Як отримати функцію передбачення смайлів iOS 10 на iOS 8 і вище

iOS 10 має нову функцію передбачення смайлів, яка може визначити, які слова у введеному тексті можна замінити емодзі. Якщо це приживеться, людям доведеться навчитися читати й говорити смайли. Демонстрація, яку Apple показала на WWDC 2016, не показала, чи є функція перекладу для перекладу тексту з емодзі на вашу мову за замовчуванням. Якщо ця функція захоплює вас, і ви не можете дочекатися, щоб отримати її в руки, спробуйте клавіатуру Emojifi. Це стороння клавіатура, яка може передбачити, що емодзі буде вставлено в текст замість слова, яке ви ввели. Це безкоштовно, але має преміальну функцію, яка дозволяє копіювати та вставляти текст, а також окремо вибирати смайли для заміни в тексті.

  Посібник для початківців щодо екрану блокування iOS

Установіть клавіатуру Emojifi, додайте клавіатуру та надайте їй повний доступ. Далі відкрийте будь-яку програму для введення тексту на ваш вибір, наприклад Messages. Перейдіть на клавіатуру Emojifi і почніть вводити текст. Коли програма виявляє один або кілька емодзі, які можуть замінити слово, він пропонує їх на панелі передбачення тексту. Торкніться емодзі, і він замінить слово, для якого було показано.

Якщо ви вводите текст вперед, не вибираючи емодзі, ваше слово залишиться незмінним. Щоб вставити емодзі, наприклад, щоб замінити слово «Піца» на знімку екрана нижче, вам доведеться торкнутися символу емодзі, перш ніж вводити щось після слова «Піца». Смайлик замінює останнє слово, тому, якщо ви ввели наперед і торкнулися символу емодзі занадто пізно, він може в кінцевому підсумку замінити неправильне слово.

  Як виправити, що будильник не дзвонить на iOS 11

Клавіатура Emoji оснащена преміум-функцією, яка дозволяє вводити повідомлення, а потім вибирати слова, які замінити емодзі. Безкоштовний додаток пропонує цю функцію на 15-денній пробній версії. Щоб скористатися ним, скопіюйте введене повідомлення в буфер обміну та натисніть кнопку «Трансформатор» поруч із пробілом. Виділені слова – це ті, які ви можете замінити емодзі.

Клавіатура Emoji злегка повільна передбачає смайли, але в іншому вона працює чудово. Вартість преміум-функції становить $0,99. Додаток також дозволяє додавати власні «теги» до емодзі. Теги повідомляють додатку, які смайли повинні замінити певне слово, і в основному дозволяють створити власний словник смайлів.

Встановіть клавіатуру Emojifi з App Store

  Як iOS 14 збирається змінити головний екран вашого iPhone