Як отримати фільтр кольору волосся в Instagram

Instagram дуже популярний серед усіх ентузіастів соціальних медіа завдяки своїй універсальності у задоволенні потреб широкого кола користувачів. Однією з таких можливостей Instagram, яка приводить користувачів до крайності, є можливість ділитися своїми фотографіями з фільтрами, застосованими за допомогою фільтра кольору волосся, який так недооцінений. Фільтр кольору волосся Instagram — це цікава функція, яка може миттєво змінювати колір волосся в додатку Instagram, а користувачі можуть ділитися своїми фотографіями із застосуванням фільтрів! Це також корисний спосіб визначити, який колір волосся вам найбільше підходить, перш ніж планувати фарбування хімічної завивки, особливо якщо ви не можете знайти найкращий варіант. Ця стаття охопить багато інших тем, пов’язаних із фільтрами Instagram. Отже, давайте зануримося!

Як отримати фільтр кольору волосся в Instagram

Ви можете отримати доступ до будь-якого фільтру кольору волосся за вашим вибором із меню «Огляд ефектів» на вкладці «ІСТОРІЯ». Продовжуйте читати далі, щоб знайти кроки, які детально пояснюють те саме з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Що таке фільтр кольору волосся в Instagram?

Фільтр кольору волосся в Instagram — це фільтр, який дозволяє користувачам перетворювати колір свого волосся на будь-який тон, який їм подобається.

  Як увімкнути сповіщення про публікації для облікового запису Instagram

Чи приносить вам більше підписників фільтр кольору волосся?

Ні. Використання фільтра кольору волосся Instagram не обов’язково приведе до збільшення кількості підписників. Якщо ви зосереджені на тому, щоб охопити більше людей і отримати більше підписників, вам потрібно зробити більше, ніж просто ділитися фотографіями за допомогою фільтра.

Що таке різні фільтри кольору волосся Instagram?

Користувачі можуть вибрати різні фільтри кольору волосся Instagram, залежно від свого настрою та переваг. Все це можна зробити через фільтр кольору волосся. Коли користувачі вибирають потрібний фільтр для волосся, вони можуть перемикатися між різними відтінками/кольорами. Деякі з фільтрів кольору волосся включають колір волосся червоний, CC зміна кольору волосся тощо.

Як отримати доступ до фільтра кольору волосся в Instagram?

Щоб отримати доступ до фільтра кольору волосся, виконайте наведені нижче дії.

Примітка. Для користувачів Instagram як Android, так і iOS.

1. Відкрийте програму Instagram.

2. Торкніться піктограми + (плюс) у нижній частині екрана.

3. Торкніться вкладки ІСТОРІЯ.

4. Проведіть по фільтрах праворуч, доки не дійдете до кінця.

5. Натисніть Огляд ефектів.

Фотографія Джеффрі Ріда на Pexels

6. Торкніться піктограми пошуку в галереї ефектів.

  Як дізнатися, чи хтось обмежив вас у Instagram Story

7. Пошук кольору волосся.

8. Торкніться потрібного фільтра кольору волосся, який хочете спробувати. Для цього прикладу ми спробуємо CC Hair Color Change від @sickmindcreative.

9. Після вибору натисніть Спробувати.

10. Торкніться потрібного кольору, який потрібно застосувати.

11. Перетягніть повзунок ліворуч, щоб налаштувати інтенсивність кольору.

12. Коли ви задоволені результатами, торкніться піктограми Capture.

Як можна перемикатися між різними фільтрами кольору волосся?

Щоб перемикатися між різними фільтрами кольору волосся, ви повинні торкнутися потрібного кольору на панелі кольорів над піктограмою зйомки.

Як визначити, який колір волосся вам підходить?

Вибравши фільтр кольору волосся в Instagram, ви можете експериментувати з усіма доступними кольорами, які постачаються з фільтром кольору волосся.

Чи можна повернути оригінальне зображення після застосування фільтра?

Так і ні. Це два випадки:

  • Якщо ви пробуєте фільтри, не публікуючи їх, ви можете просто повернутися та змінити його на Звичайний.
  • Або ж ви не можете змінити фільтр, який ви застосували, або змінити фотографію, щоб повернути оригінальні зображення після публікації зображення.

Що станеться, якщо фільтр кольору волосся недоступний?

Якщо певний фільтр кольору волосся Instagram, який вам потрібен, недоступний, ви можете знайти інший подібний фільтр кольору волосся та спробувати їх.

  Instagram зламано, електронну пошту змінено – кроки для відновлення облікового запису

Чи можете ви отримати фільтри кольору волосся за межами Instagram за допомогою інших програм?

Так. Якщо ви хочете, щоб ваш вміст виділявся та був унікальним, ви можете отримати власні фільтри кольору волосся за допомогою інших програм. Наприклад, ви можете завантажити додаток Filters Camera And Effects з Google Play для користувачів Android. Одним із найкращих додатків фільтрів Instagram є VSCO App. Ви можете спробувати створити різні кольори волосся за допомогою VSCO, який можна легко використовувати в Instagram.

***

Ну ось і все, що вам потрібно знати про фільтри Instagram. І якщо ви хочете спробувати, щоб побачити, як ви виглядатимете у своєму новому кольорі волосся, ви можете знайти фільтр кольору волосся в Instagram і легко поекспериментувати, який колір виглядає вам найкраще. Наступного разу здивуйте своїх друзів і підписників своїми фотографіями в Instagram із фільтром! Це було б для них частуванням. Сподіваємося, ви чудово провели час, вивчаючи та вивчаючи ці дивовижні функції Instagram. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, поділіться ними в розділі коментарів нижче.