Як отримати темний режим для веб-сайтів у Microsoft Edge на Windows 10

Користувачі наполягають на темному режимі на всьому, від настільних комп’ютерів до смартфонів. Не секрет, що ці пристрої використовуються вночі, часто в погано освітлених приміщеннях, або під ковдрою. Поки що темний режим був невловимий для всіх, крім macOS, але, що стосується браузерів, існують розширення та доповнення, які заповнюють цю прогалину. Night Eye — це розширення, яке вмикає темний режим для веб-сайтів у Microsoft Edge.

Night Eye працює практично для всіх веб-сайтів і має два різних режими, з яких ви можете вибрати.

Темний режим для веб-сайтів – Microsoft Edge

Встановіть Night Eye з Microsoft Store. Після встановлення відкрийте Microsoft Edge, прийміть дозволи, необхідні для запуску розширення, і ввімкніть його.

Після ввімкнення натисніть значок розширення поруч із рядком URL-адрес. Виберіть темний або відфільтрований режим і оновіть поточний веб-сайт.

Night Eye має багато функцій; це дозволяє замінити певні кольори на веб-сайті будь-яким іншим кольором на ваш вибір. Це корисно, якщо темний режим ускладнює читання веб-сайту.

Це також робить зображення трохи темнішими, тому зображення, які переважно білі або мають багато білого чи яскравого кольору, також отримують темний відтінок і їх легше розглядати. Є спеціальний повзунок яскравості, який дозволяє вручну регулювати яскравість. За замовчуванням він встановлений на 50%. Існують подібні налаштування для контрасту, насиченості, синього світла та рівня затемнення.

Існує кілька розширень, навіть для Firefox, які настільки близькі до надання такого комплексного контролю над кольором і яскравістю веб-сайту. Що робить розширення ще більш вражаючим, так це те, наскільки добре воно працює практично для будь-якого веб-сайту. Ви можете очікувати, що веб-сайт отримає правильний темний режим для таких веб-сайтів, як YouTube, Twitter або Facebook, але для менш відомих веб-сайтів його можна вразити або пропустити.

Шкода, що розширення не може через технічні обмеження змінити колір вкладки в Microsoft Edge. Дещо мінімальна, майже смішно погана темна тема, яка є у Windows 10, нічого не робить з інтерфейсом браузера, щоб полегшити його використання вночі. Єдине, що Windows 10 підходить для роботи в кімнаті з недостатнім освітленням, — це функція нічного освітлення, яка зменшує синє світло.

Ходять чутки, що в Windows 10 з’явиться темний режим, але ці чутки ходять вже досить довго. За цей час macOS вдалося отримати належний темний режим, і користувачі Windows 10 все ще чекають його.