Як отримати супутниковий вид вашого будинку за допомогою Google Earth

Google Планета Земля (і Google Maps) — це найпростіший спосіб отримати супутникове зображення вашого будинку та околиць. Це дає змогу будь-кому поїхати в будь-яку частину світу, отримати миттєву географічну інформацію про цю місцевість і навіть побачити свій будинок з висоти пташиного польоту.

У цій статті ми покажемо вам, як використовувати супутникові зображення Google Планета Земля з високою роздільною здатністю, щоб знайти свій будинок і отримати вид з повітря. Звичайно, це не будуть види з висоти повітря, а взяті з останніх оновлених наборів даних Google Earth.

Примітка. Google Планета Земля Про можна безкоштовно завантажити на комп’ютери, і ви навіть можете використовувати веб-версію в Chrome і мобільні програми на Android або iOS. Google Earth також працює у Firefox, Edge та Opera.

Порівняння Google Earth Satellite View і Google Maps

Google Earth і Google Maps використовують однакові супутникові/повітряні знімки та зображення вулиць, щоб надати вам дивовижні дані про нашу планету. Кілька речей, як-от пошук і маршрути, також подібні в обох.

Але між Google Earth і Google Maps також є значні відмінності.

 • Google Планета Земля – це віртуальний 3D-глобус, тоді як Google Maps використовується більше як 2D-карта, хоча вона має 3D-функції.
 • Google Maps є більш надійним місцевим інструментом. Google Maps дозволяє вам знаходити та ділитися маршрутами та досліджувати свою місцевість за допомогою гребінця з дрібними зубами. Він також підтримує синхронізацію цієї інформації на всіх ваших пристроях.
 • Google Earth і його супутникові зображення можуть виглядати однаково порівняно з Google Maps. Це тому, що обидва мають супутниковий шар. Але він пропонує важливу відмінність: кращий набір шарів.

Завдяки функції Voyager у Google Планета Земля ви можете досліджувати цікаві культури та природу нашої планети у всій її красі. Але, як показано у відео нижче, Карти Google призначені для того, щоб знайти дорогу; Google Планета Земля призначена для того, щоб заблукати.

Коротко: якщо ви хочете потрапити з пункту А в пункт Б, скористайтеся Google Maps. Якщо ви хочете дослідити світ у всій його красі 3D з високою роздільною здатністю, скористайтеся Google Earth.

Запустіть Google Earth для веселих віртуальних подорожей і скористайтеся багатьма практичними перевагами.

1. Зробіть вид вашого будинку з висоти пташиного польоту за допомогою Google Earth

Віртуальні подорожі дозволяють відвідати будь-яку країну на Землі. Але за умовчанням ви все одно шукатимете вид вашого будинку з висоти пташиного польоту. Коли ви досягнете своєї адреси, ви зможете полетіти з космосу та збільшити масштаб до рівня вулиці.

Пошук супутникового зображення вашого будинку працює в усіх версіях Google Earth. Знімок екрана нижче взято з Google Планета Земля Про для настільного комп’ютера, який можна використовувати для більш складних цілей, як-от імпорт та експорт даних ГІС.

Щоб знайти власний будинок:

 • Перейдіть до вікна пошуку вгорі ліворуч і введіть свою адресу.
 • Двічі клацніть свою адресу в результатах пошуку. Google Планета Земля перенесе вас у ваш район.
 • Перетягніть піктограму чоловічка, щоб отримати доступ до перегляду вулиць і побачити свій будинок зблизька. Використовуйте кнопку у верхньому правому куті, щоб перемикатися між переглядом вулиць і видом вашого будинку з рівня землі.
 • Виберіть Вийти з рівня землі, щоб повернутися до виду вашого будинку з висоти пташиного польоту.
 • Порада. Google Планета Земля також вважає, що ви йдете прямо до дому, щоб побачити супутник. Тож вони взяли цю ідею та створили унікальний сторітелінговий проект під назвою Це Дім.

  Тож замість того, щоб сидіти у власному будинку, чому б не побачити, як живуть інуїти в іглу або на унікальних островах Санторіні в Греції.

  Чи можу я переглянути будь-яку адресу в реальному часі?

  Ви можете шукати будь-яке місце за адресою, назвою підприємства, координатами широти та довготи, ключовими словами та назвою країни. Якщо це новий район, ви можете прогулятися віртуально та познайомитися з послугами та підприємствами у вашому районі. Звичайно, ці зображення не будуть доступні в реальному часі, оскільки Google оновлює зображення на основі різних факторів, таких як місцезнаходження, погода, безпека та ресурси.

  2. Подорожуйте практично зі свого дивана

  Google Планета Земля створена для досліджень і географічних відкриттів. Постійно додаються нові регіони та своєчасні тури, тож ви ніколи не втратите місць для дослідження за допомогою Google Планета Земля та її функції Voyager.

  Наприклад, перейдіть у «Вояджер» > «Культура» > «Місця розташування фільмів про супергероїв» і перейдіть до місць, де були зняті на камеру сцени блокбастерів у фільмах про супергероїв.

  3. Вимірюйте великі та малі відстані

  Ви дивитесь на вид свого дому з висоти пташиного польоту в Google Earth. Можливо, ви захочете виміряти земельну ділянку, на якій він стоїть, або підрахувати сусідню ділянку, на яку ви бачите.

  Замість того, щоб вручну розтягувати стрічку, скористайтеся інструментом Google Earth Measure Tool, щоб зробити це за кілька хвилин.

  У Google Планета Земля Про ви можете використовувати лінії та форми, щоб перевіряти відстані та оцінювати висоту. Наприклад, ви можете використовувати інформацію про висоту, щоб спланувати походи по сільській місцевості.

  У Google Earth Web, Android та iOS ви можете використовувати інструмент вимірювання, щоб обчислити периметр або відстань між точками на карті.

  4. Використовуйте історичний перегляд, щоб повернутися в минуле

  Google Планета Земля Про має повзунок на панелі інструментів, який працює як машина часу. Уявіть, що ви дивитесь на супутниковий знімок свого будинку чи будь-якого іншого місця й хочете побачити, як він виглядав у минулому. Ви можете зробити три речі, щоб отримати доступ до історичних зображень для місця.

 • Перейдіть до меню та виберіть Перегляд > Історичні зображення.
 • Натисніть кнопку «Історичні зображення» на панелі інструментів (годинник зі стрілкою, спрямованою проти годинникової стрілки).
 • Натисніть на дату в нижньому лівому куті вікна Google Планета Земля. Google Earth перейде до найстаріших доступних історичних зображень.
 • 5. Відстежуйте сповіщення про стихійні лиха поблизу вашого будинку майже в реальному часі

  Google створив Google Crisis Map щоб допомогти людям бути в курсі природних катаклізмів, таких як урагани, шторми, землетруси тощо.

  Кризова карта використовує технологію Google Maps, щоб зробити цю інформацію легкодоступною майже в реальному часі на будь-якому пристрої з браузером. Кризова карта також зіставляє дані, поширені між кількома агентствами, що полегшує її розуміння неспеціалісту.

  Знову ж таки, він не запропонує вам супутниковий огляд вашого будинку в реальному часі, але ви можете принаймні оцінити запобіжні заходи, які вам потрібно вжити, коли стихія настане чи відпливе. Щоб отримати детальнішу інструкцію, перейдіть до Сторінка довідки Google.

  Слідкуйте за сповіщеннями SOS і навігаційними попередженнями. Карти Google на iOS і Android надають візуальні попередження про катастрофи в реальному часі у разі ураганів, землетрусів і повеней. Накладені карти та картки про кризові ситуації нададуть вам більше інформації з номерами телефонів екстрених служб, порадами щодо безпеки та навіть сповіщеннями.

  6. Створіть супутниковий тур по вашому будинку

  Тури Google Планета Земля під керівництвом Voyager створені професійно. Але Google Планета Земля також дозволяє створювати такі проекти, як віртуальні тури вашим містечком, містом чи будь-яким іншим улюбленим місцем.

  У цьому офіційному покроковому керівництві Google описується, як зробити свій віртуальний тур із супутниковими видами в Google Планета Земля.

  Знайдіть приховані дорогоцінні камені за допомогою Google Earth

  Перегляд Google Earth може викликати звикання. Але, як бачите, він також має кілька практичних застосувань. Перейдіть через кілька місяців, і ви помітите, як змінюється місцевість навколо вашого будинку. Можливо, ви побачите новий маршрут або гарний куточок, якого раніше не бачили.