

Чи видно номер телефону в Instagram?

Ні, згідно з правилами Instagram, ніхто не може бачити ваш номер телефону без згоди власника профілю IG. Однак ви можете скористатися вищезазначеними способами, щоб знайти чийсь номер телефону в його профілі IG, якщо він охоче ним поділився.

Як я можу підтвердити свій обліковий запис Instagram, якщо у мене немає номера телефону?

Ви не зможете автентифікувати свій обліковий запис Instagram без номера телефону. Якщо ви вказали свій номер телефону, коли вперше приєдналися до Instagram, він знадобиться для автентифікації вашого облікового запису за допомогою того самого методу.

Чи можу я побачити номер телефону інших людей в Instagram?

Це залежить. Якщо вони не використовують бізнес-акаунт, ви не можете отримати чийсь номер телефону, навіть якщо їхній обліковий запис IG є загальнодоступним. Ніхто не може отримати ваш номер телефону, оскільки Instagram нікому не дозволяє переглядати вашу особисту інформацію.

***

Ми згадали всі методи, за допомогою яких ви можете отримати чийсь номер телефону з Instagram, і дізналися, як знайти номер мобільного телефону з облікового запису Instagram. Пам’ятайте, що, звертаючись безпосередньо до будь-якого власника облікового запису Instagram, ви завжди повинні бути етичними у своїх словах. І будьте правдивими щодо своїх мотивацій. Сподіваємось, ви чітко зрозуміли методи та змогли успішно їх виконати. Ви можете залишати свої запити та пропозиції щодо тем для майбутніх статей у розділі коментарів нижче.