Як отримати циферблат розумного годинника Rolex

Ви хочете випромінювати багатство та велич, вдягаючи гаджет ОС. Незважаючи на те, що смарт-годинник Android є футуристичною технологією, найкрасивіші моделі здаються аналогічними аналогами. Якщо у вас немає, просто налаштуйте його, щоб виглядати більше часу. Годинник Rolex – це не тільки годинник; це також символ статусу. Ви можете легко обдурити людей, повіривши, що ви носите персоналізований циферблат Rolex з необмеженими доступними можливостями налаштування. Вони мають класичний зовнішній вигляд і відчуття. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який навчить вас, як отримати Rolex Smartwatch Face. Тож продовжуйте читати, щоб отримати розкішні циферблати.

”Як

Як отримати циферблат розумного годинника Rolex

Ми показали два можливі способи отримати розкішні циферблати. Ви можете використовувати будь-який з них, щоб отримати циферблат розумного годинника Rolex.

1. Через додаток Facer

Додаток Facer безкоштовний, а циферблати, створені спільнотою, також можна безкоштовно завантажити. Тільки в цьому додатку доступно 15 000 безкоштовних і платних циферблатів, а компанії та спільнота Facer регулярно завантажують нові дизайни. Ви можете озирнутися навколо, щоб знайти циферблат, який вам сподобається. Ви можете пошукати циферблати або перевірити, що зараз популярно. Якщо жоден з дизайнів вам не подобається, ви можете створити власний. Facer також каже, що мільйони користувачів розумних годинників довіряють йому, і у нього є статистика, що підтверджує це. Facer сумісний з усіма пристроями Wear OS, що є величезним плюсом. Щоб почати, виконайте наведені нижче дії.

1. Перейдіть до Play Store, знайдіть циферблати Facer і натисніть «Встановити».

2. Після встановлення програми Facer відкрийте її.

3. Після цього буде запропоновано вибрати пристрій ОС, який ви використовуєте.

4. Якщо вашого розумного годинника немає в списку, виберіть модель, порівнянну з вашою.

Примітка. Ви можете шукати та встановлювати численні користувацькі циферблати за допомогою програми на своєму телефоні. Якщо ви шукаєте дизайн Rolex, у додатку Facer можливості досить обмежені.

4.1 Використовуйте свій мобільний веб-переглядач для швидкого пошуку персоналізованих циферблатів Rolex.

4.2 Виберіть свій улюблений дизайн і збережіть його на телефоні.

Примітка. Ви можете навіть зберегти дизайн на своєму ноутбуці, якщо захочете. Просто переконайтеся, що ви зберегли файл на телефоні пізніше.

5. Після завантаження файлу поверніться до програми Facer.

6. Щоб отримати доступ до сторінки Watchbox, торкніться значка Watchbox у нижньому меню.

”торкніться

7. Виберіть опцію Імпорт, яка є кнопкою годинника у верхньому правому куті.

8. Якщо у вас виникли проблеми з імпортуванням, виконайте наведені нижче дії.

8А. Перейдіть до Налаштувань на своєму пристрої Android.

8B. Виберіть програми.

”Перейти

8C. Торкніться Facer.

8D. Торкніться Дозволи.

”Торкніться

8E. Знайдіть та імпортуйте файл, який ви щойно завантажили.

9. Ваша програма Facer тепер відображатиме дизайн.

Примітка. Переконайтеся, що ваш телефон і наручний годинник синхронізовані.

10. На циферблаті Rolex, який ви хочете використовувати, натисніть кнопку синхронізації. Майте на увазі, що процес синхронізації може зайняти деякий час.

Хоча додаток можна завантажити безкоштовно, існує щомісячна преміальна підписка, яка надає вам доступ до додаткових циферблатів (збільшуючи загальну кількість до 75 000) і видаляє рекламу. У них також є план Plus, який усуває рекламу та надає вам купу додаткових функцій, якщо ви віддаєте перевагу сплатити одноразову плату.

2. Через додаток Watchmaker

Годинникар — це ще одне програмне забезпечення, яке ви можете використовувати для придбання персоналізованого дизайну Rolex. Ви можете використовувати цю програму, щоб отримати циферблат розумного годинника Rolex. Це найбільша спільнота циферблатів на планеті. Він містить величезну бібліотеку готових до використання тем. Це дозволяє вам досліджувати понад 60 000 циферблатів, причому щодня завантажується понад 50 нових дизайнів. Він також має понад мільйон завантажень у магазині Google Play і дозволяє створити свій зовнішній вигляд, як у Facer. Це найпростіша програма для проектування інтерфейсу, якого вимагає кожен користувач. Зовнішній вигляд інтерфейсу годинника повністю під вашим контролем. Програма WatchMaker включає в себе 1000 повністю змінюваних зразків циферблатів, що дозволяє редагувати відображені числа, додавати віджети та змінювати кольори для створення інтерфейсу. Ось як отримати розкішні циферблати за допомогою програми Watchmaker.

1. Перейдіть до Play Store, знайдіть циферблати та натисніть «Встановити».

”знайдіть

2. Після завантаження відкрийте програму Watchmaker.

”Відкрийте

Примітка: метод такий самий, як і додаток Facer

3. Виберіть пристрій Wear OS, який ви зараз використовуєте.

4. Налаштуйте дозволи програми на доступ до ваших папок зберігання.

5. На годиннику завантажте супровідний додаток.

6. Після цього ви потрапите на веб-сторінку Watchmaker, де ви зможете переглянути різноманітні циферблати.

7. Якщо ви шукаєте Rolex у рядку пошуку, ви побачите кілька чудових дизайнів.

”знайдіть

Примітка. Щоб отримати будь-який з них, вам потрібно буде підписатися на преміум-план.

8. Натиснувши зелену кнопку, ви можете вибрати свій улюблений дизайн і синхронізувати його з годинником.

9. Ви також можете використовувати свій мобільний браузер, щоб шукати інші циферблати Rolex.

10. Виберіть дизайн і завантажте його на свій телефон.

11. Щоб імпортувати дизайн у програму Watchmaker, перейдіть до «Мої годинники» — піктограму біля правого значка в нижньому меню.

”Перейти

12. Натисніть на 3 точки у верхньому правому куті.

13. Виберіть Імпорт годинника.

”Виберіть

14. Після імпортування циферблата Rolex підключіть телефон до пристрою Wear OS і дочекайтеся його появи.

Ви можете або завантажити безкоштовну програму, або заплатити $7,99 за преміальну версію, яка надає вам доступ до всієї бібліотеки та видаляє рекламу. Коли ви завантажуєте безкоштовну версію, у вас є можливість оновити програму.

***

Сподіваємося, що ця інформація була вам корисною, і ви змогли вирішити, як отримати Rolex Smartwatch Face. Будь ласка, повідомте нам, який метод був найбільш вигідним для вас, щоб отримати розкішні циферблати. Будь ласка, скористайтеся формою нижче, якщо у вас є запитання чи коментарі.