Як отримати тактильний відгук для сенсорної панелі на MacBook Pro

Якщо ви купили MacBook Pro, ви підписалися на нову панель сенсорного введення над клавіатурою, тобто сенсорну панель. Незалежно від того, купили ви новий MacBook Pro, тому що вам потрібно було оновити свій ноутбук, чи тому, що ідея сенсорної панелі здавалася привабливою, ви застрягли на цьому. Якщо ви вважаєте це корисним, це добре витрачені гроші, незалежно від того, що хтось інший скаже про це. Якщо ви не шанувальник, спробуйте Haptic Touch Bar, перш ніж відмовитися від Touch Bar. Це додаток вартістю 4,99 доларів, який додає тактильний зворотний зв’язок для сенсорної панелі, а також дає звукове сповіщення, коли ви натискаєте кнопку.

Тактильний відгук для сенсорної панелі

Завантажити Тактильна сенсорна панель. Доступна пробна версія, яку ви можете завантажити, щоб побачити, наскільки добре працює програма, перш ніж витрачати на неї гроші. Запустіть програму, надайте їй доступ до спеціальних можливостей, коли з’явиться відповідний запит, і коли ви торкаєтеся програмної клавіші, будь-якої програмної клавіші, на сенсорній панелі, вона дасть вам як тактильний, так і звуковий відгук.

Як це працює?

Сенсорна панель не має вбудованого тактильного зворотного зв’язку, тому логічне запитання: «Що відбувається?» Хоча Apple нерозумно вирішила не включати тактильний зворотний зв’язок для сенсорної панелі, вона додала сили дотику до свого трекпада ще в 2015 році. Ця ж технологія була перенесена на новіші моделі MacBook Pro. Ця програма використовує той самий механізм, щоб надавати вам зворотній зв’язок, коли ви натискаєте одну з програмних клавіш на сенсорній панелі.

Щодо того, чому це може зігріти вас до сенсорної панелі, це тому, що програмні клавіші можуть бути більш реальними з тактильним зворотним зв’язком. Ви знаєте, що натиснули клавішу, і як тактильний зворотній зв’язок, так і звукове сповіщення полегшують використання.

Незважаючи на привабливу ідею мати програмні клавіші і, можливо, одного дня мати ноутбук, який повністю працює з подібною клавіатурою, функціональність не така проста. Ми використовували фізичні клавіші вже давно, з тих пір, як ноутбуки стали доступними. Деяким людям, які переходять з одного ноутбука на інший, буде важко пристосуватися до нових клавіш. Тільки це повинно дати вам уявлення про те, наскільки неприродним може бути використання програмних клавіш.

При цьому сенсорні екрани зараз стають популярними. Звичайно, Apple не додала сенсорний екран до жодного зі своїх ноутбуків або настільних комп’ютерів, але вони вже є справжньою справою, і люди звикають друкувати на віртуальних клавіатурах, яких немає на портативному пристрої, наприклад, телефоні. Ідея програмних клавіш може з часом злетіти.